Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

ja teraz tez mam problem z wozkiem.... własnie sie zastanawiam jak to bedzie w zimie jak bedzie snieg:/ bo ten ma takie male kóleczka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze to czy teraz zimą jest śnieg? biorąc pod uwagę zeszłą zimę to chyba nie ma co się bać :) no może jedynie wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla roczniaków 100 lat:)Falsa moczą mi się w garnku suszone grzyby, z których mam zamiar zrobić sos, jeśli oczywiście napiszesz mi jak go mam zrobić:) Oczywiście inne dziewczyny też proszę o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jakos nie chce mi sie pisac cos.. pazdziernikowej mamie juz napisalam na fb co i jak z grzybami. mlody wczoraj dostal gore prezentow super wogole rowerek taki co sie go pcha, jakies samochodziki taki mini warsztacik itd ale gdzie ja to mam poupychac powiedzcie mi??? byly dzieciaki balony szarfy. a mlody wybral rozaniec i juz go nie chcial oddac! bedziemy w przyszlosci mu wypominac ze swietym mial byc :) tort wyszedl fajowy, az sie sama zdziwiliam ze on taki w sordku idealny :) jakby kogos interesowal przepis na bardzo dobry biszkopt albo krem z bitej smietany to sie polecam. marcelinko kochana wszystkiego najlepszego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czym podajecie mleko dzieciom? bo chce zrezygnować już z butelki ze smoczkiem, moze polecicie jakis dobry kubek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deli - Franek pije mleko z cycusia:P - a tak na powaznie, wczoraj mu dałam w niekapku - wypił 60 ml:(. Jemu najbardziej przypasował kubek z TT. A dzisiaj na basenie Franek nurkował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no niestety nas choroba nie ominęła:( Wczoraj Wiktor znowu dal cyrk wieczorem i pojechaliśmy prywatnie do lekarza. Okazało się, że ma zapalenie uc\szu i gardła!!! W życiu bym nie pomyślała, bo w dzień się ładnie bawił. Dostaliśmy antybiotyk i dziś jest już lepiej. Ale dał mi popalić, marudził a ja cały dzień w garach! Jutro mamy imprezę urodzinową i żałuję, że robimy z taką pompą. Narobiłam się jak głupia a jeszcze muszę naszykować stół i napisać pytania do sprawdzianu. Ale moje dziecko dziś pierwszy raz powiedziało świadomie(chyba) MAMA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goju- dużo zdrówka dla Wiktorka.Masz rację ,że to dziwne, że przez cały dzień się ładnie bawił...Nam przy ostatnim gorączkowaniu też zdiagnozowano ucho i dano antybiotyk,ale mi się ta diagnoza nie podobała i skonsultowałam ją z laryngologiem i okazało się że uszy są zupełnie zdrowe...i właśnie laryngolog powiedziała,że przy zapaleniu ucha nie mam mowy, żeby dziecko miało dobry humor.W naszym przypadku na następny dzień wyszedł ząb, a po 2 dniach była wysypka...czyli albo 3 dniówka albo alergia na antybiotyk, który podawałam przed spotkaniem z laryngolog. miejmy nadzieje,że jutro będzie lepiej.wiem co to impreza z chorym dzieciątkiem-nam Czarek rozchorował się na chrzciny. u nas juz po urodzinkach.Czarek właśnie padł po dniu pełnym wrażeń.Torcik zrobiłam w kształcie jedynki i zainspirowana przez Was 3 noce siedziałam nad prezentacją(kombinowałam z power pointem i picasa)wyszło całkiem fajnie ... Falsa- mój mały też dostał duże zabawki ale ja się nie martwię bo część pewnie zabierzemy do drugich dziadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam wspomnieć ,żenasza gadzina jak głupi rzucił się najpierw na kieliszek....a potem trzymając w rekach różaniec i banknot przeglądał encyklopedię.... ale różaniec babci już od trzech dni z zapałem obraca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Witam po paru dniach . Troche nas nie bylo . Serdeczne zyczonka dla wszystkich solenizantow :) Buty juz kupione . Ja jestem z nich zadowolona i mala tez - coraz lepiej smiga :) Teraz szukamy wozka - parasolki na urlop . Nasza sportowka jest dosyc spora . Przez zime mala jeszcze w niej pojezdzi a potem fiu do parasolki . Milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie też chciałam popytać o wózki :) przeglądałam allegro i mam pytanie: Czy zwracałyście uwagę do ilu kg są? bo większość do 15 kg a kilka do 20 bo tak szczerze to wolałabym do 20 i jakie polecacie ? Ja szukam w miarę tanich ale jeszcze zobaczę ile kasy zbierzemy :) miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktorku dużo uśmiechu i miłości!! zapomniałam napisać, że my już po kolejnej rehabilitacji. wydaje mi się, że jest trochę lepiej. mała częściej ląduje na kolanach. od niedawna stoi na całych stópkach - bardzo niepewnie jeszcze ale jednak :) pochwalę się...Mimi