Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedługo rodzeee

karmienie piersią - liczę na doświadczone

Polecane posty

Gość niedługo rodzeee

Witam!!! Od razu pisze, że szukałam podobnych tematów, ale nie znalazłam tego, o co mi chodziło, jak któras z was miałaby chwilke, to prosze o pomoc. Niedługo rodzę i raczej przynajmniej na początku będe karmic piersią. Moje pytanie jest z ciekawości. Jak karmienie wpływa na wygląd piersi, jak długo karmiłyscie i jak to wpłynęło, czy sie zmniejszyły, czy sflaczały, to moja ciekawość, bo przeciez wiem, że nie jest to najwazniejsze. Czy podczas karmienia moge używac jakiegos kremu na biust. Będe bardzo wdzięczna za odpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo rodzeee
Proszę o jakąs odpowiedź, dla mnie to ważne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmie ponad 8 mies przed ciaza mialam 75b.. podczas karmienia doszlo do 75d a teraz mam 70c przed mialam poprostu zajebiste piersi.. a teraz wisza i wygladaja bez stanika jak nalesniki:D:P skora jest strasznie delikatna i rozciagnieta.. ale wydaje mi sie ze to nie karmienie mialo wplyw tylko juz ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka789
Ja karmię 5 miesięcy. przed ciąża miałam 75B, teraz 75c. cały czas chodzę w biustonoszu nawet w nocy i piersi wyglądają ok. Nie używam żadnych kremów, czasem oliwkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo rodzeee
A czy w czasie karmienia stosowałaś jakieś kremy, balsamy, czy w ogóle mozna, jak się karmi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja Mimi
owocowamama dziwne, czyli po odstawieniu bobasa od cyca ;) spadł Ci obwód pod biustem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo rodzeee
Mnie w ciaży obwód powiekszył się z 70, na 75, ciekawa jestem, czy to wróci do normy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka789
z tego co wiem to się nie powinno żeby nie przeniknęło do pokarmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka789
spokojnie, wróci do normy, ja w ciąży przez pewien czas ledwo wchodziłam w 80 C, bo mnie cisnęło pod biustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka789
a teraz mam luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja karmiłam moją córeczkę 4 miesiace. Przed ciążą miałam rozmiar 80 c i jędrne piersi. teraz mam 85 d i moje piersi nie różnią się zbytnio od tych sprzed ciąży, ale całą ciążę i do teraz włącznie uzywałam kremów. Jak karmiłam to jest taki specjalny krem dla kobiet karmiących ujędrniajacy a zarazem na rozstepy firmy DAX COSMETICS seria PERFECTA MAMA. Naprawdę go polecam, bo jest bardzo dobry i do tego nie przeszkadza w karmieniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo rodzeee
Czyli pewnie to, czy zmiana bedzie znaczna, czy nie, zależy tez od cech indywidualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez. moja siostra po porodzie rozmiar stanika zmienila z 80c na 80 f. a jej piersi staly sie obwisle i sflaczale. ale to dlatego ze je skora zawiera malo kolagenu i jest cienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek ma prawie 7 miesięcy i ciągle go karmię, zamierzam minimum do roku. Piersi mi sie powiększyły z rozmiaru c do e. Sflaczałe..hm, jak sie będziesz garbić, nie zainwestujesz w dobry stanik to i bez karmienia spory biust straci wygląd. Jest mnóstwo kremów do pielęgnacjo biustu, praktycznie nie sądzę,zeby któryś mógł zaszkodzić dziecku, pod warunkiem oczywiście, że nie pokremujesz piersi tuz przed karmieniem ;) Sa też specjalne dla kobiet karmiących. ja używam nakładek na sutki , bo mój mały wampirek inaczej wysysałby ze mnie mleko z krwią :) wyprostowana sylwetka+ dobry stanik+ wieczorna pielęgnacja= piękny biust, większy w dodatku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek ma prawie 7 miesięcy i ciągle go karmię, zamierzam minimum do roku. Piersi mi sie powiększyły z rozmiaru c do e. Sflaczałe..hm, jak sie będziesz garbić, nie zainwestujesz w dobry stanik to i bez karmienia spory biust straci wygląd. Jest mnóstwo kremów do pielęgnacjo biustu, praktycznie nie sądzę,zeby któryś mógł zaszkodzić dziecku, pod warunkiem oczywiście, że nie pokremujesz piersi tuz przed karmieniem ;) Sa też specjalne dla kobiet karmiących. ja używam nakładek na sutki , bo mój mały wampirek inaczej wysysałby ze mnie mleko z krwią :) wyprostowana sylwetka+ dobry stanik+ wieczorna pielęgnacja= piękny biust, większy w dodatku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie odstawilam w okresie karmienia strasznie schudlam i spad mi tym samym obwod pod biustem;) moze i dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×