Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Goja nie przejmj sie biustem.Ja zawsze nosilam 75 b a teraz juz w d sie nie mieszcze hi hi.To chyba normalne....Za 2 tyg jade do polski wiec chyba bede musiala kupic e!!!!!Masakra nigdy nie mialam tak wielkiego biustu. Martwie sie bo to juz 17 tydz sie zaczal a ja nie czuje jeszcze ruchow malenstwa...ale niby mam jeszcze czas. We wtorek bede miala usg-pierwsze od 10 tyg.... Wszystkie dziewczyny mialay w 12 tyg a ja!!!! Ale musze byc dobrej mysli bo zwarjuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lillen--> bardzo mi przykro, musisz być dobrej myśli! I nie masz za co przepraszać pisz do nas bo po to tu jesteśmy, żeby się nawzajem wspierać!Ja też nigdy nie chorowałam na ospę, ale lekarz powiedział, że skoro byłam szczepiona nie powinnam się zarazić! Co do biustu mi też urósł :) ale ja chciałabym jeszcze :) bo największych on nie należał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26.10 - nie martw się że ruchów nie czujesz. ja jestem w 19 tc i jak przyłoże rękę do brzucha to mi się \"wydaje \" że coś czuje a tak to nie bałdzo. Normą jest nawet 22tc i to nawet u chudych dziewczyn. Goja - Hmmm znam ten ból. 85-90 E w tej chwili F. Mówi Ci to coś? :):) Tylko moj mąż się slini... Lillen - znam osobiście dziewczynę która miała ospę w ciąży i dziecko jest piękne i zdrowe. Nie zamartwiaj się na zapas bo tylko sobie kochana zaszkodzisz. Piekny dzień w końcu. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez rosne i w biuscie i w koncu w pasie. Naprawde jeszcze trzy dni temu nikt by nie powiedzial, ze w ciazy jestem, nawet ja. Moj brzuch byl maly i tylko czasami wiekszy, ale to zalezalo od problemow z pojsciem do kibelka. A od trzech dni moj brzuszek jest caly czas zaokraglony, juz widac, ze w koncu ciazowy. A ten biust to mnie troche zalamuje. Bo myslalam, ze na lato sobie nakupie sukienek, ktore maja \"talie pod biustem\", a jak teraz je przymierzam to bym musiala b. duze rozmiary kupic spowodu biustu. A ja niska jestem i dol wyglada jak worek na mnie. No zobaczymy w czym lato przejde:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilien wspolczuje stresu no i choroby, ale nie martw sie na zapas, tylko w 1-2 przypadkach na 100 wirus ospy uaktywnia sie u dziecka do 20 tyg ciazy, badz dobrej mysli.. my bedziemy z toba :D dodalam fotke brzuszka na naszej klasie, looknijcie sobie dziewczyny, w ciagu tygodnia powiekszyl sie chyba 2-krotnie! robione wczoraj w przepieknym walijskim parku narodowym, caly sloneczny dzien spedzilismy przy wodospadach, pieknie bylo. niestety zdarzylo mi sie w trakcie 2 razy oddac cale swoje jedzenie naturze, w tym raz na polu piknikowym, nie zdarzylam dojsc za drzewo i zwrocilam wszystko po srodku, ludzie zaklopotani jakies chusteczki mi przyniesli i wode hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gandziulka - ja dopiero teraz zobaczyłam twoje zdjęcia na naszej-klasie i powiem ci że masz wypasiony brzuszek:) 19 tydzień a już taka zgrabna piłeczka! Gratuluję:))) falsa - ty też masz piekne krągłości:) Chyba juz nikt nie omieszka pomyśleć, że jesteś w ciąży:) Powiem ci, że ja mam termin przed tobą i myślałam, że już mam taki duży brzuch a tu si okazuje, że mój przy twoim to nic! Stanął mi w miejscu i na razie nie rośnie:( Hmmm... a ja już jestem sama bez mojego misia i trochę mi smutno:( Troszkę się pogrzałam w słonku ale juz się zrobiło chłodno. Zresztą samej to nie to samo... artigiana dzieki za pocieszenie z biustem! Rozumiesz mnie pewnie i moje usilne poszukiwania odpowiedniego rozmiaru. Niedługo musze też wybrać się po jakieś bluzki, bo moje dotychczasowe trochę się przyciasne przez te cycki zrobiły! No i ciut krótkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Goja doskonale Cię rozumiem, zwłaszcze że dziewczynki z naszymi krągłościami też by