Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

witajcie cały dzionek spędziłam poza domem i jestem padnięta, u nas jest koszmarnie gorąco i nie mam na nic siły a jutro do pracy:O miumiumiu poetka z ciebie:D rymami sypiesz jak Mickiewicz;) a tak serio to super że pieska ulokowałaś i teraz jedź i wypoczywaj bo w sierpniu ruszacie pełną parą ze starankami to dużo siły trzeba:D muminku przykro mi że się tak układa z mężem, ale miumiumiu ma rację kazda z nas ma ze swoją facetem jakieś problemy, i żadne małżeństwo nie jest idealne, ja swojego znam 8,5 roku a po ślubie jesteśmy trochę ponad 2 i w wielu sprawach się dotarliśmy ale są tez sytuacje że niestety nie możemy się dogadać... troche szkoda ze to wypadło w czasie starań bo każdego cyklu szkoda no ale moze nie wszystko stracone, mam nadzieję że szybciutko się pogodzicie:) Angela witaj🌼 jesli moge ci coś doradzić to nie starajcie się tylko się kochajcie:) dzidziuś się pojawi jak będziecie się najmniej oczekiwać, staranie się, wyliczanie dni płodnych powoduje tylko niepotrzebny stres, więc bierz kwas foliowy i korzystaj z uroków małżeństwa:) powodzenia za szybciutkie owoce miłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanat27
Hej dziewczyny Angela24 Witaj w naszym gronie, aga25_ ma racje nie ma co sie za bradzo stresowac i martwic czy sie teraz udało. wiem to z własnego doswiadczenia im bardziej chcialam to nie wychodziło. Kłociłam sie z M i ogolnie byłam zdołowana. Kiedy juz przestalam o tym myslec, zaczelam nawet diete. Schudłam 3 kilo i niespodziewanie okazało sie ze jestem w ciazy. Od grudnia sie staralam z mezem a w kwietniu nie dostalam okresu jak przestalam o tym myslec. Wiec głowa do gory i zero stresu. Muminek11 wiesz mysle ze tak naprawde poznaje sie druga osobe cale zycie. Ja tez na poczatku malzenstwa klocilam sie z M o wiele rzeczy ale dotarlismy sie i teraz jest dobrze. Nigdy nie jest idealnie i nie bedzie. Miumiumiu urlop Ci sie przyda wypoczniesz i moze poprawia Ci sie stosunki z M. A moze zostawisz znajomym pieska, albo mozesz oddac go do hotelu dla zwierzat, tam bedzie mial jedzenie i opieke. Aga25_ jak sie czujesz? U mnie 11 tydz. i jak na razie zero mdłosci tylko jestem bardziej zmeczona i mam nadzieje ze nic sie nie zmieni. Kait udanego urlopu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanata27
to ja wyzej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wy już pewnie w pracy, a ja dopiero niedawno wstałam:) no ale jak wy będziecie spać to ja będę dopiero kończyć pracę:O Samanto czuję się dobrze, czekam tylko na piątek i mam nadzieję że lekarz potwierdzi ciążę, no ale chyba nie ma innej opcji skoro były testy i @ się spóźnia, troszkę mnie plecy u dołu bolą, brzuszek tylko czasem czuję ale raczej nie boli, piersi bolą ale przy dotyku, choć czasem zakują mocno no i jestem śpiąca ciągle ale może to przez upały bo u nas ponad 30 stopni wczoraj było:O dziś jest lepiej ale też ma być gorąco, a ja spałam 10 godzin i najchętniej znowu położyłabym się, szkoda tylko że kawusi nie można sobie strzelić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej aga25_ ja wstalam o 12 i nie czuje sie wyspana ten tydzien mam na popołudnie wiec spie jak dlugo moge bo w pracy bede do 1:00. aga25_ nie ma innej mozliwosci jestes w ciazy na 100%. A kiedy planujesz isc na zwolnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ! Miuminku - witaj 🌻 - świetny nick, bardzo lubię muminki mimo że stara już jestem ;) Angela - ty rowniez witaj 🌻 trzymam kciuki, żeby ten cykl był pierwszy i ostatni :) U mnie jakieś przedziwne zmiany - coś mi się normalnie klepki chyba poprzestawiały... W sobote dostalam jakiegoś kosmicznie wykręconego ataku ...wogóle nie wiem nawet jak wam to opisac (i nie jestem pewna czy powinnam, bo istnieje spora szansa, że uznacie mnie za kompletnie świrniętą ;) ). Byliśmy z TZem cały dzien nad jeziorem (w cieniu cały czas siedziałam, żeby nie było, że to z przegrzania), ok 14.00 zaczęła