Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ethea

20 kg zrzucone, 20 kg do zrzucenia

Polecane posty

musi być dobrze ale ja bym chciała być w ciązy mam nadzieje ze tam w środeczku rośnie mały człowieczek:) pozdrawiam milutkiego dnia i ćwiczymy i trzymamy dietkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mogę i ja się dołaczyć? W październiku ważyłam 89kg teraz ważę 81, strasznie ciężko mi idzie, dosłownie jak po grudzie. Staram się mało jeść, cztery razy w tygodniu chodzę na basen. Mam w szafie schowane półtora paczki meridii, ale postanowiłam,że będę trzymać na gorsze czasy). Moja wymarzona waga to 72kg przy 172cm, przy mniejszej wyglądałam jak szczurek:)). Pozdrawiam gorąco i życzę nam wszystkim wytrwałości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla ethea
Mogłabyś podzielić się z nami dietą od dietetyka:przyda się wszystkim;prosimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje przeczytać początek wątku - faza pierwsza diety już tam jest. Stosuje się ją przez minimum dwa miesiące. Później rzecz jest bardziej skomplikowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla ethea
poczytane .Mozesz napisać ciąg dalszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla ethea
Trzeba było tak od razu: nie dam diety bo jestem chytruskiem:D:D:PChudnij sobie sama bo ja zmieniam temat.Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem moja waga nadal stoi w miejscu niech tylko sie dwiem ze to fałszywy alarm i nie jestem w ciąży biore sie za siebie porządniej więcej ćwiczeń i MŻ mam nadzieje ze do wakacji osiągnę wymarzoną figurke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EB... a kiedy wyniki? Może to taka zmyłka? Nie daj się oszukać, a waga na pewno spadnie. Pamiętaj, tego kryzysu nie przechodzi najwięcej osób odchudzających się. A jak ciąża... to świętujemy :) Oczywiście dietetycznie i bez alkoholowych szaleństw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będę w ciąży to pierwsze co zrobie to sie opije:) ze szczęścia i smutku jednocześnie ale to nie bedzie jeszcze teraz nie jestem w ciąży o troszke mi smutno z tego powodu:( jakoś tak sie nastawiłam ze będzie malutkie dzieciątko no ale cóż dietki ciąg dalszy spoko:) przynajmniej jeszcze teraz nie strace nadziei na ładną zgrabną figurkę:) bo ja mam tendencje do tycia i w ciązy pewnie przytyje jak nei wiem co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będę w ciąży to pierwsze co zrobie to sie opije:) ze szczęścia i smutku jednocześnie ale to nie bedzie jeszcze teraz nie jestem w ciąży o troszke mi smutno z tego powodu:( jakoś tak sie nastawiłam ze będzie malutkie dzieciątko no ale cóż dietki ciąg dalszy spoko:) przynajmniej jeszcze teraz nie strace nadziei na ładną zgrabną figurkę:) bo ja mam tendencje do tycia i w ciązy pewnie przytyje jak nei wiem co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cialecko311
Oj po ciąży zostało mi 16kg do zrzucenia myślałam,że nie uda mi się to a tu miłe zaskoczenie bo wróciłam do wagi sprzed ciąży;) czuję się teraz rewelacyjnie mogę wszystko:) nie czuję się ociężała tak jak wcześniej ;) a lekko i przyjemnie;) ale to zasługa w dużej mierze suplementacji African Mango http://szczupla-kobieta.pl to on zmniejszył mój apetyt i przyśpieszył metabolizm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×