Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chorobliwy Wstyd

Co zrobic zeby miec Dziewczyne?

Polecane posty

Gość Ja cie chetnie wezme
fajne podszywy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja cie chetnie wezme
podszywy nie umieja czytac ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorobliwy Wstyd
Jak to przelecisz? NA sile? Ja nie z tych.Ja sie tobą zaopiekuje. A juz odkrywając wszystkie karty, to w warszawie, na ursynowie, przy ul wiolinowej mam mieszkanie ktore wynajmuje, bede tam w przyszly weekend wiec moze tam cie zwerbuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja cie chetnie wezme
bardzo chetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja cie chetnie wezme
to o 23.51 byl podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorobliwy Wstyd
Podszywacz sie przyznał o ktorej sie podszył...jeszcze nie bylo czegos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorobliwy Wstyd
ok to moj nr gg 900986 odezwij sie jak bedziesz miala czas, dzis nie odpisze, musze isc spac raniutko kiedy ludzie spią, ja dorabiam myjąc obłożnie chorych, takie zycie. Wiec do uslyszenia, odezwij sie, bede czekal! czekalem 20 lat to poczekam do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorobliwy Wstyd
aha jeszcze jedna mala formalnosc, ja lubie mlodsze maluszki, ale ile masz lat, wiesz, zeby przypadkiem gliny nie przyjechały zamiast ciebie do mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorobliwy Wstyd
A i jeszcze jedno. Spotkanie tylko wspolnie z moim wujem Romualdem. Od zawsze marzylem o takim trojkacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka_niebianska
sciagnij ebooka "tajemnice uwodzenia" czy jakos podobnie. podobno dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamILoSoLO
ja bym pierw ja zapoznał bardzo dobrze.Później zabierał bym ją na jakieś wycieczki kino teatr itd.przyjeżdżał bym i odwoził ją do domu.Bym ją pocieszał, rozbawiał bym się interesował pomagał (tak jak przyjaciel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamILoSoLO
i jeszcze pierdolnąc ja siekiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahaa
buhahaha zajebisty ten topik !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OU SIET O
gwiazdeczka on przyjedzie po to zeby cie pokroic ale nie przejmuj sie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plutu
mam 19 lat jeszcze nigdy nie miałem dziewczyny jestem osobą nieśmiałą i nie mam odwagi wyjśc do ludzi proszę mi pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowy szejk
moj drogi mam dla ciebie super koleznak, nie przeszkadza ci ze troche starsza ?? super babka, nie jakss modelka, ale przypomina mi z charakteru ciebie, romantyczna, niewymagajaca jesli chodzi o nie wiadomo co - na pewno nie pieniadze, wiec nie musisz jej nic kupowac, wyjsc do kina na spacer .. no opiwiem ci wiecje jak chcesz - pisz na meila agnesja023@wp.pl zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaaa
Gwiazdeczko on ci cos zrobi kto normalny przychodzi z wujkiem na spodkanie:|ehh i tak pewnie nie przyjedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NTE
Chcesz mieć dziewczynę, obojętnie jaką byle mieć? Kup sobie chomika, czy coś jak czujesz się samotny. A dziewczynę poderwij, jak coś do któreś poczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Mak
zwykle nie pisze na takich forach a temat ma ze 3 lata ale polecam spróbować znaleźć koleżankę, raczej marne szanse żeby później z tego coś wyszło więcej niż przyjaźń ale zawsze cię pozna z jakąś inną koleżanką i przyzwyczaisz się do towarzystwa kobiet ;) . Gdzie? Gdziekolwiek hoćby internet w końcu jakaś się natrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw się jeszcvze
Chorobliwy Wstyd hell...mam duzo zainteresowan ale ja nie mam nic czasu, studiuje medycyne, na codzien kroje zwłoki w prosektorium, lubie kinezjologie, kinetyke leków, wiekszosc z tych rzeczy odstrasza ludzi, nic nie poradze. A poza tym lubie to co kazdy normalny czlowiek, dobrze zjesc, dobrze sie pobawic, cos wypic, kino, teatr muzyke, co mam wiecej lubic? Wycieczki do tybetu ? -- Na piątym czy szóstym roku poznasz kogoś na pewno, wtedy i co mądrzejsze dziewczyny też stwierdzają, że czas poszukać kandydata na męża, bo po studiach, to już kiepsko. To, że w ramach studiowania medycyny kroiłeś w prosektorium zwłoki, to normalka, tylko nie chwal się tym na I, II, III randce! A z Twojej wypowiedzi wynika, że ładujesz kawę na ławę od początku. Takie fajne, dobre dziewczyny to obecnie rzadkość, wiec jak naładujesz za dużo informacji dziewczynie za pierwszym razem, to się do Ciebie zrazi. Po prostu do tego trzeba szczęścia i tej właściwej osoby. Ja swoje córki wychowuję tak, aby były damami, ale nie z kijem iwesz gdzie, bo trzeba też umieć żartować, nawet z siebie i tego je uczę, a zauważyłam, że w obecnych czasach rodzice albo nie uczą niczego swoje dzieci, albo poświęcają na to strasznie mało czasu, albo uczą komercji zamiast prawdziwego życia w stylu - nauka, praca, łąka, przyroda, muzeum, ognisko, a nie tylko centrum handlowe, wyjazd na wycieczkę do klubu, a zwiedzanie miasta to wyciezka do najbliższego McDonalda... No jak taki ma być poziom, to powodzenia Ci życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×