Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiwik

??? proszę, co o tym sądzicie

Polecane posty

Witajcie dziewczyny... Jestem w kopce i nie wiem co mam mysleć... Współżyje z oim narzeczonym od kilku lat, najpierw zabezpieczałam sie tabletkami, ale ze zaczelam sie zle po nich czuc, przeszlismy na gumki. Wszystko byl ok przez 2 lata... Ale ostatnio strzelila nam gumka. To byl 17 dzien cyklu... Jajeczkowanie prawdopodobnie mialam 13 dnia - tak mysle, ponieważ czulam bol owulacyjny. Hmm, a dzis, 25 dnia cyklu zauwazylam brazowe plamienie. Co o tym myślicie? Prosze o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KYTI
Ja tez tak myslę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam dziewczynki! Dam znac jak coś sie okaze... Wiecie, nic by sie takiego nie stalo jakbym byla w ciazy, ale ... No wiecie, narazie mam jeszcze sporo spraw do pozaltwiania... Ehhh... Te unimile! Bleeeeee.... Zdecydowanie polecam Durexy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam nadzieję że to zbliżająca sie miesiączka... chociaż teraz sie uspokoilłoooo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaj210
i jak? wyjaśniło się coś? jak twoje plamienie?:( napisz cosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, plamienie zniknęło... Ale miesiączki nie ma dalej! Wczoraj zrobiłam test (pretest) - wyszło że nie jestem w ciąży. Test wykonałam po 8 dniach od stosunku, nie wiem czy jest wiarygodny. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lirianna
ja zrobiłam wczoraj test po tym jak od półtorej tygodnia spóźnia mi sie okres. a współżyje z narzeczonym metoda przerywana. chcialam znowu zaczac brac tabletki teraz, ale niemam miesiaczki dalej i nie moge zaczac:/ no, ale zrobiłam wczoraj test..i wierze. od razu spadl mi kamien z serca i jest ok:) i czekam na okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wierzmy w niego razem... ogolnie to nie byłoby zadnego problemu, z tymże ja robiłam go wieczorem - nie mogłam wytrzymać do rana... tylko co znaczyły te plamienia?:( nigdy czegoś takiego nie doświadczałam, hmm.... dzięki za odpowiedź - bądźmy dobrej myśli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam narty
ja tam mysle ze to ciaza, zagniezdza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aat 69
Hejka dziewczyny. Ostatnia miesiączka wystąpiła u mnie 14.11. 2007r.mój cykl trwa 31 dni.Tydzień po oczekiwanej miesiączce zrobiłam test- wynik był negatywny. 3 dni temu poszłam do ginekologa,bo miesiączki jak nie było tak i nie ma. Pierwsze co powiedział,że nie mam żadnego zapalenia. Jeśli jestem w ciąży, to już napewno nie w 10 tyg.Wspomniał,że mam delikatnie macice zamkniętą. Wysłał mnie na badanie USG,o ono jest za miesiąc. Kazał zrobić znowu test- robie go w piątek. Aha powiedziałam,ze mnie 3 dni przed wizytą u niego bolał brzuch jak na okres- to powiedział,że może dostanę. Dziwnie się czuję- mam coś dziwnego. Jajniki mnie nie bolą tylko tak czuję jak by mnie coś łaskotało. Co o tym sądzicie? proszę o jakąs modrą odp. dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko OK. Dziś dostałam okres, więc plamienie nie było spowodowane ciążą:) Warto iść do lekarza i sprawdzić co to było. Pozdrawiam, życzę smacznych pączków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aat 69, może idź do innego lekarza co? Widać że ten u którego byłaś jest jakiś niekompetentny:/ Poszłaś po poradę, a wyszłaś z jeszcze mniejszą dozą informacji.... Daj znać jaki wynik testu otrzymasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×