Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laser nie pomogl

a chuj! depilacja laserowa - po 2 latach wlosy mi odrosly!

Polecane posty

serio serio 500zł za CAŁE nogi - w łodzi (salon Estetico med) - już dwa razy miałam robione i tyle płaciłam - laser mają spoko, moje włosy wypadają ;) zdecydowanie jeśli jesteś niezadowolona z usług poprzedniego salonu, to idź do innego - trzeba próbować.. fajnie, że zaczynają wprowadzać możliwości kredytowe itp, masa ludzi by się na to zdecydowała, gdyby nie koszta pojedynczych zabiegów, które przecież trzeba powtarzać i powtarzać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ten domowy depilator
ja nie wierzę. To jest tylko "chłyt" ;) reklamowy. Czytałam na ten temat wiele opinii osób które to zakupiły. Niestety, nie jest to cudo które pomaga pozbyć się problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę sobie reanimować temat. Właśnie zaczynam serię zabiegów laser LightSheer. SAMANTA --> Jeśli możesz, to się odezwij. Ciekawa jestem jak efekty po roku. Ja też będę się depilować w Łodzi - na Zachodniej, więc tym bardziej jestem ciekawa Twoich wrażeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asadasd
byłam na royal laser, ale taniej mają w laserbeuty może ktoś się wypowie jak efekty po beauty bo juz 4 lata minęły od napisania o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koliberek1990
Ja miałam serię 6 zabiegów na pachy laserem Light Sheer. Pomiędzy zabiegami i kilka miesięcy po zakończonej serii pachy były gładkie. Potem zaczęły odrastać cieniutkie i jasne włoski. A teraz odrosły już wszystkie i są ciemne. Od ostatniego zabiegu minęło ok. pół roku. Także nie było to warte wydanych pieniędzy... Tuż po pachach robiłam też bikini głębokie (5 zabiegów). Póki co widać, że włosków jest mniej. Jednak spodziewam się, że tutaj tez odrosną za jakiś czas, tak jak w przypadku pach. NIE POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćas
wydaje m się się że może to indywidualne. Ja jestem z natury blondynką , ale z owłosieniem to mam problem , ale kurcze nie powiem dokładnie ile minęło bo kiedys babka mnie zaskoczyła że dwa lata , teraz może juz jakies 4? choc ciężko w to uwierzyc- mija okrutnie. Byłam na roal laser przy pasazu , owszem odrosło, ale niewiele , poprawiam na depilatorem i jest ok na dwa tygodnie. Ja polecam laser, bardziej przekonuje mnie ten lear schner czy jakos tak- juz zapomniałam, wracam po około 4 latach i ide na pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta jasne koliberek, po wydaniu na pachy i marnych efektach, poszłaś na bikini? gdybys nie była konkuencją light sherr to nie pisałabys w ogóle tego komentarza, bądz z dopiskem że juz nigdy więcej nie pójdziesz, a nie że teraz bikni robisz. Może zbadaj sobie hormony? pół roku to coś nie tak że odrosły a ja chce opinie o beauty .. myślicie że to na to samo z kasą wyjdzie: bo mają gorszy laser od shera ? i moze będzie trzeba więcej zabiegów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koliberek1990
Napisałam, że poszłam na bikini tuż po pachach, czyli w momencie, gdy efekty na pachach były jeszcze ok. Na bikini miałam 4 zabiegi (ostatni kilka ładnych miesięcy temu) i wyniki są spoko. Na pachy miałam 6 zabiegów, lecz niestety efekt niezadowalający. Przyjaciółka tuż po mnie też miał robione pachy i też jej odrosły włosy. Hormony mam badane na bieżąco i wyniki są w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego najlepiej moim zdaniem jest kupic dobry depilator i po prostu własnie jego stosować aby pozbyć sie owłosienia. Mysle ze to najlepsze rozwiązanie. I szczerze mówiąc polecam Wam depilator Brauna. Moim zdaniem te sa dla nas kobiet najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosikkk87
Jestem po całej serii light sheer duet w estetica w Krakowie. Na razie efekt jest "wow". Znajoma mi jednak mówiła, że tak mniej więcej po roku, półtorej warto dla utrwalenia serię powtórzyć. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam zrobione 4 zabiegi na bikini laserem diodowym po każdym zabiegu włosy wypadały ale pozniej i tak większość odrosła. Na 5ty zabieg poszłam juz na light sheer duet i włosy wogole nie wypadały nic a nic. Czy któraś z was tez tak miała? Dlaczego tak mogło byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam zrobione 4 zabiegi na bikini laserem diodowym po każdym zabiegu włosy wypadały ale pozniej i tak większość odrosła. Na 5ty zabieg poszłam juz na light sheer duet i włosy wogole nie wypadały nic a nic. Czy któraś z was tez tak miała? Dlaczego tak mogło byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W laserbeauty na pretficza jest jakiś nowy laser i generalnie widzę różnicę, efekt się dłużej utrzymuje i jest mniej bolesny więc polecam. A cena chyba została taka sama jak wcześniej więc warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki to laser? Nazwa...Motus ax? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

podnoszę temat, bo właśnie też "wrzucilam w bloto" kase

chodzilam regularnie na depilacje 4 stref

pani kosmetolog powiedziala, ze mam przychodzic co 4 tyg bylam 6 razy i myslalam, ze wlosow jest coraz mniej i mniej (myslalam, ze te łyse placki to juz na zawsze zlikwidowane wlosy) a tu doopa, wlosy odrosly w 70%

teraz dopiero znajoma dermatolog mi powiedziala, ze to zwykle naciaganie klientow, bo takie zabiegi powinno sie robic raz na 3 miesiace-pol roku i wtedy wlosy zklidujemy w 10%, polejny zabieg 10% i czasowo trwa to dlugo, ale nie beda odrastac

dalam sie nabrac "profesjonalistom", a tak naprawde chcieli miec regularny zarobek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×