Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Witajcie !! mam nadzieje ze mnie pamietacie ?? Długo mnie nie było, gdyz na wakacje zawsze jezdze do domku letniskowego, a tam internet mi kuleje :( Ale mam super wiadomosc !!!!!!!!!!! 1 sierpnia zrobiłam test iiiiiiiiii ...... zobaczyłam 2 grube krechy :) HURRRAAAAA !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugosia -> gratuluję dwóch pięknych kreseczek na teście 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny 🌻 Bebe ...witaj :D 👄 tutaj znajdziesz wsparcie i zrozumienie. bardzo Ci współczuję, ale trzeba patrzeć w przyszłośc i WIERZYĆ, że będzie OKi...bo MUSI 🌻 Księżniczko... wszystko może być, bo objawy wczesnej ciąży przypominają częśto objawy zbliżającej się @...choć już jej nie będzie. Ten ból jajnika to często jest spowodowany tym, że zapłodnione jajeczko sobie wędruje na własciwe miejsce :D Jeszcze klika dni i się wyjasni. Trzymam mocno kciuki, żeby było jak wszytskie tego pragniemy :D Trzym się... Pozostałe Kochaneczki....buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugosia- Wielkie Gratulacje!!!!!! ale musisz być szczęśliwa , ja za bardzo Cię nie pamiętam bo jestem tu od niedawna ;) mozesz napisac jak długo staraliście sie ?? Jeszcze raz wielkie Gratulacje!! Daj troszkę fluidków ciażowych;) miumiumiu - dziekuje za pocieszenie obys miała rację ,byłoby super poprostu! ale nie nastawiam się tak tylko po cichutku będe miec nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
księżniczko ja tez myślałam że nie jesteśmy płodni bo seksimy się ładnych pare lat i był tylko stosunek przerywany a potem metoda objawowo-termiczna więc baliśmy się że to nie możliwe nie wpaść przy tak niepewnych metodach ale jednak jesteśmy płodni bebe jasne że będę czekać zwlaszcza że miałam łyżeczkowanie po poronieniu, mi lekarz w szpitalu powiedział żebym poczekała pół roku ale ja planuję koło grudnia rozpocząć działania:) też się długo staraliśmy bo dopiero za 8 razem zaszłam w ciążę i najbardziej to się boję właśnie tego ze znowu będziemy tak długo czekać na kolejne 2 kreseczki:( objawów ciąży tez nie miałam zbytnio, a plamić zaczęłam dopiero w dniu w którym poroniłam, ale że byłam pod obserwacją lekarzy to wiedziałam że tak się stanie, u mnie ciąża się nie rozwijała niestety, po 8 tygodniach nie było śladu zarodka... troszkę mnie dziś brzuch boli:( a najbardziej mnie denerwuje zakaz seksu na 3 tygodnie!!! a już na pewno na czas gdy jeszcze plamię... brakuje mi bliskości mężusia...:( no ale musimy wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec tak staralam sie od marca . W czerwcu byłam u gina i dala mi skierowanie na badania . Pech albo szczesie sprawilo ze ich nie zrobilam odwlekałam z tym z miesiaca na miesiąc . Wiec teraz w lipcu powiedzialam sobie ze musze je zrobic. Ostatnia miesiączke mialam 3 lipca . W miedzy czasie wydrukowalam sobie z internetu tzw. kalendzarz dni płodnych . I jak widac udało sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugosia - ale z Ciebie szczęściara naprawde szybko Ci się udało zajsć!!! -a ja sobie zaczęłam wmawiac ,ze to były moje jakies urojenia i nie ma żadnej ciąży i tak mnie nagle zaczęło bolec podbrzusze do tego zaczął mnie kłuc lewy jajnik potem prawy ,ze musiałam sie położyc juz myśłałam ,ze @ dostanę ale przecież to za wcześnie jeszcze 6 dni zostało;) chyba zwariuje przez te 6 dni chyba wolałabym wiedziec czy dostanę tą @ bo albo bym juxz zła chodziła albo wyluzowała i spokojnie na nią sobie czekala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugosia Gratualcje :) Witaj Bebe przykro mi z powodu Twojej straty i trzymam kciuki zeby nastpenym razem wszytsko sie dobrze sokonczyło. Ksieżniczko każdy innaczej przechodzi ciaze i moze ty wczesniej odczuwasz pierwsze objawy. Poczekaj jeszcze troche i zrob sobie test w dniu spodziewanej @ i wtedy bedziesz miec pewnosc. Wiem ze czekanie jest straszne ale dasz rade. Aga25_ dobrze ze planujesz zmienic prace, obys znalazła jakas lepsza prace i bez nocek. A nie myslalas zeby nie wracac do pracy po prostu przedłuzac sobie zwolnienie i jak moze w tym czasie znajdziesz cos lepszego. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fortunki