chciały te krągłości w coś ładnego wcisnąć a nie w stanik który wygląda jakby go nasze babcie projektowały. a ladnych cyckonoszkow w tym rozmairze brak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kafeteria to fajne forum ale trochę porozwalane :/ Zapraszam więc wszystkich serdecznie na nowo powstałe forum internetowe o nazwie BOBASKOWO :) Forum to zostało stworzone przez mamy, bo to przecież mamy wiedzą najlepiej czego im trzeba i jakie tematy należy poruszyć ;) Jest nas narazie garsta, ale każdego dnia przybywa ktoś nowy i robi się coraz bardziej przytulniej ;) Każde forum zaczyna od zera - tak jak my - dlatego musimy "walczyć" o każdego użytkownika i będzie nam niezmiernie miło jeśli postanowicie przyłączyć się do nas :D Głównymi zaletami naszego forum jest to, że jest poukładane, przejżyste i wszystko można szybko znaleźć. Zapraszamy serdecznie na Bobaskowo - do naszej małej krainy malucha ;) Tutaj każda grupa - STARACZKI, MAMY BĘDĄCE W CIĄŻY, MAMY PO PORODZIE, MAMY PO STRACIE DZIECKA - ma swoje odrębne pod-forum gdzie można tworzyć własne tematy i kategorie. Można ustawić swój własny, indywidulany avatar, oraz podpis a w nim suwaczki, zdjęcia, gify itd. Po rejestracji każdy użytkownik dostaje PW z dokładną instrukcją obsługi forum i wyjaśnieniami jak ustawić pewne rzeczy np. jak wkleić suwaczek do podpisu. Nasz adres to: www.bobaskowo.phorum.pl Zajrzyjcie w wolnej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja na pocieszenie musze powiedziec, ze reszta zdjec nie wyszla juz taka \"obfita\", tylko to jakies moze ta bluzka a moze sie specjalnie troche wydelam hehe, ale brzuszek juz widac na pewno! bluzki za kotkie juz sa dla mnie, z cyckonoszami nie mam takich problemow, mieszcze sie w swoje stare, ktore i tak zawsze byly dla mnie za duze hehe. teraz obciskaja co prawda ale biust tak ladnie wyglada, w koncu, cos z tej ciazy trzeba miec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Dzisiaj piekny dzień a ja jestem po samotnej nocy bez męża. Nie lubię sama spać, z nim czuję się jakoś tak bezpieczniej:) Ale jutro już wraca na szczęście! Nałożyłam dzisiaj moją stara bluzkę - taką tuniczkę wiązaną pod biustem. I wiecie co? Nic! Praktycznie nic nie widać:( Pewnie to tez wina tego duzego biustu, bo wtedy równoważy się z brzuchem. Chyba mi wszystko wchodzi w boki:) Bo się zrobiłam taka kwadratowa - ponoć mówią, ze to na dziewczynkę:) A zapomniałam wam napisać, że stało się coś bardzo dobrego. Otóż dla przpomnienia napiszę, że mam umowę na zastępstwo do końca września. A rodzę 28 października więc nie dostałabym zasiłku macierzyńskiego. Ale... Spotkałam w piątek ta dziewczynę, za którą pracuję. Wiedziała już że jestem w ciąży i zapytała czy nie chce jeszcze pracować w październiku! Bo ona wykupiła jakieś bardzo drogie wczasy z mężem i na pewno nie wróci na ten miesiąc do pracy!!! Super!! Oczywiście wszystko zależy, czy dyrekcja się zgodzi, bo wiadomo że trudno przewidzieć, jak się będę czuła. Ale i tak się ciesze, bo myślę że się zgodzi. Nie będzie przecież nikogo szukać na miesiąc, bo za dużo jest tu do nauki, żeby się opłacało. Więc może nie będzie aż tak źle:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Goja cudnie. Cieszę się że tak się wszystko ładnie ułożyło. A mnie znowu dziś wycieczka czeka. Tym razem Czarny Dunajec i potem na moment słowacja - głównie dlatego ze moj mąż żyć bez kofoli nie może a sprzedawana jest tylko właśnie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moje piekne! dzisiaj ostatni dzien szkoly, jeszcze tylko jedna prezentacja mnie czeka i finish! troche sie tym denerwuje... zapowiada sie piekny tydzien :) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artigiana - tylko pozazdrościć takich wycieczek w tak ładną pogodę! Ach, a ja muszę w tych czterech ścianach gnić...:( falsa - trzymam kciuki za