Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wedel

Czy moge zjesc sledzia w occie jezeli karmie piersia?

Polecane posty

Mam taka ochote jak nigdy (w ciazy nie mialam) a dzisiaj piatek i mama mi przyniosla,powiedziala,ze mam dac mezowi,bo ja karmie i nie moge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z medycznego punktu widzenia nie powinnas jesc bo jest kwasny i moze dziecku zaszkodzic ale jak zjesz kawaleczek dla zaspokojenia ochoty to moze nic sie nie stanie?? ja nie wiem bo jadlam kompletnie wszystko jak karmilam i dziecku nic nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki,ja mam zawsze wyrzuty sumienia jak mam cos zjesc i malemu moze cos potem przez to dolegac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pediatra jest znowu zdania, że wszyscy przesadzają z tym niejedzeniem różnych potraw i mnie kazał jeść wszystko. I tak właśnie robiłam. Mały nie miał bólów brzuszka ani alergii. Dowiedziałam się o tym niestety dopiero jak miał 2 miesiące bo wcześniej leciałam na zupkach jarzynowych i gotowanym mięsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myśle że mały kawałeczek nie zaszkodzi. Trzeba uważać żeby sie nie opchać takimi rzeczami. Moja siostra jadła wszystko jak karmiła tylko w malutkich ilościach i było wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak karmiałm jadłam wszystko i małemu nic nie było ale razu pewnego miałam starszna ochote na sałatkę śledziową no i zjadłam bo przecież nigdy mu nic nie było..... dostał wysypki na całym ciele a zeszła dopiero po miesiącu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka z daleka
Nam na szkole rodzenia powiedzieli, że żadnych rybek na occie gdy karmimy piersią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×