Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiam_sie

Czy lekarz prowadzący ciąże może być przy porodzie gdy nie pracuje w szpitalu?

Polecane posty

Gość zastanawiam_sie

Lekarz który prowadzi moją ciąże nie pracuje w szpitalu tylko przyjmuje w przychodni, oraz prywatnie (ja właśnie chodzę do niego prywatnie). mam do niego duże zaufanie i chcialabym aby był przy porodzie mojego dziecka. Nie wiem jak go o to zapytać. Wolałabym najpierw rozeznać się jak to wygląda w praktyce. Może mieliście taką sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------------------------
raz na jakiś czas na pewno ma dyżur, tak już jest chyba raz w miesiącu a jeżeli chcesz aby był przy porodzie to szykuj sporo kasy, bo na zawołanie to na pewno nie przyjedzie :-P a zresztą po co ci on i tak ci w niczym nie pomoże bo poród odbiera położna a lekarz tylko na zszycie przychodzi, za rękę cię trzymał nie będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z daleka ode mnie
zapłac lepiej połoznej, to ona prowadzi cały poród,nie lekarz. I na pewno mniej skasuje.Lekarze wykorzystuja nieswiadome pierworódki wyceniaja swoje usługi na duże pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy tak może być ze lekarz który nie pracuje może być, jak się dowiadywałam to kobiety albo nie wiedziały albo mówiły że raczej nie, ale w każdym razie rozumiem i popieram chęć rodzenia z własnym lekarzem, lekarze są różni, ja też tak chciałam i trafiło mi ze akurat miał dyżur, zajął sie mną super za co jestem mu wdzięczna i dzięki Bogu że on był bo pojawiły się komplikacje i szybko zareagował,dzięki niemu mój synek urodził sie zdrowy, mam do niego zaufanie wiec sie nie bałam i czułam że wszystko będzie dobrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam_sie - tak jak napisala kolezanka wyzej brzydko mowiac daj w lape poloznej ktora bedzie ci porod prowadzila a nie lekarzowi!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magooo
Jesli lekarz nie pracuje w danym szpitalu to raczej nikt sie nie zgodzi na jego udzial przy porodzie, bo w razie jakichkolwiek komplikacji, szpital nie bedzie chcial brac odpowiedzialnosci za nie swojego lekarza, czy polozna. Lepiej jak radza kolezanki, popytaj o dobra polozna, ktora pracuje w szpitalu w ktorym chcesz rodzic i z nia sie umow, w koncu to polozna jest z toba podczas porodu i ona go odbiera, lekarz przychodzi tylko co jakis czas cie zbadac i potem do zszycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magooo
ja tez chodzilam prywatnie do lekarza w ciazy, on akurat pracowal w szpitalu w ktorym chcialam rodzic, ale nie "zamawialam go do porodu", a sam przyjechal, niestety nie zdazyl, bo porod mialam błyskawiczny i był przy szyciu, ale juz jako obserwator. Troche sie zdziwilam jak zobaczylam go w cywilnych ciuchach, o 20.00 jak przyjechal sie zapytac cxzy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×