pozytywne zakończenie szkoły! A tydzień faktycznie nieźle się zapowiada:) Przyunajmniej pogodowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa jak to mowią \"połamania nóg\". Goja - po drodze jeszcze podobno Nowy Sącz więc pewnie wrócę wieeeeeczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana - Karo ma ten dłuuugo weekend:) I chyba jej do środy nie będzie. Pozazdrościć... Dobrze, że u nas za tydzień 4 dni wolnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh dzięki Goja za wieści. Weekend tak owocował w złe wiadomości od ciężarnych że już się zaczęłam o nią martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dawno mnie nie było... Ale to zasługa moich studiów, na koniec zawsze wszystkiego najwięcej. U mnie wszystko w porządku i widzę, że u większości również :). A tym kobietkom, które mają zmartwienia-nie martwcie się, wszystko na pewno się ułoży. Ja już chcę wakacje :(. Czas mi tak szybko leci, obecnie 19 tydzień u mnie :). 19 maja wizyta i USG połówkowe. Może w końcu poznam płeć :). Pozdrawiam was bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natali - no to fajnie masz już prawie połowa! Trzymam kciuki za sesję:) A ja własnie zjadłam obiadek - zupa na ryżu z bułeczką. bardzo smaczne aż sobie język poparzyłam:) Zjadłabym jakiegoś owoca ale nie mam ze sobą a w naszym sklepiku szkolnym to nie ma takich rzeczy. A szkoda, bo chociaż jabłuszko bym wcięła. Spanie mnie ciśnie dzisiaj, coś sie nie wyspałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nastroju pourodzinowym :) Oj troszkę wczoraj przegięlam z zabawą. Głowa mi pęka i gardło boli, chociaż nic nie piłam, ani nie śpiewałam :) Pogoda była super i zrobiliśmy sobie ze znajomymi piknik w parku na zielonej trawce. Tort + kiełabaskiz grila= mieszaka wybuchowa. Najważniejsze, że mała bawiła się świetnie. Wcześniej byłyśmy w kolorado. Można tam popływac w kulkach, powdrapytać się na linach i pozjeżdżać na żjeżdzalniach. Jak juz będziecie miały te swoje pociechy to bardzo polecam, bo super zabawa :) FALSA--> no świetny brzuszek :) ja wyłowie z wczorajszych 50ciu fotek jakąś z brzuszkiem to wam też coś wkleję, żeby sie pochwalić. Bo mi nawet już miejsca w tramwaju pani ustąpiła, czyli widać :D A teraz idę odsypiać. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny zazdroszczę wam tego "problemu '' z piersiami :) mi to nic nie urosły, może z jakiś jeden nr, ale w stanikach chodzę tych co zawsze. Beeee.. tak bym chciała mieć piękny , wielki biust :) LILLEN--> nie fajnie z ta ospą, ale się nie martw. My same w ciąży się stresujemy nie potrzebnie a i inni nas trochę straszą. Moja lekarka w poprzedniej ciąży dawała mi antybiotyki gdzie na ulotkach był anapisane, że jest zakaz stosowania. a jak do niej szłam z pytaniem, to mówiła, że zawsze tak piszą, żeby w razie czego się zabezpieczyć przed procesami. Brałam kilka miesięcy i dziecko zdrowe było. Co prawda nie bardzo wiem, czym ospa matki może dziecku zaszkodzić, ale nerwy i stres są bardziej szkodliwe niż lekarstwa. Nie drap się tylko, żeby ci rany nie powstały !!! ( takie rzeczy dziecko zaraz po mamie dostaje w prezencie) A wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamalwiny - sto lat i wszystkiego naj naj!! Pustka dzisiaj na forum:( Ja pół dnia latałam po szkole a końcówkę siedze na necie i gram w literaki:) Jeszcze 45 min i idę do domu. Przejde się trochę po sklepach, bo jak wiem, że mojego męża nie ma w domu to nie chce mi sie szybko wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, juz po wszystkim, prezentacje mam za soba, nie mialam na nia nic przygotowanego, wiec sie nie stresowalam i jakos mi w miare poszlo, wszystko oddane to teraz tylko wakacje i.. nic nierobienie! poszlabym do pracy ale teraz to mi sie juz chyba nie bardzo oplaca, zreszta pewnie i tak by mnie nikt nie przyjal. wiec co ja bede