czesc dziewczyny :) nie znam sie na obliczeniach, moze mi pomozecie? okres od 12-15lipca, od 1-go sierpnia wspolzycie bez zabepieczenia cykle regularne 25 dni myslicie ze jest szansa na dzidzie? to sa nasze pierwsze kroki jesli chodzi o staranie sie o dzidzie :) i jestem lekko podekscytowana... kiedys obliczalam, jak sie jeszcze nie staralismy tak sama dla siebie ale pozniej odpuscilam. moze to glupie ze tak pytam ale bede wdzieczna za odpowiedz a w tych obliczeniach nigdy nie bylam dobra ;) z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fortunki Moim zdaniem 1 sierpien to za pozno i ominełas dni płodne. http://www.byckobieta.pl/kalkulator-kalendarz-dni-plodnych.html tutaj masz stronke na ktorej mozesz sobie wyliczyc dni płodne. Jesli nie jestes pewna kiedy masz dni płodne to kup sobie testy owulacyjne. Moja kolezanka tak zaszła w ciaze w drugim cyklu bo zrobiła wczesniej za pozno test owulacyjny. Kazda z nas jest inna i ciazeko okreslic dokładnie dni płodne. Im wiecej sie o tym mysli tym bardziej nie wychodzi ja jak przestalam sie nakrecac to sie udało w 6 cyklu. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj fortunki!! Według moich obliczeń wynika ze zaczeliście współżyć w dniach niepłodnych więc ciezko bedzie o fasolke ale jak wiadomo rózne cuda sie zdarzają ,według mnie bardzo małe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże ... a tutaj masz link który liczy dni płodne moze Ci to coś rozjaśni;) http://zdrowie.onet.pl/1208862,2413,,,,kalendarz_intymny,kalkulator.html samanta27- nie mam wyjścia musze czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fortunki
dziekuje dziewczyny :) ja sie nie nakrecam ale fajnie by bylo :) chcielismy zaczac od poczatku miesiaca heh dlaego 1-szy sierpnia wiem smieszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fortunki
a cuda owszem rozne sie zdarzaja, znajoma zaszła w ciaze jak miala okres, to juz byla kobieta kolo 30-stki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fortunki
dziekuje i trzymam za was kciuki :) a u mnie sie na dniach okaze... a dzisiaj widzialam zdjecia 2-dniowej coreczki mojego kolegi słodziuchna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksymena
Witam dziewczyny nie byłam na badaniu krwi bo :( dzis rano o 6 poleciało ze mnie jak z kranu za przeproszeniem:( a wiec nici Z Fasolki :( ale dalej zastanawiam sie dlaczego ten test wyszedł pozytywny ;/ A nastatwialismy sie juz ze moze jednak to ciaza ale jednak nie.... jednak po 4 tyg spoznienia @ przyszła pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :) moze zaniedługo i ja sie znajde wsrod przyszłych mam :* :) bede tu zagladac do was czasem :_):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanat27
Przykro mi Ksymena myslałam ze sie udało. A wczesniej miałas regularny okres. Moze byłas w ciazy ale poroniłas. Sama juz nie wiem. Powinnas sie przejsc do lekarza i porozmawiac o tym. Moze stres spowodowany wypadkiem opóźnił Twoją @. Pozdrowionka, Trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam raz tak ze test pokazał słabiutką kreseczkę a potem była spóźniona @, chyba że to było poronienie.... ale tego się już nie dowiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksymena
