Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moja bułeczka

Co na sniadanie do pracy-bo już wysiadam...

Polecane posty

Gość moja bułeczka

Dawajcie pomysły na urozmaicone sniadanko do pracy..Kanapki z szynką i serem już się przejadły :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jakaś sałatka
do pudełeczka i do tego chlebek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa banany
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze możesz zamiast sera i szynki użyć jakiegoś twarożku z przyprawami. Albo jakiejś fajnej pasty. Na przykład którejś z tych: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3526481 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3666525 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3227641 Jeśli nie masz czasu na produkcje własnej pasty, zawsze możesz jakąś kupić, no ale własna zawsze lepsza i zdrowsza. Inne propozycje: Bułka/chleb z masłem i kabanos do pogryzania. Bułka/chleb ze smalcem + ogórek kiszony Kanapka z plasterkiem pieczeni wołowej/wieprzowej i musztardą. Kanapka z kurczakiem i majonezem lub keczupem. Kanapka z tuńczykiem z puszki i majonezem. Do kanapek mięsnych możesz tez dodać sałatę, pomidora, ogórka, paprykę, a nawet trochę kapusty świeżej. Taki dodatek warzyw i majonezu lub ketchupu może urozmaicić nawet te Twoje znienawidzone już bułki z szybka czy serem. Tylko codziennie dodawaj inny zestaw warzyw. Możesz też zabrać w szczelnym pudełeczku lub słoiczku trochę ulubionej sałatki. Nie zapomnij zabrać też widelca :D Inne przekąski: jogurt + płatki, suszone owoce (płatki zabierz osobno i wsyp przed jedzeniem do jogurtu) twarożek + owoce sezonowe + bułka mleczna albo chlebek chrupki (zależnie od diety). Na razie tyle mi przyszło do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja bułeczka
dzieki,dzieki, to juz jakies pomysly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chińćka ziupka
ja najczęściej biorę sałatki robione na bieżąco(wieczorem przygotowuję),z kapusty pekińskiej, pomidora, selera naciowego, ogórka świeżego i korniszona, do tego jakies "puszkowce": kukurydza, groszek.Niekiedy dodaję do tego kurczaka, czasami plasterki szynki, sera żółtego, paluszków krabowych-mnóstwo alternatyw:) Kanapki , ale z duuużą ilością warzyw. Sałatki owocowe-jakie mam pod ręką owoce-ładuję do michy, przyprawiam cytryną, miodem Jak masz mikrofalówkę w pracy, to mozesz robic sobie grzanki-normalne kanapki z serem zapiekasz w mikrofali-możesz czasem dodać jakieś warzywo, szynkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale do tych kanapek z szynką i serem można dodać obrane i pokrojone w krążki kiwi lub dodać do nich melona obranego.Bardzo fajnie ze sobą współgrają, a zawsze to coś trochę innego. Biała rzodkiew (sopel) obrać i jeść zamiast czerwonej, dobra do wszystkiego.Liście sałaty i liście cykorii do wędlin ,serów, twarożków itp. A możliwości jest naprawdę sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany rany
a moze jajka z chrzanem w sosie (mocno)czosnkowym? pyyychotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetny pomysł ... jaja z czosnkiem do pracy :D Jeśli jest się mimem może :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×