robic?? aplikuje na dalsze studia, tutaj placi za to rzad, jeszcze ci doplaca na zycie no i dofinansowuje dzieciaczka studentki:) chyba bede musiala sie zabrac za jakies malowanie obrazkow i czytanie ksiazek bo umre z nudow w tym ogrodku z kotkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Moim problemem tez sa piersi.Zanim zaszlam w 1-sza ciaze mialam miseczke B,po urodzeniu E :-0 Jak przestalam karmic,mam C...i boje sie jakie cycki bede miala przy karmieniu drugiego dziecka... A tak w ogole u nas jest lato i jestem zjarana na twarzy.Musze unikac slonca ale jak?Moj malec non stop chce przebywac na dworze :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki moje kochane. Już wrociłam :):) Aniołeczek - na buziątko krem z mocnym filtrem. Najlepsza min 30. Ja sobie teraz taki w Avonie kupilam. Tak w ogole to powiem Wam (wcześniej nie mówiłam bo nie chciałam zapeszać) że od paru dni jak przyłoże w odpowiednim momencie rękę do vrzucha to chyba w końcu czuję jak moje dziecko prostuje nóżki. Dziś nawet w samochodzie podczas jazdy tak było. Nagle mi się na krótko taka gulka pod skórą robi. I to na pewno nie tętno. Bez przyłożenia ręki jeszcze nic ale to chyba dlatego że z Was wszystkich mam najwięcej tkanki na brzuchu.Myslicie że to jest to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki artigiana napewno to jest to!!:) mnie się z kolei wydaje że też poczułam ruchy ale to się zdarzyło zaledwie kilka razy, i czekam na częściejsze:) ja wróciłam wczoraj z komuni córki przyjaciół i czułam się po całym dniu żarcia jakbym była co najmniej w 6 miesiącu-taki miałam bebenek u nas pogoda piękna, modlę się żeby w niedzielę taka była bo mój synek ma komunię. już się powoli stresuje, ten tydzień bedzie masakrystyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa ja też tylko parę razy, w zasadzie wieczorami jak leżę to przez ostatnie 3 dni tak miałam. Dopiero dziś było raz do południa raz po południu, a teraz cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! A ja dziś dzień wolnego miałam bo robiłam wyniki i odwiedziłam okulistę :) Pochodziłam po mieście, ale nic nie znalazłam dla siebie! W weekend planujemy wyjazd do Trójmiasta, więc tam na bank coś znajdę :) Co do ruchów dzidziusia to u mnie bardzo spokojnie- niestety!Czekam cierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) dawno mnie nie bylo, mam duzo pracy ale dzis sie chcialam pochwalić:) bylam na usg i bedzie dziewczynka na 90% no i jest juz wielka porownujac do wczesniejszego usg bo sama kosc udowa ma 4 cm,kopie juz mocno ale moj maz jeszcze nie czuje ręką. Połowa za mną:) badali jej dzis serduszko, brzuszek, główkę i wszystko z osobna, wszystko wyszlo w porzadku a wazy 370g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa - gratuluję wakacji! Fajnie masz tyle wolnego, ale z drugiej strony chyba po jakimś czasie by mi się znudziło:) Tak źle i tak niedobrze! aniołeczek - smaruj się kremami, bo będziesz miała potem problemy z cerą! A buzia i tak się opali i tak:) Artigiana - gratuluje pierwszych ruchów malucha! U mnie ciągle cisza.... Ale zaczął się dopiero 17 tydzień, więc się na razie nie martwię. Może dzidzia bedzie takim śpiochem jak mama i dlatego spokojnie sobie leży:D justa - komunia na pewno się uda! Pogoda jest świetna, więc dzieciaki nie będą musiały się nudzić z dorosłymi przy stole:) 78aga78 - no to pieknią masz tą dziewuszkę! No i spora ale już jesteś za połową. Ciesze się, że wszystko jest w porządku i że mała jest zdrowa. A ja jak zwykle spóźniłam się do pracy, bo szłam na piechotę. Dzisiaj w nocy wraca moje kochanie, więc już będę spokojniej spała:) A jutro idę wreszcie do fryzjera, żeby mi jakoś te włosy ogarnął! Ciekawa jestem co wymyśli. Mam nadzieję, że jakiś fajny kolorek, bo już blondu mam serdecznie dość! Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×