Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

ach.. ludzie to nie raz są... węszą, szperają w cudzym życiu. Matai będzie dobrze ;-) zobaczysz. Miumiu fajnie, że koleżanka jest w ciąży,ale pewnie takie uczucie niesprawiedliwości sie pojawiło - dlaczego nie ja..? Szczęściara w 1 cyklu zaciążyć, marzenie! Zobaczysz miumiu , że niebawem i Ty będziesz chodziała z mega brzuszkiem! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathreenko...Tobie też tego brzusia życzęiii WSZYSTKIM:) Masz rację, aż się tego uczucia zazdrości wstydziłam...bo to moja doba koleżanka i jej c całego serducha życze jak naj..... ale fakt, ukłucie było :( Bo ja bym chciała z nią, razem :):):) Od razu zwolnienie z pracusi dostała... tak, to bysmy razem leniuchowały :) No nic dzisiaj 10dc i od nowa....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Miumiu to normalne uczucie. Pewnie tak samo bym się poczuła gdyby okazało się, że moja przyjaciółka/koleżanka zaszła w ciążę. Ale nie ma się czego wstydzić to nie jest złośliwa zazdrość a raczej taka w stylu: ja tez bym bardzo chciała... dlaczego nie ja.🌼 Miumiu teraz najważniejsze dni przez Tobą i trzeba je wykorzystać w pełni. Czy w tym cyklu też idziesz na monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak Kathreenko... Tylko to najlepiej robić w 12dc, a to bedzie sobota i nie mam mozliwosci, bo gin nie przyjmuje. Wizytę mam we środę ustaloną w 15 dc, troche późno...więc działam. Pójdę najwyżej powie, że już po owu, albo akurat to będzie TEN dzień, bo ja mam tak między 13 a 15 dc. O i tak to wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tam kto?? Wiem że dawno się nie odzywałam ale bardzo potrzebuje szybko porady, bo inaczej sama zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż zrobiłam wczoraj test- wyszła blada druga kreska, więc od razu poleciałm po następny i dziś rana zrobiłam trzeci test i na każdy wyszła druga kreseczka- tylko bardzo blada- nie czerwona tylko- ja bym to określiła "róż majtkowy":-) no i jestem dwa dni po terminie @ jak myślicie- czy to oznacza że jestm w ciąży? tak bardzo tego pragnę ale się boję że sioę mylę Trzy testy byyły każdy z innej firmy!! tylko ja kiedyś myślałam że druga krecha będzie taka jak pierwsza a nie ledwo widoczna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka - GRATULACJE BEDZIESZ MAMĄ :D 🌻 Jak jest kreska to nie ważne czy blada czy nie :) lec na Betę bedziesz miała 100% pewności, ale myślę że już teraz możesz isę cieszyć. p..s ja was dziewczyny dzis tylko podczytuje co jakis czas, mam taki zasuw w robocie ze wymiekam, ale nie mogłam sie powstrzyać teraz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emrka...TAK :):):) najprawdopodobniej TAK, bo wyraźna kreska się robi póxniej :):):) musisz mieć więcje ...to jest chyba HCL. Gratuluję Kochana :):):) 🌻 to już dzisiaj druga u mnie taka miła wiadomośc :):) Bo koleżanka z pracy też :):) Jak to jest poczatek to z krwi najlepiej, wtedy masz 100%. Całuję i jeszcze raz gratuluję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna mąrdalińska zawsze do usług ;) :P ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w takim zwykłaym labolatorium gdzie się robi badania krwi mi zrobią?? ii jak się to dokładnie nazywa?? to badanie?? wiecie co- w tym cyklu zupełnie się nie spodziewałam że mogę zajść w ciąże bo po ostatnich nieudanych próbach nie wierzyłam wcale Ale teraz poczytałm na innych forach troszkę i wiele osób pisało że bladziutka kreska u nich oznaczała ciąże - a skoro u mnie 3 razy, to zaczynam wierzyć:-) zwłaszcza że w tym miesiącu zacżęłam stosować pewne nowe rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w takim zwykłaym labolatorium gdzie się robi badania krwi mi zrobią?? ii jak się to dokładnie nazywa?? to badanie?? wiecie co- w tym cyklu zupełnie się nie spodziewałam że mogę zajść w ciąże bo po ostatnich nieudanych próbach nie wierzyłam wcale Ale teraz poczytałm na innych forach troszkę i wiele osób pisało że bladziutka kreska u nich oznaczała ciąże - a skoro u mnie 3 razy, to zaczynam wierzyć:-) zwłaszcza że w tym miesiącu zacżęłam stosować pewne nowe rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym najzwyklejszym - móiwsz "poproszę badanie BETA HCG" koszt ok 15 - 20 zł. Mów jakie rzeczy stosowałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 1 dnia cyklu zaczęłam brać oeparol to jest olej z wiesiołka, oraz takie tabletki agufem- one niby regulują okres i poziom hormonów i gdzieś wyczytałam że pomagają zajść w ciąże. to brałam do 17 dnia cyklu, bo podobno ten olej lepiej odstawić po owulacji w razie ciąży bo może spowodować skurcze. a pozatym codzień jadłam lody:-) albo serki homogenizowane- tłusty nabiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra wiesiołek własnie zaczęłma brać - dobrze, że mi prypomiałaś bo muszę łyknąć tabletki ;-), tego drugiego specyfiku nie znam a co do lodów to sama przyjemność tylko co ten tłusty nabiał daje...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele osób pisze że boli je wciąży brzuch jak na okres- natomist mnie tak nie boli- ja się czuję jakbym miał jakieś siniaki na macicy:-) taki dziwny ból- jedyme do czego mogę to porównać to jak np. ma się zakwasy ta mnie tak boli tam, albo takie jakby rozciąganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Zawsze to miłe zalecenie...jeść lody :):) I tak już jestem okrąglutka od tego bromerganu to lody...sama przyjemność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirko🌼moje gratulacje!!! No to mamy wiosne!!!Worek się rozwiązał i bardzo dobrze.Na wiosne budzi sie przyroda i rodzi sie nowe życie. GRATULACJE!!!🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hannnaa
Hej dziewczynki 🌻 Gdzie Was wywiało??? Elmirko, nie mialyśmy jeszcze ze sobą styczności :D ale na początek ode mnie szczere gratulacje i zyczenia wspaniałej ciązy i zdrowego maluszka 🌻 Ciekawe co piszesz na temat lodów, zwłaszcza, ze lody uwielbiam. Nie bardzo wiem, jak bedę wygladać po lodowej kuracji, ale co tam najważniejsze to dziecko, potem pomyslę jak zrzucić balaścik na bioderkach :P A te tabletki to sama sobie zaserwowałaś, czy miałas wskazania? Anna 🌻 mam nadzieję, ze Twoje słowa będą prorocze, już sie nie moge doczekać jak wszsytkie będziemy chwalić sie dwoma kreskami;) Miumiumiu 🌻 nie doczytałam :( dostałaś ten awans czy nie? Nie wiem czy gratulować, ale że to nigdy nie zaszkodzi to gratki na dobry początek. Jak Wam idą porządki, u mnie kicha nic nie porobione, łazienkę mam w trakcie kafelkowania, syf niemiłosierny, nie wiem kiedy sie odrobię :O Z wieści starankowych, to wczoraj byłam na monitoringu i mam pęcherzyk dominujący z lewego jajnika 18mm, owulacja wg lekarza w niedzielę :D Staranka pełną parą :D Buziaki i miłego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×