Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fibi 18

High School Musical- najlepszy film na świecie!!!

Polecane posty

Gość Fibi 18

Bohaterowie: -Troy Bolton, czyli Zac Efron - Gabriella Montez, czyli Vanessa Ann Hudgens - Sharpay Evans, czyli Asley Tisdale - Ryan Evans, czyli Lucas Grabeel - Chad, czyli Corbin Bleu - Taylor McKessie, czyli Monique Coleman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fibi 18
Co myślicie o tym filmie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miły filmik familijny o przeciętnej przewidywalnej fabule ileż to już takich muzycznych filmów było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmm667
to najgorszy film jaki widziałam ,nie lubie miuzikali po za tym to dla osób do 14roku życia nie dla mnie za słodki i przerysowany czym tu sie podniecać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fibi 18
Mmmm667--------} Ciekawe czy ty zrobiłabyś lepszy!!! :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmm667
na pewno tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepszy? chociażby "Grease" czy "Hair" - muzyka z tych filmów jest ponadczasowa i pamiętana a kto zanuci kawałki z HSM za rok czy 5 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izula_
buuuuuuhaaaahaaaaa..... :D to GóWNO, POSYPANE MAKIEM NAZYWASZ NAJLEPSZYM FILMEM NA SWIECIE?! faneczki tego miernego aktorzyny i wypacykowanego , wymalowanego bardziej od nie jednej panny lalusia - Zaca sa dla mnie niezmiernie żałosne i zabawne xD :D pozdrawiam cię dziecko i życzę żebyś kiedyś zmądrzała, może dowiesz się jakie filmy mozna mianowac mianem najlepszych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fibi 18
Do izula_ Nie jestem żadnym dzieckiem. A ty nie znasz sie na filmach. Jak ci sie nie podoba to nie trzeba było go oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się w 100% z wypowiedzią canberry. Film całkiem przyjemny, ale nie zachwycił mnie. Jest znacznie więcej wartościowszych filmów. (I mówię od razu, że mam 15 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×