Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

a ja mam ochote udusic własne dziecko. w południe zjadl ciutke zupki i koniec, 2 razy robiłam juz kaszkę, podgrzewalam inną zupe- NIC - tylko cycek i cycek!!!! no przeciez tam tyle tego nie ma, żeby sie najadł! Mierze mu co chwila temperature - nic, zero kataru, kaszlu, z uszami nic sie nie dzieje, normalnie sie bawi, uśmiecha i wszystko super, tylko jeść nie chce - tylko sobie w łeb strzelić!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami --> wow, 8 zabalkow! no to juz caly usmiech zebow widac:) a ziutek tak smiesznie bo ma 4 zabki ale zaden nie wyrosl w calosci jeszcze, chyba nawet troche spokojniejszy jest dzis niz zwykle, mozna przerwa z zebami bedzie, oby, bo ja mam nadzieje sobie troche odpoczac (przed wielka harowka! :P ). paula --> nawet nie wiem co mam napisac ci, a moze mu cos do jedzenia w raczke daj? moze franek nie lubi byc karmiony lyzeczka? albo daj mu to co lubi, a jak lubi twoj obiad to mu daj twoj obiad a jak nie chce to nie. nie wiem jak franek ale ollie jak sie domaga cycka, a robi to coraz nachalniej szczegolnie jak gdzies jestesmy i go trzymam to sie tak wycwanil ze mi potrafi wyjac cycek spod bluzki i ze stanika sam. wiec ja wtedy mu pileczke rzuce, zabawiam, patataj na kolankach zrobie i jakos zapomina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula --> jeszcze slyszalam o takiej metodzie, troche dyrastycznej ale podobno dziala, zeby nie dawac cycka i tylko zwykle jedzenie podsuwac i sam z glodu kiedys zje.. mozesz sprobowac, ale to na mocne nerwy tylko bo wrzaski murowane.. no chyba, ze dasz na luz i po prostu bedziesz dalej cycka dawac skoro chce, przeciez krzywda mu sie nie dzieje jak sie nad tym zastanowic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rańca! Pewnie teraz wyjdę na egoistkę i nie będziecie już mnie lubić ale jet mi strasznie przykro, że wczoraj nikt nie pamiętał o Damianku :(:(:( Wiem, że tu jest dużo dzieci ale mimo tego jakoś inne jeszcze nie było pominięte :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamiko - ja pamiętałam, oczywiście, że pamiętalam, ale od paru dni mnie tu nie było bo miałam część stron poblokowanych (mój mąż uczył się czegoś na kompie do pracy i tak schrzanił wszystko że wchodził mi facebook i wp z tego co zwykle korzystam) więc nie mogłam napisać :( Bardzo przepraszam w zasadzie za męża i oczywiście że składam Damiankowi najlepsiejsze życzenia, przede wszystkim żeby zawsze był zdrowym, uśmiechniętym i szczęsliwym. WSZYSTKIEGO NAJ OD BLANECZKI I MAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ponieważ nie mam Twojego nr komórkowego no to silą rzeczy możliwość kontaktu była przyblokowana. A prawdę mówiąc idiotka skończona teraz wpadłam na to że mogłam na facebooku napisac. Jeszcze raz przepraszam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kamika PRZEPRASZAM - ale mam myśli tak zajete tym moim niejadkiem, że naprawde zapomniałam! Najserdeczniejszcze życzenia dla cudnego Damianka!!!!! Na zdjęciach jest zupełnie do Ciebie podobny!!!! Mój nadal nie je! Nie wiem właśnie czy starać się przetrzymać i głodzic, czy dac mu tego cycka. Wczoraj podjelismy decyzje, że od piątku 6 listopada próbujemy go przenieść do swojego pokoju i po raz kolejny wdrazamy metodę samodzielnego zasypiania. Moeże tym razem jakoś się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - u nas było dokładnie to samo tyle że już po odstawieniu Blanki, po prostu odmówiła jedzenia , zjadala po dwie trzy łyzki i płacz że nie bedzie. Przetrzymywanie dało