Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ***caroline***

Czyżby jednak ciąża...?

Polecane posty

Gość Majka_Black
Nie poszlam do lekarza ponieważ na okres nauki, mieszkam w innym miescie a w szpitalu mnie nie przyjma, bo nie jestem tam zarejestrowana itd. a niestety na prywatna wizyte mnie jeszcze niestac. Juz prawie sie uspokoilam, tyle testow, kazdy negatywny a tu takie wybrzuszenie no i tyle osob pisze na forach ze okres wystepuje w ciazy. A zawsze mnie uczyli, ze glownym i podstawowym objawem ciazy jest wlasnie brak miesiaczki. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tym to bywa rożnie...najlepiej będzie jak zrobisz sobie bete hcg w jakimś laboratorium to będziesz miała pewność...to nie kosztuje wiele, a jest o wiele pewniejsze niż testy ciążowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesi
Witam was wszystkie :)) Na początku chciałam pogratulować Caroline ciąży, życzę zdrowego dzidziusia :)) i każdej kobiecie ,która chciała by mieć maleństwo ,żeby jej się udało. Jestem nowa na kafe i bardzo chętnie bym wpadała na ten temat ,mogę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kamka to o nas dzisiaj chyba zapomniała:( Karolina, wygląda na to, że teraz jeszcze męża będziesz miała na głowie...I kiedy teraz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesi
Dzięki :) Ja o dzieciątko się nie staram - za młoda jestem i to dużo :)). Ale często zajmuje się maluszkami i wprost je uwielbiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, czyli wszystko przed Tobą:) I na Ciebie przyjdzie kiedyś pora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesi
Pewnie tak, chociaż wątpię bym miała łatwo utrzymać ciąże. To,że moja mama mnie urodziła to cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś Ty, a masz jakieś problemy z kobiecymi sprawami czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesi
Moja mama miała problemy z kręgosłupem. Zajść w ciąże owszem mogła... ale utrzymać to już nie. Najprawdopodobniej mam to samo, ale jakoś nie chce na razie robić badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sesi wiesz, z Tobą może być całkiem inaczej...Ja bym wolała wiedzieć jak najwcześniej, że coś jest nie tak, może dałoby sie coś z tym zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesi
No tak. Ale w każdym razie tyle dzieci jest w domach dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też prawda, ja na razie uciekam, zajrzę wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesi
:) Ja też uciekam ,będę wpadać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja już jestem:) sesi witam:) i dziękuję baderka no tak mam trochę męża na głowie mam nadzieję, że szybko wyjdzie ze szpitala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, ale sie porobiło...Ciekawe czy po tym wszystkim zmądrzeje trochę ta Twoja druga połówka:) to kiedy teraz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu zostałam sama?:( Musiałam trochę z mężem powalczyć, żeby dotrzeć do kompa, a tu nikogo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja druga połówka to chyba nigdy nie zmądrzeje.... heh moze jak się dziecko urodzi :) Do lekarza w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej, no mam nadzieję, że jako tatuś stanie sie odpowiedzialny i rozsądny...i jak będzie miał z tyłu samochodu fotelik to nie będzie tak szalał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że Ty z nim nie jechałaś:) a który to już tydzień u Ciebie leci Karolina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie złość to już Ci minęła trochę:) może jak pomęczy sie przez jakiś czas z tym gipsem to coś do niego trafi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie i to mnie trochę martwi, bo zauważyłam pewną taka zależność, że jak szybko zasypia to potem kiepsko śpi w nocy:) a u Ciebie dalej żadnych dolegliwości ciążowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posmarowałam dziś małej przed zaśnięciem dziąseł ka żelem na ząbkowanie i zobaczymy czy to coś da...czy będzie lepiej spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) niestety już są:) nie mogę patrzec na kawę, mleko to już wogóle... Rano mdłości... no i kilka razy zemdlałam:) to bybyło narazie na tyle te omdlenia nawet mnie martwią ale wiem, że to normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×