Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ***caroline***

Czyżby jednak ciąża...?

Polecane posty

ja też będę zaglądać:) Mi wsparcie będzie potrzebne chyba latem, mam nadzieję że topik przetrwa do tej pory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak te pierwsze 3 miesiące to ciągły strach, ja byłam przerażona każdym najmniejszym bólem brzucha itp. Potem jest lepiej:) Caroline, mam nadzieję że tez tu czasem zajrzysz i dasz znać co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje:) no to chyba oficjalnie możesz założyć już dziś topik PAŻDZIERNIKÓWEK 2008, bo o ile sie nie mylę chyba termin będziesz mieć na październik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmnmnmnmn23
Też bym chciała byc w ciąży...ale chyba jednak nie jestem...kochalam sie ostnio 11 dnia cyklu do końca...ale zauważyłam,że w tym cyklu w ogóle nie mialam owulacji...brak śluzu,bóli itp...ehhh...Ciężkie zycie jest starających...poczekam jednak do 31 stycznia,bo wtedy mam dostać okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nic nie wiadomo, może będziesz też szaleć ze szczęścia niedługo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężkie jest to oczekiwanie, ja miałam to szczęście ze zaszłam szybko, chyba tylko raz niepotzrebnie dostałam okres, a w nastepnym już były dwie kreski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmnmnmnmn23
moim marzenieniem jest miec dziecko....no i mojego partnera też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że będe tu zaglądac mam nadzieję że Wy także nie zapomnicie o tym topiku bo dla mnie jest bardzo ważny:) Powiedziałam już mężowi jest tak samo szczęśliwy jak ja Umówiłam się na wizytę do lekarza - jutro pójdziemy tam razem:) Dzięki Wam jeszcze raz za wiarę - jutro napisze jak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejeje
dopiero tutaj zajrzałam i żałuje że wcześniej mnie nie było caroline gratulacje - dziewczyny może pozwolicie mi także czasem tutaj zaglądac - mimo że nie byłam w tym najwaznieszym momencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tu nie wierzyć w przeczucia? Bo ja od samego rana miałam takie niejasne-niewytłumaczalne przeczucie, że dzisiaj stanie się coś DOBREGO:) No i stało... Karolina, do gratulacji dołącza mój mąż i koleżanki z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tu nie wierzyć w przeczucia? Bo ja od samego rana miałam takie niejasne-niewytłumaczalne przeczucie, że dzisiaj stanie się coś DOBREGO:) No i stało... Karolina, do gratulacji dołącza mój mąż i koleżanki z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że tak szybko idziesz do lekarza :) Co prawda pewnie lekarz nie stwierdzi jeszcze ciąży badaniem usg, bo to chyba za wcześnie, ale ze względu na to, że masz za sobą poronienie, może jakoś specjalnie się Tobą zaopiekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się cieszę, bo ta dobra wiadomość od Ciebie sprawiła, że miałam cały dzień udany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym razem będzie dobrze zobaczysz:) Dobre cioteczki z tego topiku już o to zadbają:) A mój dobry nastrój dzisiaj udzielił się nawet mojemu maleństwu, bo poszła grzecznie spać w ciągu 10 minut, a zwykle walczy prawie godzinę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 miesięcy, możesz ją i mnie zobaczyć na bobasach-stronę podaję w stopce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caroline , a robiłaś badania na poziom hormonów, progesteronu itd? ja też kiedyś poroniłam bo lekarz nie wysłał mnie na badania, i bobasek nie przeżył:( potem okazało się że wystarczyło podać luteine lub duphaston. Teraz mam innego lekarza i obecnie 11 tyd. ciąży idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×