NO własnie ze mi sie nigdy wczesniej nie spozniał @ tak długo czase 1-2 dni ale nie 4 tyg!!! mnie zastanawia tylko jedno dlaczego test wyszedł pozytywny hmm Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto u mnie dziś lepiej, ale wczoraj wieczorem było fatalnie, beczałam jak głupia, to w sumie taki drugi napad po przyjściu ze szpitala więc i tak jest nieźle.... fizycznie różnie, bo czasem jest ok a czasem brzuch troszkę boli, no ale to chyba jeszcze tak może być.. przeraża mnie tylko że czas tak szybko leci i będę musiała wrócić do pracy, teraz mam zwolnienie do 13.08 pójdę jeszcze żeby mi dał kilka dni ale nie wiem czy mi wypisze.... oby bo jeszcze nie dam rady wrócić tam... nie chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymena tobie się okres spóźniał 4 tygodnie??? sorki ja wcześniej myślałam że 4 dni... i lekarz nic nie zauważył na usg??? po 4 tygodniach?? przecież to był 8 tydzień od ostatniej @!! to niemożliwe żeby nic nie było widać, przecież w takim terminie to powinno już być serduszko i wogóle duży zarodek... albo naprawdę miałaś jakieś solidne wahnięcie cyklu albo musiałaś być w ciąży szkoda że nie zrobiłaś tego hcg byłoby wiadomo coś więcej po tak długim czasie ciąża powinna być widoczna na usg chyba że była pozamaciczna ja byłam w ciąży 8 tygodni i był pęcherzyk, zresztą już koło 5 tygodnia go można zobaczyć na usg ja ostatnio się dziwnie zachowywałam i dlatego musiałam niedoczytać tego dokładnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymena-ja też uważam że byłaś w ciązy i nastąpiło poprostu samoistne poronienie.Cos takiego jak u mnie.Test wyszedł pozytywny na usg jeszcze nic nie widac bo moze być zawcześnie.No i ciąza sie prawdopodobnie nie utrzymała i poleciało.Jak następnym razem tak ci się zdarzy że okres zacznie ci sie spoxniac parę dni to odrazu rób beta hcg wtedy sie upewnisz czy to ciąza już czy nie!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie tyle że dzwoniłam do mojej pani dr pytałam czy ten lek na zbicie prolaktyny jakbym zaszła w ciąze mam brać dalej czy odstawić i odpowiedz brzmiała ze odstawić.Duphaston jednak mam brać dopiero jak sie dowiem ze ciaza jest, bo cały czas profilaktycznie duphastonu jednak nie powinnam brać bo zablokuję sobie w ogóle owulacje;/ Koleżanka która pracuje w labolatorium dała mi wykaz jeszcze badań które po poronieniach trzeba by wykonac a których ja napewno jednak jeszcze nie robiłam a mianowicie;-bicenoza pochwy,wymaz z kanału szyjki Mycoplasma,Megaplasma,wymaz z kanału szyjki IF Chlamydia trachomatis,wymaz z kanału szyjki bakteriplogia,nasienie bakteriologiczne,pc antykariolipidowe IgG IgM,CMV Awidność;/ Dużo ich trochę i zastanawiałam się czy je robic juz teraz ale stwierdziliśmy z męzem ze jak za 3 razem z lekami na podrzymanie nie uda to dopiero wtedy robie te wszystkie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A narazie to sie zastanawiam kiedy zacząc znowu staranka.Lekarz mi powiedział że nie ma na co czekac odrazu , jak tylko sie skończy to krwawienie.Myslałam ze krawawienie potrwa z tydzień ale trwa długo dzisiaj już 13 dzień;/coprawda jest malutkie juz ale jednak jest;/Gdyby liczyc normalnie to będa mi sie zaczynac już dni płodne i nie wiem czy robic juz testy owulacyjne i zaczynac staranka czy jednak ten cykl sobie odpuścić poczekac do następnej @ żeby organizm doszedł jeszcze do siebie i dopiero?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kait może jednak odpuść sobie ten cykl skoro jeszcze masz jakies plamienia, może nie wszystko jest już tak jak powinno.... ja sobie wczoraj zamówiłam bransoletkę ze stronki DLACZEGO, taki symbol pamięci o mojej kropeczce:) mówię kropeczka bo na usg to była taka właśnie maleńka kropeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×