Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość moja sprawdzona dieta

z rozmiaru 42 na 38 / tylko dla odważnych

Polecane posty

Gość Moja sprawdzona dieta
ja mam 180 i ważę 80 kg:((((( w miesiąc napewno nie da sie schudnąć 20 kg to jest za dużo wydaje mi się że max to 10 do 12 kg plus ćwiczenia oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sobie kupiłam kurację sokową i piję soki 5 x dziennie. Nigdy nie zjadłam takiej ilości warzyw i owoców w ciągu dnia. Po 7 dniach mam prawie 3 kilo mniej:)). W sumie to nie o kilogramy chodzi ale o samopoczucie. Jestem taka oczyszczona i lekka. Uważam, że to pyszne i zdrowe;)). Na pewno powtórzę. Polecam Wam stronkę kuracjasokowa.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Zapraszam na stoisko promocyjne Kuvings na targach medycyny naturalnej w Krakowie w weekend 6-8 maja 2016 w hali Chemobudowy przy ul. Klimeckiego24 w Krakowie promocja na Kuvings B6000 rabat + prezent dla każdego klienta , dla pierwszych kupujących będzie prezent o większej wartości . W razie pytań prosze o kontakt Artur 607077374 Ewentualnie mail: arturkubicki990@icloud.com W tym okresie rownież zamówienia telefoniczne na terenie Polski z bezpłatna wysyłką bedą objęte promocją. Zapytaj o szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka289
Ja nosiłam rozmiar 48-50 teraz noszę 38-40 i wiecie jakie to uczucie kiedy idziesz do sklepu i możesz kupić sobie to co ci się podoba a nie to w co się mieścisz;) Teraz wiem jaki ciężar nosiłam,nigdy nie chciałabym wrócić do poprzedniej wagi;) A schudłam tylko dzięki African Mango http://szczupla-kobieta.pl jakoś wcześniej nie udawało mi się zrzucić nawet 1kg brakowało motywacji,ale gdy zaczęłam stosować suplement i widziałam efekty chciałam więcej i więcej;) udało się a efektu jojo nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość681
Po ilu tygodniach są efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość675
Dajcie przepisy na te soki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy,przede wszystkim dieta jest tania i posiłki są zdrowe i smaczne.Ważę obecnie 55 kg i czuję się świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5847
Czy gdy zacznie się jeść regularnie i zdrowo po tej diecie to może być efekt jojo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dietę powyżej to nie miałam efektu jojo ,zwiekszałam stopniowo kalorie i było ok ,jak chce zrzucić kilka kilogramów to zawsze wracam do tej diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa4
Pół roku temu przeszłam dietę sokową z Sportfood (https://sportfoodsoki.pl/) i nadal pamiętam to wydarzenie. Zacznę od tego jak wyglądało to od strony organizacji. Soki dostarczono mi 2 razy w ciągu tych 7 dni i ich różnorodność była naprawdę spora. Dodatkowo smak soków nie pozostawiał nic do życzenia, czuć że owoce i warzywa były pozbawione konserwantów i do tego przygotowane z dużą starannością. U mnie przede wszystkim poprawiło się samopoczucie, jak i również podejście do diet takiego typu, trochę „nietypowych”. Zdecydowanie powtórzę taki detoks jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipkas
ja miałam przez tydzien dietę sokową Nuja i jestem bardzo zadowolona - smaczna, pożywna, świeża....i szczerze mówiąc z chęcią powtórzę ją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dullas
tak, te soki są bardzo smaczne i są wyciskane metoda cold press - czyli najwięcej wartości odżywczych mają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerif

ja właśnie jestem 3dzień na sokach z nuja.pl i rewelacja. Nie czuję głodu i tak smacznego detoksu to nie pamiętam. Soki są pożywne, mają mega dużo witamin, bo są wyciskane cold press, więc samo zdrowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika
Dnia 27.01.2008 o 12:29, Gość moja sprawdzona dieta napisał:

witam! od dzisiaj zaczynam dietę sokową, którą już sprawdziłam wcześniej na sobie. polega ona na tym, że pije się tylko świeże soki z warzyw i owoców 5 razy dziennie ( co dwie godziny ja piję pierwszy o 11 później 13, 15, 17 i 19), herbaty ziołowe i wodę mineralną. mam być na tej diecie do końca stycznia i przez cały luty. dieta jest naprawdę świetna bo macie dostarczane witaminki i szybko się chudnie, poprzednio byłam na niej 2 tygodnie i schudłam 8 kg, bez ćwiczeń, tym razem chcę jeszcze uzupełnić ją w ćwiczenia. najgorsze chyba jak w każdej diecie są pierwsze dni ale jak wytrzymacie to później nawet patrząc na coś pysznego poprostu nie macie na to ochoty, bynajmniej ja tak miałam. co do koktajli to są to zarówno smaczne jak i bardzo niesmaczne soczki, oto kilka z nach *pomarańcz z kiwi *marchew, jabłko, kawałek papryki *buraczki *sok z kichonej kapusty *grejpfrut i inne jekie tylko przyjda wam do głowy

Jeśli ktoś potrzebuje zamówić soczki, to polecam www.zdrowaterapiasokowa.com Są też artykuły, jak należy się przygotować do takiej terapii sokami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dizzy

a ja wlasnie spróbowałam tych soków Nuja i na prawdę są bardzo smaczne! i jakie sycące! moim zdaniem warto je kupić dla samego smaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce serio schudnąć to polecam tutaj zajrzeć:

schudnijmyteraz.wordpress.com

ta strona "uratowała mi życie" schudłam dzięki niej już 15 kg 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×