Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurwiooony na maxa

Nie nawidze tego kraju, polactwa

Polecane posty

Gość wkurwiooony na maxa

Zeby przezyc do ostatniego musi mi pozyczac pieniadze dziadek, ktory walczyl na wojnie... 45 lat socjalizmu, teraz 17 lat tego syfu..... postkomunizmu. Powiedzial \"nie o taka Polske walczylismy\". Czy sa tu ludzie pracujacy po 900 zl??? Jedyny plus,ze mam neta... od kolegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest 42
taa jasne...ja też stad uciekam po wakacjach ...w cholere ta Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyś się uczył w szkole to byś więcej zarabiał :o nienawidzę - razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiooony na maxa
spacja nie wskoczyla :) Uczylem sie... Mam skonczone studia mgr, studia podyplomowe,ale nigdzie nie moge znalezc dobrej pracy. Durny wschod polski.... Jeszcze babka krytykuje ze chce uciec za granice i kto na jej emeryture bedzie pracowal, jak mlodzi ucieknal. Niech dalej glosuja na pis i radio maryja to wtedy naprawde mlodych wystrasza. Babka mogla myslec w PRL o emeryturze i odkladac samemu. Niestety syndrom homo sovieticus zadzialal. Niektorym tow. Lenin mozgi zjadl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobie też zjadł mózg
kto ci każe siedzieć w pracy za 900? Nie pasuje- wyjedź. Z Polski albo choćby do innego miasta. Siedzi i jęczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiooony na maxa
No wlasnie jade w kwietniu do ... Islandii. Tylko czego babki marudza,ze nie ma niewolnikow co beda sie dokladali do ich zaszlosci po socjalizmie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszedzie dobrze...
tylko nie tu? takie wyobrazenia ma wiekszosc ludzi, a prawda jest taka ze nie zawsze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chodź do nas, na Śląsk. tu pracy mnóstwo i za godziwą zapłatę, albo jeszcze lepiej - do Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" 16:55 fisiowna meaaa wybacz pie**olisz glupoty\" :o o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiooony na maxa
Zapraszam do Lublina... zobaczycie czy znajdziecie legalnie dobra prace. Bez znajomosci. Mozecie miec i 10 kierunkow i 10 lat stazu, max 25 lat. Bez znajomosci max 1200 netto (przy dobrym wietrze). Jak sie wynosic to juz wogole z kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonnn
w ogóle to masz troche racji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurwiooony na maxa Jako Polka odpowiem Ci:to wypie*dalaj a nie psiczysz magistrze przerzucania siana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiooony na maxa
A TY jaki masz tytul? Ja mam mgr ekonomii + podyplomowkę z informatyki... Zazdrościsz? Polko? Ja się nie unosze,ze mam studia, tylko chcę normalną prace... Czy to coś złego, że człowiek chce mieć więcej niz minimalna (po studiach i ze stażem) i jeździć czymś lepszym niż polonezem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz być seksowna
Jak ty masz dyplom z informatyki to ja jestem głównodowodzacym chińskiej armii :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiooony na maxa
org 100h start: mov ah, 9 mov dx, hello int 21h xor ah, ah int 16h mov ax, 4C00h int 21h hello db 'A no mam dyplom z informatyki!','$'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwiooony na maxa
public class HelloWorld { public static void main(String args[]) { System.out.println ("I jade za granice, ale boli mnie ze we wlasnym kraju nie ma pracy normalnej!"); } }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzu za sam nick cie nie lubie
płaciłes za te studia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz być seksowna
JUeszcze bardziej utwierdzam sie w tym przekonaniu skoro klasę publiczną nazywasz HelloWorld :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeee
to mnie tez zabierz wkurwuiony na maxa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×