Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ola oooooo

jak pozbyć się nerwicy???????

Polecane posty

Gość ola oooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola000000
nikt nie pisze , a mecze sie z tym kupe lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieniam opis na ładny
zalezy jaka masz nerwice i na jakim tle, sa rozne nerwica żołądka nerwica lekowa nerwica natręctw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieniam opis na ładny
nerwice sie lęczy, leki+psychoterapia znam tez takich co samemu pokonali nerwice w zasadzie z nerwica sie nie walczy, z nia trzeba sie nauczyc zyc...w kompromisie:)a nie bedzie dokuczała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa-nka
Zmień podejście do życia, ciesz się małymi rzeczami, może jesteś zbyt ambitna i za dużo od siebie wymagasz, przegrywać też trzeba umieć, inni mają gorzej itd, itp. .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otka22

Ja próbowałam róże metody leczenia nerwy. W koncu wybrałam się na terapię do osrodka pyschologicznego Centrum Sens w Mińsku mazowieckim. Otrzymałam mega dobre wsparcie i zrozumienie, czego nie dostałam w  od swoich bliskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej pomagają na nerwice sesje on-line z terapeutą Michałem Matyjaszkiewiczem. Jak dotąd to najskuteczniejsza metoda leczenia nerwicy jaką stosowałam. Od dawna nie czułam się tak dobrze jak teraz i polecam wszystkim takie rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Namówiłyscie mnie - jakiś czas temu pisałam post o problemach z facetami, radziłyście psychologa/psychoterapię i pi dłuższym namyśle uważam, że to genialny pomysł.

Chcę porozmawiać ze specjalistą, ktory pomoże mi zlokalizować mój problem i go przepracować. Myslalam o terapii online. Zaczęłam szukać, ale mnogość ofert, mnie przerazila.

Może macie jakiegoś sprawdzonego terapeutę/psychologa, który prowadzi sesje online? Tak jak  tutaj  https://www.twojpsycholog.online ?  Może któraś z Was jest terapeutą specjalizującym się w problemach z budowaniem relacji, niską samooceną. Będę wdzięczna za wszystkie polecenia!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś próbował pracy z problemami z bioenergoterapeutą, bo to jest zupełnie inne podejście do problemów nie z punktu widzenia Waszego intelektu, lecz punktu widzenia Waszej energetyki.

Ja polecam!

Tym bardziej, że każdy zdrowo myślący człowiek rozumie, że mamy nie tylko intelekt, ale również energię własną i ona jest poddawana naciskom energii cudzych.

Problem z facetami to lepsze poznanie czym są te różnice między energiami kobiecymi i męskimi, bo to one się różnią bardzo, intelekty o wiele mniej. Była już dawno temu wydana świetna książka pt. "Kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa" - coś w tym jest.

Zachęcam też do zapoznania się z moim wątkiem pt "Bioenergoterapeuta wart spróbowania...", żeby spróbować czegoś innego niż do tej pory, aby odświeżyć sobie Mózg, Synapsy i spojrzeć na problemy z zupełnie innej perspektywy. Ożywić się umysłowo i energetycznie, poprawić sobie motywację do życia i kontaktów międzyludzkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno warto pracować nad świeżym spojrzeniem na problem, można brać na wszystko leki i preparaty, a można również jak w przypadku nerwicy przepracować problem i zdiagnować przyczyny. Ciało bez energii nie będzie w stanie poprawnie fukcjonować, bo to właśnie stanowi paliwo. Polecam spróbować pomocy bioenergoterapeuty, bo to może być remedium na nasze głęboko skrywane lęki i urazy. Jeśli szukacie kogoś zaufanego zapraszam kbartnik758@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×