Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość posmakuj słońca

AP Edukacja

Polecane posty

Gość posmakuj słońca

Słuchajcie potrzebuję info o tej szkole. Jak najwiecej. Mają teraz przyjęcia na zimowy semestr i chce wiedziec czy warto isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan_sowa
Szkoła jest znana, ma swoje oddziały w kilku dużych miastach. Łatwiej będzie jak powiesz jakie masz zainteresowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posmakuj słońca
A co ze szkołą mają wspólnego moje zainteresowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan_sowa
jak to co jaki kierunek wybierzesz? zazwyczaj jak sie czujesz w czyms dobry to kształcisz sie w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saruman
To nie zawsze musi tak być. możesz np. nauczyć się czegoś, gdy wcześniej nie miało się takich zainteresowań. Człowiek cały czas się uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posmakuj słońca
Ale zainteresowania a to czym będę zarabiać na życie to dwie zupełnie różne sprawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna tulka
jeśli to w jakim zawodzie będziesz pracował nie będzie się łączyło z twoimi zainteresowaniami to nie wrożę Ci przyszłości chcesz robić przez całe życie coś co cie nie pociaga ???? zastanów się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melak
Dokładnie tak. Musisz byc zadowolona/ny z pracy inaczej będzie Cię odrzucało kazdego dnia na samą myśl. Wiec dlatego lepiej wykształcenie z zainteresowaniami połaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenonek
Ale popatrzcie z drugiej strony jak zainteresowania sa dokładnie takie jak praca to potem można tak się oddać pracy ze już się nie będzie miało zycia prywatnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posmakuj słońca
Chcę robić to czym zarobię na chleb. Jasne że wolałabym pisać ale dopóki nie zdobędę nazwiska to raczej się z tego nie utrzymam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może po prostu powiedz jaki kierunek Cię interesuje i w jakim mieście - będzie łatwiej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna g
jak on własnie tego nie wie, ja do dzisiaj zastanawiam się co chcę robic w życiu, to niejest takie łatwe chyba lepiej zasmakować kilku zajęć i porownać co daje nam satysfakcję .. najwiekszą dlatego ja się staram robic jak najwięcej zastanów się, co lubisz robić!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliszja_z
To prawda zdecydować sie i jeszcze do tego trafić w zainteresowania przy wyborze kierunku to dość trudne. Nie każde hobby nadaje sie aby całe życie się tym zajmować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eerni
Wierzcie mi. To jest bardzo pomocne jak sie lubi to co się robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababab
A w jakim miescie chcesz chodzic do tej szkoly? Jesli w Gdansku to daj sobie spokoj, zero profesjonalizmu, zero czegokolwiek , to poprostu zenada , nie szkola i juz dawno ten oddzial powinni zamknac. Aha chodzilam do niej , nawet nie skonczylam jednego semestru po tym jak mi nauczyciel powiedzial ze wiem wiecej od niego. Obiecuja cuda na kiju, ale to tylko chwyt reklamowy...nic wiecej. Strata kasy i pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posmakuj słońca
Chciałabym pracować jako informatyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi_
Jeden nauczyciel Cię zniechęcił? Dziwne. Różnych nauczycieli się spotyka. A poza tym uczysz sie dla siebie samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababab
Rozumiem,ze odpowiedz roxi_ byla do mnie. Czy zniechecil mnie jeden nauczyciel. Nie, poza jedna nauczycielka reszta byla do bani. Cala organizacja szkoly jest do bani. Zajecia sie nie odbywaja i nikt o tym nie informuje .Kiedys siedzielismy dwie godziny, bo pozniej byly inne zajecia i nikogo to nie obchodzilo,ze przepadaja nawazniejsze zajecia. Zadarzalo sie to nie jeden raz. W koncu po interwencji u dyrekcji szkoly obiecano zajecia odrobic, ale nic takiego sie nie stalo. Poza tym liczba komputerow powinna byc tak jak uczestnikow zajec,a nie dwie osoby do jednego kompa. To nie miala byc nauka exela czy worda, ale grafiki komputerowej , wiec jak mam czegos nauczyc? No sorry, ale to smiech na sali. Kiedy zapisywalam sie do tej szkoly, to pytalam sie na jakich programach bedziemy sie uczyc tej nieszczesnej grafiki komputerowej. zreszta nie tylko ja. To co uslyszelismy bylo bijda na resorach przez pol roku nie moglismy doprosic sie szkoly o zakupienie oprogramowania , ktore nam obiecano. Normalnie smiech na sali. Acha ja nie jestem dzieciakiem po szkole sredniej ktore niedostalo sie na studia. Mam bardzo konkretne wyksztalcenie, a to bylo dla mnie rozwijanie moich zainteresowan. Podchodzilam do tego bardziej powaznie , niz ta cala szkola. Sama sobie oplacalam nauke i mi zwyczajnie zalezalo, wiec wiem co mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magae
Masz jakieś straszne wspomnienia a ja wręcz przeciwnie. Szkoła (ta w Katowicach) jest super. Pełen profesjonalizm. Zaplecze w postaci pracowni foto. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi_
Może trafiłaś na początki szkoły gdy było to wszystko niezorganizowane. Znam wiele osób które sa zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posmakuj słońca
Mi chodzi o szkołę w katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababab
Czyli wszystko zalezy od miejsca, ja mowie o szkole w Gdansku:) I na pewno to nie byly pocztaki tej szkoly,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi_
Nie słyszałam zeby na AP ktoś narzekał. Zawsze gdzieś mogą się zdarzyć jakieś niedociągniecia. Dla mnie liczy się ogólna opinia o szkole, a nie pojedyncze zdarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4you
Ja nie wybierałam kierunku szkoły pod względem zainteresowań tylko dobrej pracy potem. Najlepiej chyba zorientowac się w jakim zawodzie jeszcze jest dużo do zrobienia i zacząc w tym kierunku naukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o...lenka...o
To jest chyba dobre rozwiązanie, a przynajmniej widać ze myślisz co będzie kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka.w
Przyłączam sie do zadowolonych z AP. To dobra szkoła. Przynajmniej dba o swoich uczniów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoła w katowicach ma dobre opinie. bababab - AP istnieje od kilku lat zaledwie więc tak czy siak to sa dopiero jej początki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila2
Kawusia4you dobrze mówisz. Trzeba poszukiwać tam gdzie jeszcze nie ma tylu chetnych a widac ze jakas dziedzina zycia się rozwija. Wtedy są wieksze szanse na zatrudnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agat_ka
Nigdy nie można mieć pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×