Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Gość Janina80
Rozumiem i szczerze życzę powodzenia, sama pamiętam jak zrobiłam test - okazało się, że nie jestem w ciąży i płakałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sluchajcie, czy moze ktoras z was ma kota?? Poniewaz martwi mnie jedna rzecz...toksoplazma...Moj kot jest czysciutki i typowo domowy, choc wychodzi regularnie na dwor. Wiem, ze dla kobiet w ciazy toksoplazma to tragedia...wiec troche mnie martwi sam fakt, ze go posiadam i moglam sie zarazic...Czy wiecie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie to jest najgorsze.. Ja sama nie mierze temperatury i w sumie dopiero w tym cyklu obliczylam kiedy bede miala owulacje. Ale kurcze ciezko tez wrzucic na luz jak czego sie bardzo pragnie, siostra tez mi to powtarza a sama zapomniala jak 3 lata sie starala o dziecko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madu
ja też nie biorę anty juz od 3 lat i tez jechalismy na gumkach. Powiem wam, że mam nadzieje, już nigdy do anty nie wrócić - nie wiem czy maja one wpływ na zaciążenie czy nie mają - ale już nie chcę nic mieszać sobie w hormonach i na gumkach czułam się dużo lepiej. Kwas foliowy łykam już 3 miesiąc - poza tym postanowiłam bardiej o siebie zadbać - zrowe jedzonko, żadnych śmieci, powoli odstawiam kawę (ciężko jest ;) ), porobiłam badania itd. no.....i nie pozostaje nic więcej jak tylko zajść w ciążę. Oglnie jestem pozytywnie nastawiona, czasem łapia mnie tylko dołki - przy negatynych testach i jak słyszę co i raz, że kolejna przyjaciółka zaszła w ciążę. Mam wtedy takie poczucie wybrakowania i ogólnej niesprawiedliwości losu ;) ale to mija..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o toksoplasmoze, to jak sie juz kiedys zarazilas to masz przeciwciala i sie juz nie zarazisz. Ale nie jest pewne na 100% ze juz kiedys sie zarazilas..zeby to wiedziec mozesz zrobic badanie krwi. U mnie w domu w dziecinstwie zawsze byly koty i psy, ale widocznie nigdy nie mialam toksoplasmozy, bo jakies 10 miesiecy temu mialam robione badanie krwi i nie mam przeciwcial.. Nie mam teraz zwierzat, ale ponoc mozna zyc z kotem i sie nie zarazic, trzeba tylko bardzo uwazac, nie zmieniac mu piasku, nie bawic sie z nim itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madu
bilardzistka - zrób badania na toxo - jeśli chorowałaś i masz przeciwciała to super. Ja 25 lat zyłam z 2 kotami (najpierw z jednym potem z drugiem) i też się nad tym zastanawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony ołówek
fajnie, że temat się zaakceptował nie mam bardzo teraz czasu na dyskusje z wami, ale jak znajde tylko chwilke wolna to zasiadam, wnikliwie czytam i opisuje jak to wyglada z moimi staraniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, fajnie ze nowy topik powstal ze starajacymi sie. Sa juz takie ale wszystkie dziewczyny sie tam juz znaja, i wogole wieksza czesc doczekala sie juz ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etam
karo91, niezla jestes, probujesz zlapac francuza na dziecko?:O Uwazaj, bo sie przejedziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, mieszkam we Francji od mlodych lat przyjechalam tu z rodzina. A moj maz to Polak! na szczescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem tych troli co wchodza i pisza glupoty nie wiadomo po co, bo nawet nicka nie maja zarejestrowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaaaaaa
Bilardzistka - zrob badania na toxo, bedziesz wiedziala czy juz chorowalas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mata78
Witam wszystkie starające się! Weszłam tu,żeby dodać Wam skrzydeł! Ja starałam się rok czasu: z tempką,śluzem,folikiem itd Kochalismy się najpierw na żywioł,ale póżniej z zegarkiem w ręku i nic... Kolejny test,kolejne łzy ,wściekłość i żal do siebie samej ,że nie mogę... W końcu pomyslałam sobie qrcze jak nie, to nie!Trudno! Ale w głębi duszy było mi smutno,bo nigdy nie paliłam,byłam zdrowa cykle regularne- z owulacją,mąż też zdrowiutki,więc o co chodzi? I tak sobie kochalismy się wciąż wtedy kiedy było trzeba i niespodzianka!!! Po 1,2 roku zobaczyłam upragnione 2 kreski!!! Niewiadomo czemu i skąd??? Poprostu jak się nie zachodzi w ciążę to coś jest: albo jakiegoś hormonku za mało,albo stres,albo nie dochodzi do zagnieżdżenia,albo zarodek uszkodzony i sam się usuwa. Dlatego życzę wytrwałości i radości w tworzeniu dzidziusiów!!! Kiedyś się uda na pewno,ja jestem tego przykładem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony ołówek
