Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamilaaaaaaaaaa

zrobilam to majac 14 lat na dyskotece

Polecane posty

Gość kamilaaaaaaaaaa

teraz mam straszne wyrzuty sumienia bo zawsze bylam szanujaca sie dziweczyna.Nie wiem co mi sie wtedy stalo nie bylam soba..Po raz pierwszy naprawde sie spilam.nie wiedzialam ze to tak jest. Wypilam tyle co kolezanki ale moze dlatego ze bardzo szczupla jestem mnie tak wzielo a je wcale..nigdy juz tak nie zrobie jak wyleczyc sie z tych wyrzutow sumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulkowsky
przegralas zycie . Zawsze sie bedzie to za toba ciagnac . ze stracilas dziewictwo o 5 lat za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakawwmam
szanujaca sie dziewczyna? a jakie szanujace sie dziewcze siega w tym wieku po alkohol i lata nocami po dyskotekach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIMPIA 1980
niesteczy czasu nie da się cofnąć mam tylko nadzieje że ten chłopak się zabezpieczył>>>>a może podano ci pigułkę gwałtu........niestety za błędy młodości się płaci.........postaraj się zapomnieć chociaż wiem że to będzie bardzo trudne!!!!!!!!! ostrzegam inne nastki pomyście nim sięgniecie po alkohol pójdziecie na dyskotekę lub zaczniecie uprawiać seks pomyślcie jak to może zmienić wasze życie juz na zawsze pozdrawiam cię kamilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selenenenenenenenenne
było minelo, zyj przyszloscia i terazniejszoscia, wszystko czegos uczy, a ty masz zycie przed soba, trzymaj sie mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze nie przegralas
zycia ale nie zmienia to faktu ze jestes dyskotekowa blachara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theblackcat
Uznaj to za eksperyment, ktory się po prostu nie udał i nie rob tak wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAARt
Pociesze Cie tym ze znam kilka kobiet które zrobiły to będąc w tym samym wieku. Moja obecna partnerka też zaczeła mając 14 lat. Popełniła tylko ten błąd ze na jednym razie to się nie skończyło miesiąc ponad rypańska prawie dzień w dzień...i niestety wciągło ją to. W tym wieku nie myśli się o konsekwencjach jest fajnie i tyle . Niektóre ziewczyny sądzą ze w tak młodym wieku cykle są jeszcze bezpłodne i można lać do woli ale to nie zawsze tak jest zdarzają się cykle z owulacją i bach...... w jej przypadku tak było... domowym sposobem okresik został przywołany niby wszystko było ok.. ale. Własnie ...seks stał sie tylko seksem bez odpowiedniego podłoża uczuciowego coś na zasadzie chce mi się jeść więc biore i jem i nie ważne z której piekarni pochodzi chleb , byle tylko był... seks staje się wyłącznie konsumpcyjny... postaraj się Kamila nie robić tego aż dojżejesz do tego i spotkasz kogoś kogo będziesz z wzajemnością. Nie rób tego wyłącznie dla przyjemności bo przegrasz............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman Polanski
bzykał się z 13 latką ( to mu udowodnili a mógł sie bzykać i z 11 latką) a było to kilkadziesiąt lat temu więc jak myslisz że twój seks na dyskotece zrobi tu na kims wrażenie to ci powiem że nic z tego 11 latka to może :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony przez życie
Pozbieraj kasę po rodzinie i znajomych i zrób sobie zabieg odtworzenia dziewictwa. Od fazu ci ulży, i na sumieniu i w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilaaa no tak jak sama napisałaś że "już więcej tego nie zrobisz" . No już więcej dziewictwa nie stracisz :D A tak na poważnie to zacznij się szanować bo zostaniesz łóżkową zabawką dla następnych facetów . Chyba że tego chcesz - no to jesteś na dobrej drodze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×