Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slyszeliscie moze

Heath Ledger nie żyje.

Polecane posty

Gość slyszeliscie moze

Słyszeliscie? Mnie to zaskoczylo... Nie było slychac o tym, zeby cpal.. A podobno przedawkowal jakies prochy... Młody byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej polotakrze
nikt z was nie slyszal? nie wierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfd
piszą to juz wszedzie daruj se kolejny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to jest
???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfd
sławny aktor który grał m.in w filmie "Patriota"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfd
wszedzie? nie bylo t8 takliego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfd
tak, był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfd
nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolski
Szkoda go...:( W końcu to też człowiek :O Ale to jest dziwne, miał dopiero 25 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolski
DUŻO O TYM PISZĄ NA www.poszkole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brwh
nastepna bedzie B.Spears lub A.Winehouse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik w sosie pomidorowym
nie mam pojęcia kto to następny będzie facet Kate Moss ten jak on tam ma Doherti sorry za błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik w sosie pomidorowym
Britney ostatnio napisała list pożegnalny bo chciała zabić siebie i dzieci żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie 25 lat
????:O co za bzdury??? urodził sie 4 kwietnia 1979 roku więc w tym roku skończyłby 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowi sie trudno zyje sie dalej
ponoc mial 28 nie wazne.. kazzdy keidys umrze a baran przedawkowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no skoro urodził się
4 kwietnia 1979 roku, to wczoraj miał jeszcze 28 lat, za 2,5 miesiąca skończyłby 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadia auderman
smutne ze nie potraficie uszanowac czyjejs smierci :( dla was to tylko okazja zeby założyć nowy wątek na kafeterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknaaaa
Nie moge przestac o nim , myslec.....nie wiem-przeciez codziennie umiera tysiace osob, nie znalam go -widzialam tylko jak fenomanalnie wcialal sie w role jakie mu powierzono.Aktor ktory mial naprawde niebywaly talent.I tu nagle wiadomosc ze nie zyje.Minelo juz kilka dni a ja non stop o tym mysle.Naprawde wielka tragedia.Nie potrafie sobie wyobrazic co teraz czuje jego byla kobieta?Co prawda rozstali sie ale przeciez laczylo ich wspolne dziecko...co ona musi teraz przezywac?A mala matylda:((((((Zycie jest okropne i bardzo niesprawiedliwe:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknaaaa
I jeszcze ta glupia pokojowka z masazystka-zamiat odrazu zadzwonic na 911 przez dziesiec minut dzownily do blizniaczki Olsen a dopiero pozniej na policje.Uwierzycie ze Heath umarl o 3.36-a pokojowka z masazystka byly w pokoju przy aktorze juz o 3.24!!!!!!!!!!!!Tylko wydzwanialy do aktorki bo BYLY W SZOKU ze nie moga go obudzic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Normlanie krew zalewa jak sie czyta takie informacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie krew zalewa ze w
polskich szpitalach onkologicznych brakuje kasy. I robi sie cicha selekce kogo warto ratowac a kogo odpuscic Nie podniecaj sie - zycie jest o wiele bardziej brutalne nie to wynika z kolorowych gazet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknaaaa
A kto sie podnieca?Poprostu bardzo zal mi tak mlodego czlowieka.A Ty co wsciakasz sie bo choruje ktos z Twojej rodziny i nie chca go leczyc a Ciebie nie stac?Nie podniecaj sie tak zycie jest brutalne!! To ze facet mial kase i byl gosciem kolorowych gazet to znaczy ze moze sobie tak poprostu odejsc a Ty masz to gdzies bo jestes zla / zly na caly swiat?Troche wiecej wspolczucia dla innych a nie tylko patrszy swojej dupy za przeproszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknaaaa
Pozatym czlowiek to czlowiek-zawsze zal jak ktos umiera a juz wszczegolnosci jak to jest mloda ,osoba.Kogo to wina ze nie ma kasy w szpitalach?Nie wyzywaj sie na innych-a jak masz taka ochote to walnij kilka razy glowa w sciane moze Ci przejdzie i wroci rozum do lowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie krew zalewa ze w
a jak ze wspoczuciem z twojej strony??? gdzies wyczytala w moim krociutkim poscie wscieklosc, to ze uwazem ze mam to gdzies, to ze facet mial kase i byl gosciem kolorowych gazet to znaczy ze moze sobie tak poprostu odejsc a ja mam to gdzies bo jestem zla / zly na caly swiat? wow! ps, jak z twoja parszywa dupa? ave cretinas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknaaaa
......................juz szczytowalam......troche lepiej mojej parszywej dupie.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknaaaa
To wyzej to podszywka Ja ja w swoich wczesniejszych postach napisalam to co mysle!Poprostu.Ale jestes jaki jestes i mam nadzieje ze na swojej drodze nie spotkam ludzi Twojego pokroju-jak najdalej mi od takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknaaaa
A co do mojego wspolczucia-wszystko z nim wporzadku-ale jezeli ktos reaguje tak jak Ty moje wspolczucie znika niczym za dotkniecem czarodziejskiej rozdzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FoRuHeath
tyle... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowy lizak
naprawde szkoda ze nie zyje:( lubilm go...i zapowiadal sie na naprawde swietnego aktora. podobno w the dark knight byl niezly. mysle ze za ta role moze nawet dostac oskara. szkoda tylko ze to bedzie rok po jego smierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×