ja też zaczynam od spontaniczności i żywiołości nie wiem czy będe miała serce do tych mierzeń temp i obserwacji konsystencji śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez zaczynalam w sumie w pazdzierniku, ale wtedy nawet nie pilnowalam kiedy mialam owulacje, przez kolejne dwa miesiace tak pi razy drzwi, dopiero teraz w styczniu wyliczylam sobie dzien owulacji i kochalismy sie w sumie 5 dni pod rzad dla pewnosci ;) No i teraz czekam, ja wiem ze czasami dluzej to trwa ale ja juz sie boje ze moze cos ze mna nie tak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja z mężem staramy się 3 cykl, w poprzednim cyklu kochaliśmy się codziennie i to był chyba błąd bo podobno plemniki muszą dojrzeć bo takie niedojrzałe mogą być \"leniwe\". W tym cyklu obserwowałam swój śluż i chyba udało się mi ustalić kiedy miałam owulację , dziś 20 dzień cyklu, a ja już chciałabym wiedzieć czy może tym razem się udało, ale obiecałam sobie że już nie zrobie testu bo zawsze spóźnia mi się okres a to rozczarowanie jak zrobisz test i widzisz ta jedną kreske to największy ból. I choć obiecuje sobie że nie będę się przejmować to i tak zawsze płacze. więć test zrobiłabym gdyby okres spóźniał mi się tydzień, bo wcześniej nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wy dziewczyny robicie na codzien? Pracujecie? Piszecie z pracy czy z domu? Ja pracuje i akurat dzisiaj nie mam duzo pracy wiec moge sobie popisac.. Moze zrobilybysmy tabelke, taka jak widac czasami na innych topikach, np : NICK.... IMIE.......WIEK......cykl staran....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony ołówek
właśnie staram się znaleźć chwile dla siebie, ale chyba nici :( o 17 do domku i wtedy zapewniam dłuższą konwersację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje a oprócz tego studiuje zaocznie- ale już kończe studia, na przełomie lutego/ marca obrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje a oprócz tego studiuje zaocznie- ale już kończe studia, na przełomie lutego/ marca obrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje do 18stej albo pozniej, najwczesniej o 19stej jestem w domku... Dobrze to moze zaczne tabelke : NICK.........Imie............Wiek.........Cykl staran..... Karo91.......Karolina.......23............1.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........Imie............Wiek.........Cykl staran..... Karo91.......Karolina.......23............1............. .... Elmirka85......Ania..........23............3..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w trakcie poszukiwan pracy, zostal mi ostatni egzamin na studiach i obrona pracy. A pracy szukam bo nie moge przeciez liczyc ze akurat teraz zaciąże a w domu nie lubie siedziec ;) NICK.........Imie............Wiek.........Cykl staran..... Karo91.......Karolina.......23............1............. .... Elmirka85......Ania..........23............3............ .. kamila82......Kamila.........25............3..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony ołówek
NICK.........Imie............Wiek.........Cykl staran..... Karo91.......Karolina.......23............1............. .... Elmirka85......Ania..........23............3............ .. kamila82......Kamila.........25............3............ .. ołówek........Wiolka.........29............1...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila - zycze sily, wiem co to jest na szczescie juz to za mna.. a pracy szukaj, masz racje. Lepiej nie zyc tylko checia zajscia w ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka_999
Zycze powodzenia w starankach i szybkiego zajscia w ciazy! Ja tez za niedlugo bede sie starala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony ołówek
jestem w domciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×