mnie strasznie boleć głowa i im dalej w las tym bolala coraz bardziej. O 20,00 jak wracaliśmy mialam juz fest migrenę i w samochodzi zlapał mnie taki atak kilku minutowego śmiechu, że myślałam że się udusze (dosłownie), chwile potem wyłam jak dzika norka na stepie zalewając się lzami... Nie wiem o co chodzi ale było to trochę przerażające... Po powrocie do domu skoczylam na 5 minut do sklepu i w sklepie myślałam, że zemdleję - czułam się jak na mega kacu, tuż przed grypą i trochę pijana... Coś boje się, że kurcze nie zupełnie zdrowa jestem..:O Głowa mi przeszła po 2 apapch i litrze kefiru. Wczoraj juz było ok, ale zalapalam totalną fazę (zupełnie nie podobne do mnie) na sprzątanie - dom normalnie lśni a z podłogi można jeść, cały dzień wczoraj sprzątalam, pucowałam, szorowałam, prałam itd... Dzis na szczeście czuję się w miarę normalnie, a nawet rzekłabym świetnie - wypocząta, mnóstwo energii, ale trochę jestem przestraszona czy aby nie zaczynam tracić zmysłów? :( Co tam u was babeczki? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja :) 🌻 Madu...❤️ aż przeleciałam topik w poszukiwaniu tabelki... żeby sprawdzić, kiedy masz nie dostać @.... hehe Bo to była jakąs chyba totlan burza hormonów...no śmianie się i płacz...to typowy objaw :P Ja już dzisiaj jakieś różowości zauważyłam więc @, jak miała być tak będzie. Nie spodziewałam się niczego innego, bo za przeproszenie stosunek przerywany jest super zawodna metodą, ale TYLKO dla tych co się nie starają, hehe nie ma , że boli... @ już stoi u drzwi moich :O:O:O Wklejam tabelkę, bo była chyba na 135 stronce...to niech się Miminek ( Madu :P nie MIUMINEK...bo poczułam się jak skrzyżowana :P:P:P ) No więc maduniu masz jeszcze całe 10 dni do @ to nawet mozna mieć jeszcze płodne dni....szkoda, bo już tu coś wietrzyłam...:P ❤️ Moja pieska zyje!!!!! HURA...jest po zabiegu z narkozą...bidna strsznie taka, jakaś jak nie ona, ale rekonwalescentka w koncu. Jak zgodę na swoja operację podpisywałam...to łapka mi ani nie drgnęła...a dzisiaj hmmmm chwilę się zastanawiałam...:P No ale jest OKI :) a to najważniejsze... Wklejam tabelkę :) aga25_........Agnieszka......25.....7.........7.06.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....9...........24. 07......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25....3.........3.05... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga...... / ???? Kathreen .... Kasia ............31.....10.........04.07........Wr miumiumiu....Kasia.................... 5.......... 16.07 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy............. 29.....0 -musze czekac do wrzesnia ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie melcia24......Kasia.............24.....4..........21.06 .....podlasie anna6889......Ania.............39.....5.........21.06 ...dolnosląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05.......śląskie Martt...........Marta...........27.....12..........??. ??.....dolnośląskie EMKA_007....Magda............29......3...........09.06.. ......W-wa Kait.............Kasia............31....1... ..........20.07 .....śląskie ja-neczka......Janka...........36..nie liczę.......7.06..........śląskie hugosia....... kasia.............27 .....4 ........1.07? ....... śląskie szemka........Magda...........26......2........22-23.07. .....W-wa BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2.........16.11.20 08 ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie Sylka28H......Sylwia............27......3.........ciąża. .......wielkopolske kamila82......Kamila...........25.....7..........27.01.0 9 ......Zabrze Samanta27...Agnieszka......27.....6..........31.01.2009. ..Irlandia KATARINA20....Kasia..........21.....4..........13.02.200 9....Bdg Miminka.. kopiuj, dopisuj się i wklejaja :) i Angela też :))) 🌻 Kathreenka...elo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miu, Muminku no wybaczcie - jakos tak mi się zaMIUminkowało ;) Miu - Super że z psicą wszystko