Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ***caroline***

Czyżby jednak ciąża...?

Polecane posty

Tak, to mi pachnie październikiem 2008! To już wiadomo, czemu u tak miło. Październik to wyjątkowy miesiąc! :) Tym bardziej się cieszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmartehe....23
Haj Karolcia...Nawet nie wiesz jak sie cieszę,że Ci się udało i zyczę Ci zdrowego i silnego bobaska...Juz tu wczesniej pisałam...Też sie staram,ale w zeszłym cyklu sie nie udało...a teraz to chyba nie miałam nawet owulacji...Zawsze sie lało ze mnie pełno płodnego śluzu,miłam bóle owulacyjne ,a teraz nic...cały cykl gęsty,biłay sluz...hmmm...dopiero w kwietniu bedę miała teraz z partnerem możliwość się starać,bo wyjechał za granicę...Ale cały czas mam nadzieje,że może jednak sie uda...,że owulacja mogła byc wcześniej,ale jak znam zycie i swojego pecha...to i pewnie tym razem sie nie udało...Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem:) Wszystko ok lekarz zlecił kilka badań i przepisał duphaston i kazał strasznie na siebie uważac :) Powiedział że tego maluszka ma zamiar zobaczyc całego, ślicznego i zdrowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też:) No to fajnie, teraz tylko uważaj na siebie i bądź dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak masz jakąś ciężką prace czy coś w tym rodzaju to śmigaj ino na zwolnienie, masz do tego prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wiesz ja mam dosyc dziwną pracę :) mam szkołę tańca no i chyba narazie dam sobie z tańcem spokój a zajmę sie sprawami tzw. papierkowymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie przynajmniej ten początek ciązy wyluzuj, potem bedzie lepiej:) Tancerka? Hmmm a w Tańcu z gwiazdami czasem nie występujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pracy i to w zasadzie mój ostatni luźny dzień, od poniedziałku przenoszą mnie na inne stanowisku, gdzie wszystko będzie nowe brr...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj miło:) Tylko te inne dobre cioteczki mogłyby się też odezwać:) Poradzić to sobie poradzę, tylko na kafe nie będę już tak często zaglądać:( A z jakiego Ty miasta jesteś? Ja z Piły (Wielkopolska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chemic;) taaaaaaak dziewczyny, pazdziernik to wyjatkowy miesiąc:D pozwolicie ze będę do Was zagladała?:) dbajcie o siebie i gratuluje z całego serca a jakby co, to zapraszam do nas na pazdziernik 2007:) słuzymy poradami i dobrym słowem........wszystkie....mam nadzieje ze dziewczyny potwierdzą:) aleeeeeeeeee czadowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam wszystko od samego początku. Gratuluje z całego serca. Dziecko to prawdziwy skarb, wiem coś o tym, bo sama jestem w 11 tc. Gratuluje jeszcze raz bardzo serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę same babki w ciąży:) Zazdroszczę Wam, my musimy wziąć jeszcze trochę na wstrzymanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×