najlepsze efekty. Jak porządnie zgłodniała to pałaszowała co jej się podsunęło. Teraz? Zje wszystko ! Ja bym go przetrzymała bo jak mu będziesz podawac cycka to mu pokarzesz że to on wygrywa w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ile takie dziecko moze nie jeść? nawet sucheł bułki nie nie chce! Normalnie jestem zrozpaczona. Poszłabym do lekarza, ale mąz mówi, że świruje i mam się nie wygłupiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula przepraszam ale nie jestem w temacie przez tego świar mojego starego. Możesz mi przybliżyć ile już nie je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrazenie ze wiecznosc, ale tak z 5 dni. Żadnych objawów chorobowych, tylko by chciał cycka co 30 minut - czemu ja się nie dziwię, bo przeciez tym sie nie naje. Wszyskie jego przysmaki próbowałam i dupa. Przedwczoraj go przetrzymałam - ale była histeria i spazmy, to wypił 150 ml kaszy z niekapka. Kupy robi jak niemowlę - no bo samo mleko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Spoznione ale szczere zyczenia dla Damianka WSZYsTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZINEK🌻 Asiurka no aj na pewno nie bede pierwsza w robieniu kolejnego dziecka,bo dwojka juz mi wystarcza w zupelnosci :) Jejui juz nie pamietam co mialam napisac.Tyle tematow bylo poruszanych... KAmi a moze jakis wirus Cie dopadl? Paula a moze to zeby ida?Ma obolale dziaslka i bol mu sprawia jedzenie normalnych posilkow?I dlatego chce piersi?No sama nie wiem.Ale skoro normalnie sie zachowuje i nie ma goraczki,to naprawde ciezko ustalic czemu nie chce jesc. Czekam na mame,zeby posiedziala z mala i lece na zakupy,bo w weekend sa najwieksze kolejki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zapomnialam :Falsa gratuluje nowej pracy :) MY wlasnie zakonczylismy jedzenie sloiczkow na obiad.Ladnie wsuwa moje zupy zwlaszcza rosol :) I ciagle gada" mama" ,czasem mnie juz od tego glowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula wspolczuje i tobie i Frankowi .Dla was obojga jest to ciezkie do przejscia . Ja karmilam tylko 4 m-ce (z brak pokarmu) i bardzo tego zalowalam , bo to naprawde mile kiedy dzieciaczek sie tak wtula ... teraz kiedy widze , jak ciezko dziecko odstawic to juz mam mniejsze wyrzuty ( tu przemawia przeze mnie maly egoista )... Paula napewno bedzie dobrze .Zapewne na kazdą z nas czeka jeszcze nie jedna trudna sytuacja zanim dzieci dorosna :) Falsa gratuluje pracy :) Anioleczku moja Dominika nalezy do bardzo gadatliwych dzieci. Czasami gada caly dzien . Momentami jest to strasznie meczace . Telewizora nie slychac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołeczku, Kitka - ja mam to samo. Cały dzień mamamamamamamamamam w różnych tonacjach i natężeniach dźwięku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja musze leciec po nowa ksiazeczke zdrowia , bo sie skonczyla . A na szczepienie pora . To była 3 ksiazeczka w zyciu mojego rocznego dziecka ! jakos nie chce mi sie wierzyc , ze az tyle chorowala .... w sumie to na poczatku z kazda pierdola lecialam do lekarza ;) a teraz jak jest ksiazeczka potrzebna to jej nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana :) czasami mam niezly ubaw z niej . Stoi , gada i gestykuluje . Bierze cokolwiek do reki ( najczesciej pilota , swoj "zabawkowy" telefon albo moj "prawdziwy" ) i udaje ze gada przez telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka- filmik świetny. Mała jest rewelacyjna! U mnie wygląda to podobnie. A teraz...wali łyżeczką po cymbałkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×