ok - będziesz przynajmniej spokojna jechała na urlop :) Co do @ - spójrz na to z tej strony - jedna już za Tobą - jeszcze 2 i znów staranka :) Z tą burzą hormonów to możliwe ale to chyba nie to co myślisz - bo nawet jeśli to za wcześnie na takie atrakcje, poza tym ja standardowo NIE WIERZĘ że się mogło udać, szczególnie, że w tym cyklu to my jak stare dobre malżeństwo - jeden raz przytulanko jak prikaz był na badania ;) Wcześniej abstynencja ze względu na badanie nasienia, a potem leń nas dopadł (głównie mnie). Więc marne szanse oj marne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dobra...pamiętam jak chyba Sylka mówiła, że na pewno nie, bo przez cały cykl było 2 razy...więc średnią zanizyli strasznie :P a jak jest.....w dolnej tabelce dumnie wpisana hehe ...Pozdrówka tam...dla tych na dole...:P ❤️ a na górze też, ❤️., żeby nie było...:P Własnie się wróciłam z auta...miałam mieć spotkanie z koleżanką od kolorowej dzidzi i... co zrobiłam????? Autko na światłach zostawiłam...hehe no i co robię???? A klikam sobie, bo nigdzie tyłeczka tea nie ruszem...hem hem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muminek...sorry, hehe tak mi się jakoś źle poklikało i Madu przygadałam (CMOK Madunia) a sama źle nastukałam :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzieczynki. Witam nowe koleżanki! Madu no aż myślałam, że spadne z krzesła ze śmiechu jak czytałam to co napisałaś. Wyobraziłam sobie jak wpadasz w ten histeryczny śmiech. Madunia o ile Cię znam to raczej nie są to zachowania w Twoim stylu. Ciekawe nie? Dzisiaj możemy się z tego pośmiac, ale domyślam się co czułaś w sobotę ha ha ;-) No mi tak samo jak Miu burza hormonów kojarzy się z jednym - kto wie? Może to reakcja organizmu na zapłodnienie. (to mi tylko przyszło do głowy) Propo weekendowych fazek to też Wam opowiem co mi się w piątek przydarzyło (Miu już skrobnęłam na pryw. więc pewnie wie) Więc w piątek zachciało mi się drineczka. Zrobilam sobie jednego usiadłam i w sumie wszystko było noramlnie. Nie był jakiś tam mocny więc nawet nie bardzo go poczułam. Po jakimś czasie zaczynam widzieć .. potrójnie. Dziewczyny jak spanikowałam - mówię Wam. No tak się wystraszyłam! Nie wiedziałam co się ze mną dzieje i co się zaraz stanie. Dziwne uczucie jak cholera. 3 kanapy zachodzące na siebie, 3 lodowki - wszystko razy 3. Podejrzewam, ze to reakcja organizmu na clostilbegyt i alkohol - no bo co innego? Tylko to brałam. Trzymało mnie trochę bo w nocy jak wstawałam to jeszcze to miałam. Rano już było normalnie. Madu szkoda, że się na tych fazkach nie spotkałayśmy - Ty być ze mnie polewała a ja bym widziała was trzy ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miu fajnie, że odszukałaś tabelkę to i ja się wpisze odrazu bo mam zaległości Wklejam tabelkę aga25_........Agnieszka......25.....7.........7.06.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....9...........24. 07......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25....3.........3.05... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga...... / ???? Kathreen .... Kasia ............31.....11.........07.08........Wr miumiumiu....Kasia.................... 5.......... 16.07 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy............. 29.....0 -musze czekac do wrzesnia ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie melcia24......Kasia.............24.....4..........21.06 .....podlasie anna6889......Ania.............39.....5.........21.06 ...dolnosląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05.......śląskie Martt...........Marta...........27.....12..........??. ??.....dolnośląskie EMKA_007....Magda............29......3...........09.06.. ......W-wa Kait.............Kasia............31....1... ..........20.07 .....śląskie ja-neczka......Janka...........36..nie liczę.......7.06..........