Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nick innym razem

kiedy mezczyzna przestaje byc prawiczkiem?

Polecane posty

Gość nick innym razem
ja mowie hipotetycznie o mowieniu o zyciu seksualnym bp sama czegos takiego nie preferuje, ale widze na forum, ze jest wiele osob, ktore jednak mowia sobie co robili wczesniej. wydaje mi sie, ze facet moze byc zdezorientowany kiedy kobieta powie mu, ze nie jest dziewica, a podczas stosunku dowie sie, ze jej pochwa nie byla penetrowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick innym razem
a jesli kobieta calujac sie z kims bedzie pracowac miesniami kegla? to co tez nie jest dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvret
od samego całowania sie nie jest mozliwe miec orgazm . COs ci sie pomylło. UWierze ze sie calowalas a partner reka ci grzebal w majtkach i maialas orgazm . JEzeli ci nic nie robil tam na dole to orgazmu nie moglo byc od zwyklego pocalunku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvret
a jesli kobieta calujac sie z kims bedzie pracowac miesniami kegla? to co tez nie jest dziewica? jest dziewica . BO nikt nie pobudza jej krocza , tylko ona sama to robi . To chyba oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick innym razem
aha a w chwili kiedy ociera sie o noge faceta to juz nie jest bo noga nie byla jej hehe. wiesz troche chyba jednak demonizujesz to pojecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvret
jezeli sie calujesz z kims i sama sie pobudzasz swoja reka w kroku to jestes dziewicą . TO oczywiste. Chyba ze korzystasz z reki partnera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvret
aha a w chwili kiedy ociera sie o noge faceta to juz nie jest bo noga nie byla jej hehe. wiesz troche chyba jednak demonizujesz to pojecie. dokladnie . NIe jest . NO chyba ze ocierasz sie przez ubranie albo o jego dzinsy . JEzeli jezdzisz mu nagim kroczem po jego nagiej nodze to nie jested dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvret
aha a w chwili kiedy ociera sie o noge faceta to juz nie jest bo noga nie byla jej hehe. wiesz troche chyba jednak demonizujesz to pojecie. SPokojnie jesli sie ocierasz o faceta w dzinsach czy w innych spodniach to jestes dziewicą. BO pobudzenie nie jest bezposrednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theblackcat
Jak dla mnie dziewictwo konczy sie tam gdzie zaczyna się normalny sex, z penetracją, tudziez analny(z penisem). I tyle. Jakos nikt mnie nie przekona, ze nie uprawiajac sexu mozna stracic dziewictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utrata dziewictwa wiąże się z przerwaniem błony dziewiczej i nie ważne to jest jak to się stało.Wiec mozna stracic dziewictwo w wieku 8lat np. podczas upadku z huśtawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to
Jakos nikt mnie nie przekona, ze nie uprawiajac sexu mozna stracic dziewictwo. a czy ktos chce cie przekonywac ? Jaki jest sens przekonac fidela castro zeby nie palił cygar ? On to lubi i nawet jak szkodzi to go nie przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to
Wiec mozna stracic dziewictwo w wieku 8lat np. podczas upadku z huśtawki hehehhee. zgadza sie . tylko ze jest to utrata dziewictwa fizycznego . JEszcze jest cos takiego jak dziewictwo`` umysłu``

