Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość moja sprawdzona dieta

z rozmiaru 42 na 38 / tylko dla odważnych

Polecane posty

Gość moja sprawdzona dieta

witam! od dzisiaj zaczynam dietę sokową, którą już sprawdziłam wcześniej na sobie. polega ona na tym, że pije się tylko świeże soki z warzyw i owoców 5 razy dziennie ( co dwie godziny ja piję pierwszy o 11 później 13, 15, 17 i 19), herbaty ziołowe i wodę mineralną. mam być na tej diecie do końca stycznia i przez cały luty. dieta jest naprawdę świetna bo macie dostarczane witaminki i szybko się chudnie, poprzednio byłam na niej 2 tygodnie i schudłam 8 kg, bez ćwiczeń, tym razem chcę jeszcze uzupełnić ją w ćwiczenia. najgorsze chyba jak w każdej diecie są pierwsze dni ale jak wytrzymacie to później nawet patrząc na coś pysznego poprostu nie macie na to ochoty, bynajmniej ja tak miałam. co do koktajli to są to zarówno smaczne jak i bardzo niesmaczne soczki, oto kilka z nach *pomarańcz z kiwi *marchew, jabłko, kawałek papryki *buraczki *sok z kichonej kapusty *grejpfrut i inne jekie tylko przyjda wam do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja sprawdzona dieta
więc zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dovekrk
I ja mam na tej diecie skupic sie w pracy? No chyba, ze jestes bezrobotna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja sprawdzona dieta
normalnie tak jak na każdej innej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja sprawdzona dieta
anemia przy tej diecie niegrozi jeżeli będziecie piły codziennie po szkolance soku z buraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja sprawdzona dieta
tak jak mówiłam pierwsze trzy dni nie są ciekawe, ale słabo nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie mówią o anemii, tylko o potwornym spadku insuliny, co się przedkłada właśnie na spadek koncentracji. W pracy nie da się w takim stanie funkcjonować - no chyba, że jesteś osobą bezrobotną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo raanyyy
Witaminy---a gdzie minimalna choc ilosc bialek , tluszczow ? Przy takiej diecie organizm magazynuje zapas tkanki tluszczowej, bo nagle przestaje dostawac--takze jak tylko wrocisz do normalnego jedzenia--efekt jo jo murowany. Najlepsza jest dieta nielączenia-mozna o niej poczytac w necie. i to nie jako drastyczna do schudnięcia na chwile, ale jako obowiązująca zawsze. Poza tym minimum slodyczy, zero chleba, minimum alkoholu, duzo warzyw i owocow, niejedzenie 2 godz.przed snem i wystarczy. Sorry, ale taki diety, jak Twoja tylko zaburzaj\\ą wlasciwy rytm organizmu i przynoszą więcej szkody, niz pozytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkammnnnn
No i rób sobie te soczki w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja sprawdzona dieta
tak jakby bezrobotna ;) studiuję jeszcze, więc na wykładach też nie jest za fajnie jak w brzuszku burczy to nie jest oczywiście dieta dla wszystkich, pżecież jeżeli komuś nie odpowidada to ja do niczego nie zmuszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo raanyyy
magazynuje tluszcz w tkance tluszczowej mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anemiamojasiostra
hmmm, coś tu nie gra... postów nie widać (pewnie każdy poprzedni od 4-tego - o tej treści)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooraanyyyy
nie zmuszasz, ale zachecasz,a to zadna roznica dla zdesperowanych z nadwagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbn
ile pijesz jedorazowo soku i czy rozcienczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja sprawdzona dieta
tak magazunuje ale nie w trakcie diety tylko jak wrócisz do kalorycznego jedzenia chleba sosów i tym podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dovekrk
no to wiemy, ze po diecie sie magazynuje, ale chyba nie chcesz pic sokow do konca zycia. A jak wiadomo wkoncu zjesz cos normalnego i jo jo murowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja sprawdzona dieta
szklankę nierozcięczonego soku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja sprawdzona dieta
dovekrk dieta ta może być początkiem do przestawienia się na inny tryb, na tyb zdrowego żywienia a oczywiste jest w każdej diecie że jak nagle mniejszysz limit kalorii i po jakimś czasie wrócisz do opychania się albo jedzenia przetworzonych produktów to będziesz miała/miał jeszcze więcej kilogramów do zrzucenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja sprawdzona dieta
nbn właściwie to sprawa indywidualna smaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to można też zastępować np kolację takim sokiem... A takie kupne soki 1-dniowe też mogą być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oki doki
a ile ważysz, ile masz wzrostu, ile chcesz wazyć i wjakim czasie chcesz to osiągnąć? Pozdraiwm i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze lepiej na śniadanie coś pożywnego np owsianka z bananem? a potem już tylko soki?? co o takiej diecie myślicie?? oczywiście nie przez długi czas np przez tydzień?? zdowe to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja sprawdzona dieta
Nefi również bardzo dobra byłaby taka dietka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja sprawdzona dieta
Magrat kiedyś też piłam te jednodniowe soki jak nie chciało mi sie robić soku z marchwi bo tylko takie widziałam jeżeli chodzi o kupne, w smaku to samo co świeżo wyciśnięta marchew i na opakowaniu było napisane że to tylko sok z marchwi więc mam nadzieję że nie oszukują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazaczelam
uważam, że jest to super dieta, bynajmniej szybko się chudnie i oczyszcza. Moja mama jest na niej a ładnie chudnie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Moja sprawdzona dieta
ile ważysz??? ile masz wzrostu ???? ile chcesz schudnać na tej dietce w jakim czasie??? Powodzonka i może sieprzyłącze bo ja musze 20 kilo zgubić i byle jak najszybciej, w miesiac dam rade na twojej dietce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na tej diecie schudłam max 10 kg w mieśiąc + bieganie. każdy mi mówił co tak schudłam, że chora jestem itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość insulina
zasada jest prosta - im dłużej w organizmie przebywają węglowodany, czyli im dłużej są trawione, tym lepszy efekt, w postaci braku napadu głodu, nie skacze gwałtownie poziom insuliny, nie skacze tez poziom cukru we krwi, co jest bardzo niekorzystne, sok przelatuje przez organizm jak przez rurę, gwałtownie zwiekszając poziom cukru we krwi, jedyne co może spowolnic ten proces, to zjedzenie całego owocu lub warzywa, bo zawieraja one BŁONNIK spowalniający trawienie cukru, dieta oparta tylko na sokach to niezbyt mądry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uopupek a właśnie
ile można schudnac w miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zastosuję tą dietę tzn po swojemu zacznę od jutra, bo będę juz po egzaminie śniadanie: owsianka drugie śniadanie: sok+banan obiad: chude mięso lub ryba+warzywo kolacja:sok zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×