śląskie hugosia....... kasia.............27 .....4 ........1.07? ....... śląskie szemka........Magda...........26......2........22-23.07. .....W-wa BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2.........16.11.20 08 ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie Sylka28H......Sylwia............27......3.........ciąża. .......wielkopolske kamila82......Kamila...........25.....7..........27.01.0 9 ......Zabrze Samanta27...Agnieszka......27.....6..........31.01.2009. ..Irlandia KATARINA20....Kasia..........21.....4..........13.02.200 9....Bdg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej przerwie🌼 Gratulacje dla wszystkich zafasolkowanych.❤️ Uaktualniam tabelkę,bo u mnie jak na razie przerwa gdyż mój mąż wyjechał a na odległość to raczej się nie da.Musiaby mi plemniczki sms-em przysyłać:) Pozdrawiam cieplutko i życzę aby ta dolna część tabelki stawała się coraz większa. aga25_........Agnieszka......25.....7.........7.06.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....9...........24. 07......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25....3.........3.05... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga...... / ???? Kathreen .... Kasia ............31.....10.........04.07........Wr miumiumiu....Kasia.................... 5.......... 16.07 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy............. 29.....0 -musze czekac do wrzesnia ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie melcia24......Kasia.............24.....4..........21.06 .....podlasie anna6889......Ania.............39...przerwa....21.06 ...dolnosląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05.......śląskie Martt...........Marta...........27.....12..........??. ??.....dolnośląskie EMKA_007....Magda............29......3...........09.06.. ......W-wa Kait.............Kasia............31....1... ..........20.07 .....śląskie ja-neczka......Janka...........36..nie liczę.......7.06..........śląskie hugosia....... kasia.............27 .....4 ........1.07? ....... śląskie szemka........Magda...........26......2........22-23.07. .....W-wa BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2.........16.11.20 08 ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie Sylka28H......Sylwia............27......3.........ciąża. .......wielkopolske kamila82......Kamila...........25.....7..........27.01.0 9 ......Zabrze Samanta27...Agnieszka......27.....6..........31.01.2009. ..Irlandia KATARINA20....Kasia..........21.....4..........13.02.200 9....Bdg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna {przytulam} dawno nie pisałaś...:O Widzisz u Ciebie na odległośc a u mnie blisko i tez musze czekać....i dwa cykle w plecy....:( Wpada się tylko łatwo :O niestety.... Dziewuszki Madu I Kathreenka to miałyście "akcje" w weekend. Uważajcie na siebie....;) Kathrena przynajmniej wie skąd taka reakcja....ale pewnie się wystarszyłaś, bo to nic fajnego....a Madunia się nacierpiała, bo ja bardzo żadko mam ból głowy... No ale globusa to miewają TYLKO arystokratki..Madu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathreen - hehe no to ladnie - tez wesoło mialas jak widzę ;) faktycznie jakbyśmy się spotkały to ubaw byłby po pachy...dla mnie przynajmniej ;) Jak teraz wspomnialaś o tym clo - to właśnie przypomniałam sobie, że ja zaczęlam w piątek brac Luteinę - tzn biorę ją od 4 cykli, ale teraz biore nową. Wczesniej mialam doustną a teraz mam dopochwową - nie sądzę w sumie, żebym tak zareagowala na progesteron, ale... spytam jutro ginkę. Miu - arystokratki mówisz? znaczy damy ?? ;) :D anna 🌻 sto lat cię nie bylo - kiedy Mężuś wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj.. miałybyśmy ubaw i to jaki ;-) Madu ja tez nie sądzę żeby to była reakcja na luteinę, ale zapytaj dla pewności. Tym bardziej, że bierzesz już ja któryś tam cykl z kolei. Ja jeszcze czytałam, że ta dopochwowa jest lepiej tolerowana (ale to pewnie jak zwykle wszysatko zależy od organizmu) Miu ❤️ Witaj Anna! Dawno Cię nie było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzięki bardzo za mile powitanie :) aga25 masz rację, ważne jest by nie starać się tylko spokojnie \"używać\" i czekać :) :) dzięki bardzo za radę madu dziękuję za trzymanie kciuków. Staram się nie myśleć ciągle o ciąży i o dzieciach...ale dziewczyny nie da się, to jest silniejsze. Muszę wrzucić na luz :) Wierzę, że pierszy cykl będzie owocny ;) Ściskam mocno i pozdrawiam Was wszystkie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Dzisiaj byłam na pierwszym USG. Ciąża potwierdzona!! Lekarz stwierdził, że zapłodnienie mialo miejsce ok 3 tyg temu więc serduszka jeszcze nie słyszałam. Mam przyjść za 2 tyg, a na razie dużo wypoczywać. Buziaki wszystkim Poprawiam tabelkę: aga25_........Agnieszka......25.....7.........7.06.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....9...........24. 07......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25....3.........3.05... . ...łódz/gdynia valeri..........Aga...... / ???? Kathreen .... Kasia ............31.....10.........04.07........Wr miumiumiu....Kasia.................... 5.......... 16.07 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy............. 29.....0 -musze czekac do wrzesnia ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie anna6889......Ania.............39...przerwa....21.06 ...dolnosląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05.......śląskie Martt...........Marta...........27.....12..........??. ??.....dolnośląskie EMKA_007....Magda............29......3...........09.06.. ......W-wa Kait.............Kasia............31....1... ..........20.07 .....śląskie ja-neczka......Janka...........36..nie liczę.......7.06..........śląskie hugosia....... kasia.............27 .....4 ........1.07? ....... śląskie szemka........Magda...........26......2........22-23.07. .....W-wa BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2.........16.11.20 08 ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie Sylka28H......Sylwia............27......3.........ciąża. .......wielkopolske kamila82......Kamila...........25.....7..........27.01.0 9 ......Zabrze Samanta27...Agnieszka......27.....6..........31.01.2009. ..Irlandia KATARINA20....Kasia..........21.....4..........13.02.200 9....Bdg melcia24......Kasia............24.....4.......... ciąża .........podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie🌼 miumiumiu🌼to razem czekamy az nasz czas nadejdzie i wtedy do dzieła!!!!! madu🌼mój wraca za dwa tygodnie i ja akurat będę po@,więc będzie się działo!!!!! Ale jakoś mi dzisiaj humor dopisuje! A ta babcia z filmiku to super laska! Buziaczki dla wszystkich!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZieńdoberek :) 🌻 Ja już w pracui...czyszczę skrzynkę po wczorajszej nieobecności :P I coś miłego znalazła...Może znacie, ale i tak przesyłam, bo ładne. Wszystkim zyczę liliowych kapeluszy :P;) > Kobieta: Kiedy ma 5 lat: Ogląda się w lustrze i widzi księżniczkę. > > Kiedy ma 10 lat: Ogląda się w lustrze i widzi Kopciuszka. > Kiedy ma 15 lat: Ogląda się w lustrze i widzi obrzydliwa siostrę > przyrodnią Kopciuszka: \"Mamo, przecież tak nie mogę pójść do szkoły!\" > > Kiedy ma 20 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się \"za gruba, za chuda, > za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste\", ale mimo > wszystko wychodzi z domu. > > Kiedy ma 30 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się \"za gruba, za chuda, > za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste\", ale uważa, > że teraz nie ma czasu, żeby się o to troszczyć i mimo wszystko wychodzi > z domu. > > Kiedy ma 40 lat: Ogląda się w lustrze i widzi się \"za gruba, za chuda, > za niska, za wysoka, włosy za bardzo kręcone albo za proste\", ale mówi, > że jest przynajmniej czysta i mimo wszystko wychodzi z domu. > > Kiedy ma 50 lat: Ogląda się w lustrze i mówi: \"Jestem sobą\" i idzie > wszędzie. > > Kiedy ma 60 lat: Patrzy na siebie i wspomina wszystkich ludzi, którzy > już nie mogą na siebie spoglądać w lustrze. Wychodzi