Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ***caroline***

Czyżby jednak ciąża...?

Polecane posty

i niech tak zostanie:) :) :) tylko jak już coś będziesz wiedziała to daj znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bądźmy dobrej myśli, mi się wydaje, że to jednak TO :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te testy - dziwne mi się to wydaje... mam jeszcze jeden i korci mnie, żeby zrobić właśnie teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet baldej kreski nie ma:( pierwsze nazywały się "accurate" (czytaj "akurat jesteś w ciąży" :/ ) a teraz clearblue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysoid, czasem dziewczyny piszą o negatywnych testach mimo ciąży, może i u Ciebie tak jest... nie pozostaje Ci nic innego jak tylko poczekać do soboty... trzymaj sie cieplutko kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Ci bardzo :* mam nadzieję,że to nic złego się nie dzieje.. no i jak tu się teraz starać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj spokojnie (wiem wiem łatwo powiedzieć) do soboty... zobaczymy co tam lekarz powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic innego mi nie pozostało byle tylko nie było to coś niedobrego. zmykam spać, jutro znów do pracy niestety... dobranoc i miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Mam bóle jak na miesiączkę, ale @ nie ma! Nie wiem czy to dobrze czy źle. rano robie test, bo mam doś niepewnosci. Dam znac. Trzymac kciuki, dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Boże Mój Kochany !!!!!!!!!!!! Dziewczyny DWIE KRECHY !!!!!!!!!!!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Jejaaaaaaaaa, ale jestem szczęśliwa, fakt - jedna z tych krech jaśniejsza od tej \"kontrolnej\" ale JEST !! ............i każdy by ją zauważył !!!!!!!!!!!!!!! Czuję się wspaniale !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzieki dziewczyny, zajżę po pracy :* AAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaLLLlllleee Się cieszę :):):):):) PS. Zawsze ciężko mi tak rano wsta z łóżka, a dziś odrazu wstałam więdząc co będę robic (test) Może czułam co się święci! Bardzooooooo, Bardzooooooo PrzeSzczęśliwa Jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina również się cieszę z Twojej ciąży,gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robur, no ja mam nadzieję, że niedługo z Twojego szczęścia cieszyć się będziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale wcześniej tzn. w piątek może Kinga oznajmi nam jakąś dobrą wiadomość, a w sobotę sysoid...:) fajnie by było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, a później będziemy się cieszyć z Twojej ciąży.Właśnie temperatura mi skoczyła do 37,2(37,3) a przez ostatnie dni była 36,8.Ciekawe czy to jest ten skok owulacyjny? Niestety na tym się nie znam.Nigdy dotąd nie planowałam ciąży. Jak fajnie,że nie jestem teraz w pracy.Oglądam film,mały w szkole,jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Jestem w pracy, ale na forum zerkam :) jestem taka szczęśliwa, a jednocześnie zdziwiona, zaskoczona, pełna obaw i sama nie wiem jak to opisac. W domku nic narazie nie mówie. Poczekam troszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż (tzn. tatuś, bo niekoniecznie mąż:) )też jeszcze nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż by się pierwszy dowiedział,po prostu bym nie wytrzymała z tą wiadomością.A co jest śmieszne,to mąż robi mi testy ciążowe i odczytuje wyniki :) :) :) Chociaż w tym miesiącu jak już naprawdę zacznę się starać zrobię sama test i może zrobię mu niespodziankę,wino,muzyka,nastrój... chyba,że znowu nie wytrzymam.Mam chyba za długi język.Chociaż moja mama nic nie wiedziała o ciąży,dowiedziała się przez przypadek jak zadzwoniła do mnie a ja leżałam w szpitalu.Myślałam,że mi zawału na ulicy dostanie (była na mieście).Może tym razem zrobię wszystkim niespodziankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Wlasnie nie jest JESZCZE moim mezem, a na razie narzeczonym, ale mieszkamy razem. Dziecko jak najbardziej planowane, ale chyba zadne z Nas nie myslalo, ze tak szybko sie to uda :) 2cykl starań. Bedzie o 16 z pracy, ale ja bede w domu pierwsza. Nie wiem czy mowic czy na razie zachowac dla siebie :) Tak bym chciala powiedziec, ale na razie nie jest to az tak pewnie by mu mowic............... ehhhhhhhhhhhh... Trudna decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Boli mnie brzuch jak na okres... albo tak jakby okres już trwał. Martwi mnie to mimo, że czytalam, że dziewczyny tak mialy i bylo wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Moje piersi bolą, ale tylko przy dotyku więc jako tako, ale KRZYŻ boli znacznie i mam wypieki na twarzy... cieplutko mi ... to wszystko to objawy normalne :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baderko Otrzymałam wynik z progesteronu (ten porównawczy w stosunku do zeszłego miesiąca) I wyszedł idealny!!! Wynik 8,36 a norma od 5,25 do 38,63.No,może mógłby być wyższy ale chyba jest dowód,ze miałam jajeczkowanie i mój organizm produkuje ten progesteron.Jak będę w ciąży to będę od razu mogła pokazać lekarzowi i niech on decyduje czy potrzebny będzie ten progesteron syntetyczny czy mój organizm sam sobie go wytworzy.:) Ale chyba jajeczkowanie było,gdyż ta temperatura mi też wzrosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×