Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judithh_14

Wasz styl

Polecane posty

Tak się zastanawiam co właściwie teraz jest modne... bo dużo osób wymyśla sobie swój własny styl. Ja też go mam. A wy jak się lubicie ubierać, co uważacie za modne i czego byście nigdy nie założyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam swój styl
ale nie ma nic wspólnego z modą... nie założyłabym nigdy rurek, spódnicy do pół łydki, balerinek, białych kozaków, różowych ciuszków, srebrnych lub złotych bucików, tuniki w stylu lat 80', leginsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia14
Ja cenię sobie wygode, czasem lubie włożyć coś modnego :) Lubie także eleganckie ciuszki... :) W sumie można tak powiedzieć, że moim stylem jest wygoda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio moj styl przezywa istną rewolucje przez naogladanie sie na rozniaste style innych... Otwieram sie na nowe rzeczy i moja tolerancja wzrasta niesamowicie. Sama mam ochote szalec, nosic kolorowe rzeczy, zwariwane dodatki... nie ma co sobie zalowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście fajnie jest czasem powariować. Piszcie też ile macie lat :) A ubralibyście na siebie glany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys czesto chodzilam w glanach, moze niedlugo znowu sobie sprawie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie to swojego stylu nie umiem określić, uwielbiam rzeczy kolorowe ale zauważyłam u siebie taką prawidłowość - nie wiem czy też tak macie - w zimie noszę ubrania bo nosze, w sumie co mi wpadnie w rękę to założę a zapasy robię jak chomik na wiosnę/lato :) można powiedzieć, że przez zimę mój styl wegetuje, a wiosną wyciągam z szafy ostatnimi czasy: spódnice do kolan, czasem krótsze, szerokie i wzorzyste, bluzki z bufkami, rurki bądź proste dżiny, baletki/inne zgrabne buciczki bądź trampki, bo kocham trampki. Stawiam na kolory - czerwony, żółty, zielony i czarny (chyba też z racji ukochanej muzyki - reggae). generalnie jeśli mi się cos rzuci w oczy to to kupuję, lubię też oryginalnie się ubierać, nie cierpię szarości na ulicach :) ah. dodam że lat 20 niepełne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ja w glanach pomykam zamiennie z kozakami na wysokim obcasie, uwielbiam je, mam 3 pary ;) I raczej nieprędko z nich wyrosnę (26 lat). A styl preferuję trochę wiktoriański.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judithh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to w sumie mam tylko kozaczki w stylu glany, ale to nie są takie prawdziwe :) A tak w ogóle to zapomniałam napisać , że mam 13 lat :) i też kocham trampki nawet nazwałam tak swojego psa xP hehe... i najbardziej lubię się ubierać w spodnie bojówki, bluzy z kapturem i adidasy :) a mój kolor to oczywiście: zielony..... potem czarny i np. czerwony dodatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze niedawno raczej też preferowałam styl - bluzy, dziny, adidasy/trampki i styl trochę na military - dużo zgniłej zieleni :) ale od pewnego czasu gdybym tylko mogła wbijałabym się w spódnice najróźniejsze i dziewczęce bluzeczki [jak wczesniej wspomniałam bufki nie bufki...] ;] aż mi ciężko pomyśleć, że kiedyś dawno temu cały czas chodziłam w długich spodniach nawet przy 30 stopniach bo nienawidziłam spódnić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glanówa
a ja chodze tylko w glanach! do tego wygodne skórzane spodnie i ramoneska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny dzieciak na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, każdy ma swój gust i zakłada to co mu się podoba i w czym się dobrze czuje ;) sama po sobie wiem że oglądając np. zdjęcia sprzed kilku lat myślę że w życiu bym się tak teraz nie ubrała - to samo będzie zapewne za kilka lat, to co mi się podoba teraz, za 5,6 wiosen w życiu bym na siebie nie ubrała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie nosic to, co aktualnie jest na czasie ale oczywiście nie jestem niewolnica mody. Lubie rurki, tuniki, szerokie paski.Ostatnio preferuje kolory: szary, fioletowy, zielony, czarny. Oczywiście mam tez ciuchy w innych . Lubie styl zmodyfikowany sportowy- dżinsowe kamizelki, tuniczki, koszule z kieszonkami itp.Latem szaleje w sukienkach- mam ich naprawdę sporo- bardzo rózne. Nosze tez mini.W ogóle każdym strojem podkreślam figurę, bo mimo wieku( mam 35 lat) naprawdę mam się czym pochwalić.Niezmiennie, niezależnie od mody nosze wysokie buty- najczęściej szpilki, zdarzaja sie też koturny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś mówiłam że nigdy nie założę spódnicy i butów na obcasie i trampek :P tak się składa że teraz tylko w tym latam szczególnie wiosną/latem/jesienią, więc nigdy nie mów nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×