Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

irrlicht

Kochanka, kochanek z internetu

Polecane posty

Czy uważacie, że takie związki są takie same jak te nawiązane w realnym świecie? Macie jakieś doświadczenia? Dobre czy złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu gadam z facetem na czacie i boję się spotkania z nim.... Bo coś iskrzy:) Poradźcie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samemu sobie
spotykalam sie z facertem z netu, głownie to jebaki lesne..soryy za zwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody mężaty-
ja tam lubie lachony z czatu, bez zachamowań prują się na pierwszej (i przeważnie ostatniej) randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja...cóż
a ja mam dobre :) Poznaliśmy się z moim męzem przez internet. Też się bałam spotkania a teraz ... :) dziękuję dobrym mocom za chwile, w której Go spotkałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukrywająca25, ale jakie złe? że nie był taki jak opisywał? czy że w ogóle kłamał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El Sector del Interior
Irrlicht, bez spotkania w realu to co uważasz za zwiazek - nie jest związkiem. Gadanie zwykłe przez net to max. koleżeństwo , przez net jedynie przedstawiane są pozytywne strony , nie znasz negatywnej strony danej osoby. NIE ISTNIEJE ZWIĄZEK PRZEZ INTERNET. Może zaiskrzyc jedynie przy spotkaniu w realu , ale przez kabel nawet przyjaźń nie istnieje, zaufasz takiemu przez kabel? Czy bedzie przy Tobie w razie potrzeby? Nie ma elementu zaufania przez kazbel - czyli nie ma nawet przyjaźni , a co dopiero związku. GRATULUJĘ NAIWNOŚCI NAJWYŻSZEGO STOPNIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gó wno praw da
jest mozliwe ale jak sie tego naprawde chce(spotkanie obowiązkowe)ale nie raz ludzie na necie sie chcą tylko dowartosciowac a potem szukają lepszych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El Sector, a jeśli poznaje faceta na imprezie, to mogę mu zaufać? Nie okłamie mnie mówiąc o sobie? Będzie przy mnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja...cóż - a długo rozmawialiście zanim się spotkaliście? opowiedz, pliiiiiiiiissssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×