z domu i zdobywa > świat. > > Kiedy ma 70 lat: Patrzy na siebie i widzi mądrość, radość i > umiejętności. Wychodzi z domu i cieszy się życiem. > > Kiedy ma 80 lat: Nie troszczy się o patrzenie w lustro. Po prostu > zakłada liliowy kapelusz i wychodzi z domu, żeby czerpać radość i > przyjemność ze świata. > > Może wszystkie powinnyśmy dużo wcześniej założyć taki liliowy kapelusz... >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madu - niezła historia z tą sobotą. Ja czasem podobnie reaguje na stres. Kiedyś po zakończonej sesji dostałam takiego ataku śmiechu że nie mogłam przestać się śmiać. Dołączyła się (\"zaraziła\" śmiechem) moja współlokatorka i siedzieliśmy w nocy w łazience i śmiałyśmy się jak głupie do sera, Trzecia dziewczyna która z nami mieszkała pukała się w czoło i pytała czy coś piliśmy lub wzięłyśmy bo tak się zachowujemy - a my totalnie trzeźwe. Następnego dnia bolał brzuch i policzki i wstyd z mieszkania wyjść bo łazienkę to akurat mieliśmy bardzo akustyczną i słychać u sąsiadów nieźle;) Samanta - pracy do pierwszej w nocy to nie zazdroszczę w ciąży, ale jak zaniesiesz zaświadczenie o ciąży to nie będziesz pracować w godzinach nocnych. Miumiumiu - przytulanko dla psinki - niech szybko dochodzi do zdrowia po operacji🌼 Melcia- gratulacje raz jeszcze. Aga - mi też piersi kuły od samego początku. I kują do tej pory od czasu do czasu. Miumiumiu - niezłe - ja trzydziestka i trafione w samo sedno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Samanto nie wiem jaki jest ten lekarz ale od 30 lipca mam urlop dp 18 sierpnia i w tym czasie muszę skombinowac zwolnienie, jak nie ten lekarz to inny:P będę wtedy w 10 tygodniu i stać i szyć to nie mam zamiaru:P madu ja myślę że chyba nie zwariowałaś:) przynajmniej nie tak do końca;):D wiesz kobieta zmienną jest i może to stąd.. albo moze się udało... miumiu ma rację czasem z jednego przytulanka tak od niechcenia to się wpada, więc wiesz nigdy nie mówi nigdy.. miumiumiu to super że piesek się czuje dobrze:) teraz szybciutko wróci do formy i da ci popalić;) no i fajna opowiastka, coś w tym jest... kathreen ty też zaszalałaś:D może to i lepiej że się wtedy nie widziałyście z madu bo nie wiadomo co byście narobiły:D melcia super wieści 🌼 ładny ten twój wpisik w tabelce:) ja na razie nie zmieniam tabelki, czekam do piątku i mam nadzieję że zasilę dolne szeregi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki Co u Was słychać? Aga odkąd zaszłaś w ciążę promieniejesz! No nie ta sama Aga co kiedyś ;-) Miu jak pakowanko? Melcia gratulacje po raz drugi! Witaj Angela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żebyś wiedziała:) i nawet nie chcę myśleć co będzie jeśli się okaże że to jakieś zaburzenia hormonalne czy coś takiego:( załamię się całkowicie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby oby w piątek mam wizyte u lekarza, tylko martwi mnie jedno ze on nie ma usg w gabinecie, jest w tej przychodni ale pracownia usg jest osobno i nie wiem jak to bedzie czy on sam mnie weźmie na usg tam czy dostane skierowanie do innego lekarza a ja tak bardzo chciałabym mieć już pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mataii ja mieszkam w Irlandii i tutaj nie ma tak jak w Polsce ze zanosisz L4 i nie musisz pracowac w ciazy. Tutaj kobiety odchodza na macierzynski 2 tyg. przed porodem. Oczywiscie jak sie bede zle czuła to mi dadza zwolnienie na tydzien lub dwa ale nikt mi nie da takiego zebym nie musiala pracowac chyba ze ciaza bedzie zagrozona. Nie mam ciezkiej pracy bo siedze caly czas. Na razie czuje sie dobrze wiec jakos daje rade no i co drugi tydzien mam na 1:00. Aga25_ mysle jak pojdziesz do prywatnego to nie powinnas miec problemu z dostaniem urlopu moja kolezanka odrazu dostala. Ja tez planuje we wrezsniu wziasc sobie zwolnienie ze 2 tyg. Bo przylece do rodzicow i tydzien to zamało. Melcia gratulacje jeszcze raz:) Pozdrowionka dla reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×