nauczyła się sama zasypiać w dzień. jak widzę, że już jest padnięta to odkładam ją do łóżeczka i nawet nieprotestuje. potrafi zasnąć na siedząco :) co do nocek to bez zmian. nie wiem Paula jak ty to wytrzymujesz...ja po tygodniu jestem wrakiem człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika moja sportowka ma 10-11 kg napewno . Ja akurat mam ten sam wozek od poczatku ( x-lander) .W gondoli mala jezdzila z pol roku potem sportowka .Teraz szukam parasolki . Jedna sobie upatrzylam na allegro . Ma 6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nawet wiecej niz te 11 kg .Z gondola wozek waży 14,5 kg . Bez gondoli napewno mniej - moze 12-13 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conqita, kwestia przyzwyczajenia:) - ale bardziej jestem wypoczeta, od kiedy biorę Fanka do łózka.... nie rozbudzam się tak. Dzisiaj cos miałam dobrą noc- obudził sie chyba raz w nocy i kilka razy nad ranem - ale spaliśmy do 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj dla Wiktorka !!! U nas już chyba na dobre po zapaleniu spojówek, w sumie to od czwartku już mu nie ropieją oczka. Ale daję jeszcze kropelki, lekarka kazała do niedzieli to dziś ostatni dziś naszej wspólnej męki z kropelkami. Co do spacerówek typu parasolka to my korzystamy aktualnie z espiro jet i jesteśmy zadowoleni. Choć jeśli będzie porządna zima to wrócimy do pierwszego wózka (bolder4), ze względu na duże koła. Chyba są praktyczniejsze na śniegi ;) Fajnie ze macie w większości za sobą imprezki pierwszourodzinowe bo my jeszcze przed i ciągle sie zastanawiam gdzie ja tych ludzi pomieszczę. Falsa możesz zapodać przepis na krem do torta (PolaBL@interia.pl) - ja co prawda sama zawsze robię ale może wymyśliłaś coś ciekawszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula podziwiam :) ja bym nie mogła spać z młodym :( za dużo stresu i ja bym się nie wyspała :( raz jak płakał to wzięłam go i potem chciałam odłożyć jak zaśnie ale byłam tak zmęczona, że też zasnęłam i w nocy jak się obudziliśmy to dziecka z nami nie było a w łóżeczku też nie :( normalnie zgroza tak się wystraszyłam :( ale usyszeliśmy go i jak zapaliłam światło to Smyk leżał w nogach :) na nasze szczęście nie wypadł ale od tego czasu nie ma mowy żeby z nami spał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktorku sto lat! 🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Kurka tyle czasu się czeka na imprezkę, tyle przygotowań i mija w mgnieniu oka :) Urodzinki zaczęły się o 16 obiadzikiem, później był tort i ciasta i na końcu sałateczki, przystaweczki. Michalina na początku nie była w zbyt dobrym humorze bo mój "mądry" brat ja obudził bo nie mógł się jej doczekać! myślałam, że go uduszę!!! ale jak już się rozkręciła to ciągle była uśmiechnięta :) dostała kolczyki od chrzestnej, zestaw zimowy od mojej siostry , a tak resztę to kasę. Wpłacimy jej na konto, żeby się nie rozleciały, a później coś konkretnego Jej kupimy. Wkurzała się jak podsuwaliśmy Jej tort ze świeczką i ja z mężem zdmuchnęliśmy świeczkę :) we wróżbie wzięła różaniec :) spodobały Jej się koraliki :) prezentacja była dla wszystkich bardzo miłym zaskoczeniem! bardzo się wszystkim podobała :) myślę, że było milutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja na ogół też wszystko słyszę każde małe jęknięcie i się budzę ale wtedy byłam trochę schorowana i twardo zasnęłam. Ale Ty nie masz lepszej możliwości wyspania się a ja mam taką nockę raz na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktorku 100 lat niech ci sloneczko zawsze swieci a ptaszki spiewaja! :) ollie tez z nami spi jak sie obudzi pierwszy raz to tak zazwyczaj po 4-5h. ale jak zasypia to tak sie budzi, nawet sie nie przekreca na boki, bardzo cicho i spokojnie spi, czasem sie boje ze nie oddycha! a ten moj bezczelny facet poszedl na silownie, pilke nozna i piwo. ale jeszcze go zmusilam do wykapania malego. i jeszcze jutro z bardzo rana musze go podwiezc do pracy bo nie przedluzyl ubezpieczenia na samochod grrrrr.. kami --> no to bedziemy razem w przyszlosci wypominali naszym dzieciakom ze przeciez rozaniec wybrali i jako rodzice bylismy pelni nadzieji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Falsa to tym razem ja mam lepiej bo mężuś w domu drinka pociąga :) Ale za to co ten drink potrafi :D:D:D To nasze dziecko jest niemożliwe :) zaczął się wspinać wszędzie zwłaszcza na fotel i łóżeczko a jak mu nie pozwolisz to ryk ( i tak ciągle słyszymy ryk) A co do spania to on w nocy się tak wierci, że nasze duże łóżko to i tak dla niego za małe i każdy kąt by w nocy zwiedził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×