Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kkkaaaassskkkaaa

Astma oskrzelowa- grupy wsparcia

Polecane posty

Gość gośćwerw
hej ja mam pytanie ,czy lot samolotem jest bezpieczny przy astmie oskrzelowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hala123
Mam gwałtowną astmę oskrzelową i muszę korzystać z pikflometru, kupiłam w tym sklepie https://www.uniformshop.pl/inhalatory/pikflometr-philips-respironics-personal-best-142 jestem zadowolona. Byłam teraz nad morzem i wszystko było ok, małe ataki duszności, ale po 4 dniach wszystko wraca do normy, Robię nebulizacja nawet 2 razy dziennie. Pikflometr, jest mi niezbędny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie rok temu zdjagnozowano astmę.Najpierw oczywiście leki wziewne i inne sterydowe które nie do końca pomagały.Po roku szukania i sprawdzania na sobie różnych specyfików okazało się że najbardziej pomogła zmiana djety.Więcej warzyw i soków naturalnych,ziola oczyszczajace,witamina C około 2 gramy dziennie i najważniejsza witamina D ja biorę 10.000% dziennie.To wszystko sprawiło że od miesiaca nie przyjąlem żadnego leku i wreszcie norlmalnie przesypiam noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co ja bym polecała Baby – już wygląd budzi zaufanie dziecka, bo przypomina zabawkę króliczka, mało miejsca zajmuje, jest stosunkowo lekki także raczej z przenoszeniem nie ma tu problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto jest na etapie poszukiwania inhalatora powinien zerknąć tu http://inhalacja.pl tam jest bardzo dużo wskazówek na temat inhalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radzi sobie z aerozolem nasz Baby nie trwa tutaj cały proces dlugo, można szybko dziecku przynieść ulgę bez większego siedzenia przy aparacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaryy człowiek
Dlaczego nie piszecie ,że leczenie astmy i innych uciążliwych chorób należy rozpocząć od zmiany odżywiania się.? Dieta zgodna z grupą krwi, jedzenie nturalnych produktów i ignorowanie tzw. gotowców z supermarketów. Polskie jedzenie, zioła, produkty pszczele ( trzeba się przyzwyczajać powoli), dziko rosnące owoce np. jagody, borówki itd. Wyroby mięsne tylko samodzielnie przygotowane lub od uczciwego masaża. Najlepiej jak najwięcej swojskich produktów. Wyjazdy w inny klimat n. suchy wyżynny, przedgórze, nad morze. Proszę ie ulegać reklamom ,ze jakikolwiek lek od lekarza pomoże na trwale zwalczyć chorobę. Lek tylko zakryje objawy a przyczyna i tak zostanie. Dodatkowo leki sterydowe i inne są bardzo szkodliwe. Człowieku lecz się sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, mogę podpowiedzieć Baby czyli inhalator którego używamy u naszych dzieci, llekki, bardzo poręczny, łatwy w ustawieniu i obsłudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęliśmy się inhalować jesienią, mamy polski model Sanity Alergia Stop i jest w porządku, bardzo dobra moc, niski poziom hałasu, leki można tutaj używać różne nie tylko te na alergię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romana47
W leczeniu astmy ponoć pomaga tlenoterapia. Ktoś z was korzystał z koncentratora tlenu i napisze swoją opinię? Na stronach typu oterapia.pl, gdzie są koncentratory czytam o pozytywnym wpływie tlenoterapii na efekty leczenia. Brakuje tylko opinii chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można na szybko sprawdzić sporo różnych inhalatorów przez http://rankinginhalatorow.pl/. To jest chyba największy plus takich zestawień żę nie trzeba przeklikiwać się od strony jednego sklepu na drugi i od strony jednego producenta na drugą tylko cała oferta rynku jest pod jednym adresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się dobrze korzysta z inhalatora Novama Familino Pro i też dzieci sobie radzą bez problemu, dobra dopasowana maseczka, aerozol nie ucieka, tyle leku ile wleję tyle faktycznie wykorzystam, pod tym względem inhalator jest bardzo ekonomiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszedzie reklamujesz inhalator dobry przy grypie a tu luzie choruja na ASTMĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Moja córka borykała się z astmą przez 8 lat. Próbowałyśmy dosłownie wszystkiego. Pewnego razu otrzymałam nr telefonu i udało mi się skontaktować z kobietą, która od 30 lat bada komórki ludzkie, kształciła się u samego św.pam.prof.Religi. To właśnie ta wspaniała mądra kobieta sporządziła dla mojej córki receptę z nutraceutyków. Po 3 miesiącach po astmie ani śladu. Wyniki rewelacyjne. Płuca w 100% dotlenione. Mało tego, dziecko pozbyło się alergii a nawet robaków. Przekazaliśmy receptę znajomym, którzy są i identycznej sytuacji. Po kilku tygodniach widoczne były już niesamowite rezulaty. Szczęście nasze i znajomych bezcenne. Robię ten wpis, ponieważ mam nadzieję, że jak najwięcej osób się o tym dowie i pozbędzie się tej strasznej dolegliwości, przez lata patrzyłam jak moje dziecko cierpi z jej powodu. Wiem ilu rodziców ma podobną sytuację. Mogę podać numer telefonu do tej Pani a ona od razu stworzy receptę. Produkty są w 100% naturalne a ich ceny nie przekraczają 100 zł. Polecam każdemu z całego serca.
Podam maila, gdyby ktoś był zainteresowany.
paulina.wilting@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Warto kupić dla całej rodziny wariant Familino, bardzo wszechstronny, do każdego możliwego leczenia wziewnie. Mi bardzo służy zwłaszcza taka mgiełka z roztworem soli fizjologicznej żeby nawilżyć śluzówkę, dużo lepiej się oddycha potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ziola lisc babki lancetowatej. lisc podbialu. macierzanka . dzieciom do 3 r.z nie pidawac podbialu.
zmieszac i pic dzieci 1 lyzeczka na szklankę wody
dorosli 1 lyzka na szklanke wody  Trzy razy dziennie. Zagotowac i wylaczyc od razu gaz i pod przykryciem trzymac 15 min
kiedy silna astma to kuracja dodatkowo 1 lyzka korzenia omanu i 1 lyzka owocu dzikiej rozy zalac 2 szklanka mi wody i zagotowac i od razu wlac do termosu .Po 2 godzinach pic malymi lykami cala dawke caly dzien. dzieci polowe dawki a wiec pol lyzeczki i 1 szklanka. Po miesiacu przerwac i znow zaczac po miesiacu.
przepis od Marii Treben i Stefani Korżawskiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 7.02.2018 o 13:13, Gość szaryy człowiek napisał:

Dlaczego nie piszecie ,że leczenie astmy i innych uciążliwych chorób należy rozpocząć od zmiany odżywiania się.? Dieta zgodna z grupą krwi, jedzenie nturalnych produktów i ignorowanie tzw. gotowców z supermarketów. Polskie jedzenie, zioła, produkty pszczele ( trzeba się przyzwyczajać powoli), dziko rosnące owoce np. jagody, borówki itd. Wyroby mięsne tylko samodzielnie przygotowane lub od uczciwego masaża. Najlepiej jak najwięcej swojskich produktów. Wyjazdy w inny klimat n. suchy wyżynny, przedgórze, nad morze. Proszę ie ulegać reklamom ,ze jakikolwiek lek od lekarza pomoże na trwale zwalczyć chorobę. Lek tylko zakryje objawy a przyczyna i tak zostanie. Dodatkowo leki sterydowe i inne są bardzo szkodliwe. Człowieku lecz się sam.

tak trzeba zakwasic organizm. picie soku z buraka .zakwas. spk z kiszonej kapusty itp. 

mi pomogly dodatkowo zioła 

ziola lisc babki lancetowatej. lisc podbialu. macierzanka . dzieciom do 3 r.z nie pidawac podbialu.
zmieszac i pic dzieci 1 lyzeczka na szklankę wody
dorosli 1 lyzka na szklanke wody  Trzy razy dziennie. Zagotowac i wylaczyc od razu gaz i pod przykryciem trzymac 15 min
kiedy silna astma to kuracja dodatkowo 1 lyzka korzenia omanu i 1 lyzka owocu dzikiej rozy zalac 2 szklanka mi wody i zagotowac i od razu wlac do termosu .Po 2 godzinach pic malymi lykami cala dawke caly dzien. dzieci polowe dawki a wiec pol lyzeczki i 1 szklanka. Po miesiacu przerwac i znow zaczac po miesiacu.
przepis od Marii Treben i Stefani Korżawskiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
Dnia 11.05.2014 o 10:47, Gość piotr24 napisał:

nie znalazłem innego forum aktualnego... dodam że pisze na gorąco. własciwie siedze teraz przed komputerem z nieprzespaną nocą i sie zastanawiałem czy wkoncu wezwac pogotowie:( Moje objawy ktore przedstawie mam od ponad 2 lat ataki jak to nazwe pojawiały sie okresowo co 3-4 miesiace przez pierwsze 2 lata. od pól roku mam coraz częsciej i dluzej. mianowicie najgorzej jest gdy Leze poniewaz jak spowalniam oddech mam wrazenie ze zamyka mi sie swiatło dopływu powietrza i tak naprawde gdy by nie to ze wezme szybki głeboki wdech to bym przestał oddychać pomagaja mi szybkie bardzo glebokie wdechy(ale niech ktos w taki sposob zasnie:(:() przy tym swiszcacy oddech, kaszel trudnosci z odkrztuszeniem wydzieliny ból w klatce przy kaszlu. przy wysiłku po ktorym szybko sie mecze slychac suchy swiszczacy oddech i ogolne trudnosci dojscia do rownego i spokojnego oddechu ciągle głebokie wdechy. wczesniej mialem ataki nad ranem 5do8 i mijało teraz mam i w nocy i w dzień. tyle ze w dzien jest o tyle wygodniej ze przebywam na nogachi i na dworzu to jakos mi oddychanie lepiej wychodzi. byłem u lekarza po przedstawieniu objawow i kiedy sie zeczeło(od zapalenia oskrzeli) powiedział ze to moze byc astma ale zaczaał od d**y strony. wysłal na badania typu CK,Aspat,Alat i po wynikach pozytywnych zycie tak chcialo ze i objawy mineły wiec leczenie zakonczone. przed swieetami Wielkiej. mialem tez, tyle ze gorączka, pieczenie w klatc,e kaszel, duzsznoci w nocy a wlasciwie trudnosci w oddychaniu(objawy typowe do zapalenia oskrzeli) po przypisaniu antyBiotyku(amotaks). na zapalenie i leku wziewnego wwszystko mineło. do wczoraj:( ogolnie od 2 tyg sie męcze juz na przemian 2 noce spokojnie przespane noc w d***e, 2 noce przespane 2 w d***e. mam dość. mam 24 lata a juz mi sie odechciewa wszystkiego. od czytania w internecie objawow co to moze byc tak naprawde moze to byc wszystko zaczynajac od problemow z żyłami,sercem po własnie samą astme. wiem ze tak naprawde tylko badania daja odpowiedz i zaraz ide w poniedzialek ale chce zebyscie sie wypowiedzieli zebym nie musial juz szukac choroby gdzie indziej w organizmie.

zakwas organizm sok z buraka .kwaszona kapusta itp. dodatkowo pij ziola ziola mozna pic rok i dluzej. poprawa jest po ok miesiacu lub dwuch. jsk pomoga a pomogą! Mi bardzo pomogly nadal je pij

ziola lisc babki lancetowatej. lisc podbialu. macierzanka . dzieciom do 3 r.z nie pidawac podbialu.
zmieszac i pic dzieci 1 lyzeczka na szklankę wody
dorosli 1 lyzka na szklanke wody  Trzy razy dziennie. Zagotowac i wylaczyc od razu gaz i pod przykryciem trzymac 15 min
kiedy silna astma to kuracja dodatkowo 1 lyzka korzenia omanu i 1 lyzka owocu dzikiej rozy zalac 2 szklanka mi wody i zagotowac i od razu wlac do termosu .Po 2 godzinach pic malymi lykami cala dawke caly dzien. dzieci polowe dawki a wiec pol lyzeczki i 1 szklanka. Po miesiacu przerwac i znow zaczac po miesiacu.
przepis od Marii Treben i Stefani Korżawskiej 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka
Dnia 16.11.2017 o 10:45, Gość gość napisał:

U mnie rok temu zdjagnozowano astmę.Najpierw oczywiście leki wziewne i inne sterydowe które nie do końca pomagały.Po roku szukania i sprawdzania na sobie różnych specyfików okazało się że najbardziej pomogła zmiana djety.Więcej warzyw i soków naturalnych,ziola oczyszczajace,witamina C około 2 gramy dziennie i najważniejsza witamina D ja biorę 10.000% dziennie.To wszystko sprawiło że od miesiaca nie przyjąlem żadnego leku i wreszcie norlmalnie przesypiam noce.

tak zakwaszenie organizmu to podstaea sok z kiszonych burakow  takze i picie burakow surowych z matcheia i cytryna do tego ziola i astmy nie ma

ziola lisc babki lancetowatej. lisc podbialu. macierzanka . dzieciom do 3 r.z nie pidawac podbialu.
zmieszac i pic dzieci 1 lyzeczka na szklankę wody
dorosli 1 lyzka na szklanke wody  Trzy razy dziennie. Zagotowac i wylaczyc od razu gaz i pod przykryciem trzymac 15 min
kiedy silna astma to kuracja dodatkowo 1 lyzka korzenia omanu i 1 lyzka owocu dzikiej rozy zalac 2 szklanka mi wody i zagotowac i od razu wlac do termosu .Po 2 godzinach pic malymi lykami cala dawke caly dzien. dzieci polowe dawki a wiec pol lyzeczki i 1 szklanka. Po miesiacu przerwac i znow zaczac po miesiacu.
przepis od Marii Treben i Stefani Korżawskiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z astmą będziemy żyli do końca życia acz można zminimalizować jej objawy stosując oczyszczacze powietrza ~filtryplus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×