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick innym razem
utrata dziewictwa umyslo- pojecie ciekawe, ale jednak ma sie nijak do innych praktyk niz penetracja i wiekszosc osob uwaza, ze jadnak ta granica jest wlasnie penetracja. troche dziwne jest uwazanie, ze stracilo sie dziewictow w skutek draznienia lechtaczki czy penisa palcem, przeciez to moga robic nawet dzieci, a stwierdzenie, ze stracilo sie dziewitwo w dziecinstwie jest raczej malo zdrowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FACET PRZESTAJE BYĆ
Prawiczkiem w momencie kiedy odbywa stosunek z kobietą, nawet jak ta jest nieprzytomna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick innym razem
akurat przytomnosc kobiety nie jest tu znaczaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to
przeciez to moga robic nawet dzieci, a stwierdzenie, ze stracilo sie dziewitwo w dziecinstwie jest raczej malo zdrowe.. tylko ze malo zdrowe jest dodytkanie penisa w dziecinstwie przez dziewczynke .. Dziewictwo umysłu to całkowita utrata niewinności . DZiewictwo fizyczne to utrata kawałka błony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FACET PRZESTAJE BYĆ
no fajnie, nawet gdyby nie doprowadzał kobiety do orgazmu a byłby ojcem tuzina dzieciaków to pewno ktoś by mu uwierzył, że jest prawiczkiem - jakiś tam facet :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to
w czasie penetracji tracisz dziewictwo fizyczne i umysłu w czasie lizania jak to okresalsz łechtaczki tracisz dziewictwo umysłu DZiewictwo umysłu a wiec niewinnosc jest wazniejsze niz utrata błony . Błone mozna utracic przeciez podczas cwiczen czy szpagatu . Dlatego seks oralny czy stosunek nie ma znaczenia w obu przypadkach jest to utrata niewinnosci . Chociaz w przypadku penetracji dochodzi jeszcze utrata błony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to
dla mnie dziewictwo to głownie niewinnosc , a błona to tylko symbol . Niektorzy twierdza ze podczas penetracji traci sie dziewictwo . JA sie z tym nigdy nie zgodze . Bo utrata niewinnosci to dojscie do orgazmu , a kobieta predzej dojdzie do orgazmu przez lizanie łechtaczki niz podczas stosunku . DLatego poprzez minete tracisz niewinnosc a przez stosunek tracisz błone i niewinnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick innym razem
ok to pozostawmy dziwicto umyslu w spokoju, bo bardzo nie wiele osob bierze je pod uwage. wiec jesli patrzec na to jak wiekszosc osob, ze potrzerbna jest penetracja do przestania bycia prawiczkiem, to osoba z przykladu byla prawiczkiem az do odbycia stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to
laska ktora robi wszystkim facetom lody w miescie i sama ma robiona minete setki razy mimo ze ma błone to dziewica orleanska . ? Niewinna to moim zdaniem raczej nie jest buahahahhahaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to
ze potrzerbna jest penetracja do przestania bycia prawiczkiem, to osoba z przykladu byla prawiczkiem az do odbycia stosunku? oczywiscie masz racje . DLatego facet ktory uprawial z 300 kobietami seks oralny i kilkuset dzi wkami to wciaz niewinny prawiczek , bo to był tylko oral a nie stosunek . dla mnie dziewictwo to tylko niewinnosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick innym razem
tak myslalam, ze o takie osoby Ci chodzi. jednak w przykladzie byl podany inny przypadek pierwszych doswidczen i trudno powiedziec aby ten ktos eksploatowal sie na parwo i lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to
JEsli ktos twierdzi ze utrata blony przez szpagat oznacza utrate dziewictwa to jest smieszny. Dlatego nie przywiauje sie wagi do błony zadnej a raczej do utraty niewinnosci . Kiedy tracisz niewinnosc . Sam wiesz najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to
dziewictwo = dziewictwo umysłu = niewinnosc błona to nie dziewictwo . Bo mozna ja stracic na hustawce. Tracisz blone na hustawce i nie stracisz niewinnosci przeciez . DLatego blona nie ma nic wspolnego z dziewictwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to
czyli laska ktora robi wszystkim na osiedlu lody i ma strzelane minety , a nie uprawia stosunku jest dziewicą . A laska ktora stracila błone na hustawce nie jest dziewicą ? Ciekawe . Zaczynacie mnie coraz bardziej rozsmieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick innym razem
a ja zaczynam miec wrazenie, ze masz cos wposlnego z kk. uwazam, ze utrata dziewictwa podczas pettingu to przesada. owszem jest duzo racji w tym co piszesz, ale bardzo demonizujesz pojecie dzieictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elstudentos
prawictow/dziewictwo traci się po stosunku... pierwszym!, i nieistotne jest czy błona została przerwana wcześniej, czy może później bo i o takich przypadkach się słyszy. Liczy się stosunek, więc przez oral nie traci się ani jednego anie drugiego... podobnie wszelkie handjoby i inne wynalazki, liczy się stosunek kobiety z mężczyzną, PENETRACJA musi być i tyle. I tak ogólnie rozpatruje się te sprawę choć można ten problem rozważać biorąc inne aspekt pod uwagę. Jednak to jest ogólnie przyjęta norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elstudentos
jak facet spyta cię czy jesteś dziewica to powiesz "nie bo jak byłam mała spadłam z huśtawki" gezz... nie kombinujcie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elstudentos
nie wiem dlaczego ktoś usunął mojego posta ; p ale nie chce mi się pisać na nowo... więc... w skrócie: utrata prawictwa/dziewictwa następuje przy stosunku seksualnym pierwszym!!! i musi nastąpić penetracja! o ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×