Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Witajcie Siostry :-) Angela i Muminku - serdecznie zapraszam do naszego \"zacnego grona\". madu i kathreen - ależ z was szalone panienki :-) :-) A propos luteiny, powierdzam że podochwowa jest tolerowana znacznie lepiej. miumiu -dobrze ze ta twoja psiunia jest juz po zabiegu i dobrze sie miewa. Do dzieła kobieto ta tych wakacjach. Mam nadzieję, że wrócisz podwójnie (minumum, ha, ha). Udanego urlopowania i słoneczka tak w sam raz. anna- fajnie że powróciłaś do naszego grona po dłużśzej przerwie. aga- nic się nie matrw!!! Na pewno potwierdzą dzidzię, L4 dostaniesz i pożegnasz się ze swoją \"szwaczkową dolą\" na dłuższy czas. melcia - bardzo gorąco witam w gronie zafasolkowanych Aż mi się bużka cieszy, że to grono się powiększa :-) :-) :-)) mataii - u mnie 30 już bardzo tuż, tuż. A mam nadzieję, ze i dla mnie będzie szczęsliwa. Trzymaj się ciepło i pozdrówka dla dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelkę aga25_........Agnieszka......25.....7.........7.06.. ......podkarpacie madu..........Asia..............29....9...........24. 07......podbeskidzie kamka82......Kamila...........25....3.........3.05... . ...łódz/gdynia Kathreen .... Kasia ............31.....10.........04.07........Wr miumiumiu....Kasia.................... 5.......... 16.07 .......ok.Wawy Łezka29.......Maja.............29.....6..........przerwa . ..dolnyśląsk ashia..........Asia...............25.....2.........przer wa......Wawa virtualia......Lucy............. 29.....0 -musze czekac do wrzesnia ania741.......Magda............25.....2..........30.03 ..... śląskie anna6889......Ania.............39...przerwa....21.06 ...dolnosląskie Hannaa.........Hania.......... 36.....9...........3.05.......śląskie Martt...........Marta...........27.....12..........??. ??.....dolnośląskie EMKA_007....Magda............29......5...........09.08.. ......W-wa Kait.............Kasia............31....1... ..........20.07 .....śląskie ja-neczka......Janka...........36..nie liczę.......7.06..........śląskie hugosia....... kasia.............27 .....4 ........1.07? ....... śląskie szemka........Magda...........26......2........22-23.07. .....W-wa BRZUSZKI Karo91........Karolina..........23.....1...........20.10 .08......FR Agusia79......Agnieszka.......29......2.........16.11.20 08 ..........łódzkie Elmirka85.....Ania..............23.......4.........ciąża ...........młp mataii.........Magda............30.....1...........ciąża ..........podlasie Sylka28H......Sylwia............27......3.........ciąża. .......wielkopolske kamila82......Kamila...........25.....7..........27.01.0 9 ......Zabrze Samanta27...Agnieszka......27.....6..........31.01.2009. ..Irlandia KATARINA20....Kasia..........21.....4..........13.02.200 9....Bdg melcia24......Kasia............24.....4.......... ciąża .........podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Samanto to nie masz lekko w tej Irlandii, nawet jeśli praca jest lekka to w nocy i ak się źle pracuje, wiem coś o tym:O na razie idę do państwowego lekarza, bo wydaje mi się w porzadku no i ma dyżury na oddziale w szpitalu co w przypadku porodu jest dla mnie ważne, no ale jak mi nie będzie chciał dać zwolnienia to wtedy poszukam innego emka czekam do piątku jak na szpilkach na to co mi powie lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta - u nas w Polsce jest tak że kobiety w ciąży mają dużo przywilejów w pracy, np nie mogą być zatrudniane w godzinach nocnych i na nadgodziny. Więc nawet nie chodzi o l4, ale żebyś kończyła pracę wcześniej niż o 1. Ja przed ciążą i na początku ciąży pracowałam do 21 i choć mam pracę biurową to było mi ciężko pracować w tych godzinach. Teraz o 21 to ja już często śpię. Myślę że w Irlandii powinno być podobne prawo odnośnie ciężarnych. Aga - ja przed pierwszą wizytą też się denerwowałam, to normalne, weszłam do gabinetu blada a wyszłam szczęśliwa z pierwszym zdjęciem maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby są przywileje ale nie wolno stać 8 godzin a u mnie w pracy się stoi, nie ma mowy o przeniesieniu na inne stanowisko... trzeba zapierniczać jak pozostali:O mam nadzieję że ja też wyjde szczęśliwa, no bo chyba tyle dni po terminie @ to chyba nie ma innej opcji zwłaszcza że robiłam teścik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Aga tak to jest że nie wszystkie firmy przestrzegają tych przepisów. Niestety. Muszę lecieć. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane... ❤️ U mnie w pracy pod względem rodzenia dzieci jest malinowo :) Dziewczyny to już często są tutaj po 2 i 3 dziecku :) Zero problemów. Lekarze z kliniki w której mamy ubezpieczenie dają L4 bez problemowo. Wszystko zalezy od przyszłej mamy...czy chce jej się pracowac czy nie :)) No ja na razie nie mogę korzystać z tej dobroci :P Może jescze zdąrzę. Współczuję Dziewczyny tym, które tak różowo nie mają. Kurde Kobitki w ciązy powinny mieć jak w puchu, a nie jakaś robota po nocy i do tego na stojąco sic!!!!! Prawo swoje, a życie swoje...niestety :O Ja dzisiaj już ostatni dzionek, jutro wyjazd. Jeszcze rano będę miałą lekki remoncik :P manicure, pedicure, henna :) No trzeba się alegancko :P teściom pokazać. Nie byłam u nich już 3 lata..... Chociaz tego tak nie czuję, bo ciągle jest kontakt przez kompa :)) Miłego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Trochę zaległości mam tu, wczoraj nie miałam chwili, żeby zajrzeć. Byłam po pracy u ginki odebrac wyniki poprzedniego badania i na naradzie co dalej. Wyniki jak pisalam są ok mój śluz dostał 11 pkt na 12 możliwych. :) Plemniczki pływają jak szalone - wszystko jest ok. Dostałam słuchajcie wczoraj receptę na clo od przyszłego cyklu....i nie wiem co robić, bo przyszły cykl to ja jestem na urlopie....A jak kathareenka pisala po clo powinno się być na monitoringu... Mówilam o tym gince, powiedziala, że zapisala mi tak małą dawkę, że nie powinno byc naprawdę żadnego problemu, że nastepny cykl zmonitorujemy i że jeśli bym się jakolwiek źle poczuła to mam jechac do szpitala...ponieważ urlop spędzam w Polsce i mam dostęp do szpitala w każdej chwili to zapisała mi clo testowo (nastepne cykle będą z większą dawką). I co robić? trochę się cykam...:O Kathreen - co myslisz? Brać czy poczekać mięsiąc? Jaką dawkę ty teraz bierzesz? Miu kochana - UDANEGO URLOPU 🌻 Wypocznij, odsapnij i wracaj do nas pełna sił i energii na dalsze boje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No miumiu, na bostwo sie kochana zrob i zaszalaej na tych wakacjach. Fiu, fiu takie przygotowania :-) Mam nadzieje, że nawet jego ~ dostaną przyspieszenia. madu - z tego co widze, to badania wychodza Ci pokolei super. Gratulacje!!! Niestety w sprawie clo nie doradze Ci nic... Ja bylam wczoraj u ginki, kazala robic wykresy, tempke badac i za 3 mies z badaniami M sie zglosic. Niestety moj M moze zrobic badania dopiero za 3 miechy, wiec musimy czekac... A mialam nadzieje, ze na urodziny dostane wymarzony prezent, a tu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka to ze badania zrobicie za 3 miesiace to nie znaczy ze nie uda się wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh Dziewczęta, no mam nadzieje, że się uda kiedyś, a urodziny mam za 3 tygodnie, co mnie trochę stresuje (fakt przekroczenia magicznej daty). mialam jednak nadzieje, że mamą będę już w urodziny. Poki co następna @ wypada m/w w dniu urodzin, ale Aguś i Madu dziekuję za miłe słowo ;-) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane🌼 EMKA_007🌼Ty mówisz o przekroczeniu magicznej liczby,a co ja mam powiedzieć?Od ponad trzech tygodni mam już czwórkę z przodu i co,wciąż czuję się tak samo młoda i pełna wiary w to ,że uda mi się jeszcze raz przeżyć te cudowne chwile nosza swoje maleństwo pod sercem. Pozdrawiam gorąco❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja pracuje w firmie farmaceutycznej i tutaj jest tylko praca na zmiany, nie ma takiego przepisu ze nie musze pracowac na drugie zmiany. Nie musze robic nadgodzin jesli nie chce i to wszystko. Mam zagwarantowane ze bede siedziec caly czas i tyle. Jesli bede sie zle czula to pojde do lekarza i poprosze o zwolnienie ale tutaj kobiety pracuja cala ciaze chyba ze maja jakies problemy. Miumiumiu baw sie dobrze na urlopie oby urlop zakonczył sie owocnie dla Ciebie. Emka trzymam kciuki zeby Ci sie udało i na urodziny zebys zobaczyła dwie krechy. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiumiu🌼życzę Ci samych miłych chwil na urlopie.Odpoczywaj i wracaj pełna sił i nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki Miu - super, że sobie jedziecie. Remoncik każdej kobiecie dobrze służy. Madu co do clo to powiem tak, ze generalnie po tym leku nie powinno się nic takiego dziać. Każdy organizm oczywiście reaguje inaczej. U mnie objawy to - tak jak wspominałam - totalne padnięcie i bóle głowy. Bierze się ten lek tylko 5 dni więc można wytrzymać. Zastanawia mnie jednak jedna sprawa. Chodzi o pęknięcie pęcherzyków. Czasami pękają same a czasami trzeba im pomóc pregnyl-em. No i jeśli okazałoby się na przykład, że nie pękły i przerosły to co wtedy..? Wiesz chodzi mi o to żeby Ci się torbieliki nie porobiły niepotrzebnie. Jaką masz dawkę clo? Ja za 1-szym razem brałam 1 rano i 1 wieczorem przez 5 dni - wyhodowałam 3 pęcherzyki (w tym jeden przerośnięty) a teraz biorę 1 i 1/2 tabl. prze 5 dni. Emka - do urodzinek to rzeczywiście magiczna liczba - ale nic strasznego ;-) Anna - co tam 40 - człowiek ma tyle na ile się czuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathreenka - czekalam na Ciebie :) pregnylu nie dostałam, bo owulacje mam zasadniczo - tzn mi te pęcherzyki jak do tej pory pękały same z siebie ... czy to tak jest że przy clo pregnyl zawsze trzeba stosować? Receptę dostałam na 50mg raz dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie właśnie nie Madu jeśli nie masz problemów z pękaniem to raczej nie powinno się nic dziać. Wiem, że po większej ilości clo (75-100 mg. dziennie) potrafi tworzyć się większa ilość pęcherzyków i nie wszystkie sobie \"radzą\" z pęknięciem same. Ale przy takiej dawce powinno być wszystko ok. Skonsultowałaś to tez ze swoją ginką, która jest dobrym lekarzem więc zapewne zna Ciebie, Twój organizm i nie zrobiłaby czegoś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregnyl-u nie daje się zawsze obligo - tylko wtedy kiedy jest konieczny. Ja miałam przyjść z zastrzykiem i lekarz zadecydował po usg czy podać czy nie.Jak zobaczył, ze 1 pęcherzyk ma prawie 30 mm to kazał zrobić. Ale wiesz.. u mnie generalnie jest problem z pękaniem ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszytskim Kochaniutkim Koleżaneczkom z mojego ulubionego Kafe.... bardzo dziękuję za zyczenia wakacyjne :D:D:D Jesli będę na grobie Matki Boskiej....a mam być, to też paciorek zmówię i za Was wszytskie :):) o zdrówko dla mamuś i dzieci i tych co się staraja ❤️❤️ Całuję was mocno...może skrobnę cosik stamtą d:D:D DUŻA buźka...prosze o same dobre wieści po powrocie :D:D 🌻🌻 PA PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathreen dziękuję ci bardzo 🌻 - pewnie masz rację z tą ginką, ale wiesz ...ja podejrzliwa jestem ;) Miu - 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, dzieki za życzenie mi 2 krech. Liczę, że będą już wkrótce. No, i się kochana w tej pracy nie przemęczaj. Mam nadzieję, że chociaż niejest zbytnio stresująca. Anna - no wiesz, jednak wkraczanie w kolejną dekadę jest strasznie stesujące. Jakoś tak dla mnie bynajmniej... No i to jak bębnią w gazetach, że płodność spada ... Imprezkę robię wcześniej, a w dniu urodzin to pewnie tylko spacerek i kolacja we 2: Madu - trzymaj sie i nie stresuj zbytnio. Będzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) miło się Was czyta ;) Ja póki co czekam aż skończy się @ i będę najszczęśliwsza na świecie porzucając wszelkie formy antykoncepcji :)))) Cichutko liczę na to, że to będzie ostatni @ w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to chciałam oficjalnie powiedziec o sobie kilka słów bo widzę, że Wy już tu się dobrze znacie :) Mam 26 lata mieszkam na Śląsku i od czerwca 2008 jestem szczęśliwą mężatką....i nic nie stoi na przeszkodzie by już cieszyć się małym skarbem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w klubie Angela i wpisuj się do naszej tabelki powyżej. Miło, że nasze grono się powieksza :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Angela:) miumiumiu baw się super i wracaj wypoczęta i nabieraj sił do działań:D wróciłam właśnie z pracy i jestem padnieta, nogi mi odpadają a pracujemy też w sobotę:O pisałam już że nie cierpię swojej pracy;) jeśli to piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obudziłam się dziś z koszmarnym bólem głowy:O, zawsze mi pomagał ibuprom max ale w tej sytuacji raczej nie mogę go wziąć... nie mam pojęcia jak ja wytrzymam w pracy 8 godzin nie wiecie czy można używać witaleg w ciąży?? zawsze smarowałam nim nogi bo mi żyłki pękają no i bolę ze stania, teraz mi się sko nczył i nie wiem czy kupować nastepny bo nie wiem czy powinnam używać, kiedyś miałam inną maść i tamtej w ciąży nie wolno a co do witalegu to nie wiem no bo mam nadzieję ze jestem w ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×