Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Jestem już!!!! Dostałam rutinoskorbin bo powiedziałam,że zrobiłam dzisiaj test więc pani doktor nie walnęła nic MOCNEGO KATREEN objawy??trudno mi powiedzieć....czasami zakuły mnie jajniki jak przed@, kilka razy zakręciło mi się w głowie ale wiecie myślałam,że jestem osłabiona w chorobie,wczoraj jak się schylałam to barrdzo bolały mnie plecy na dole, ale ten ból też mam często więc naprawdę NIC NIE WSKAZYWAłO!!!poza tym były tylko 3 przytulanka w tym cyklu!!!Barrdzo się cieszę.....ha ha a pisałam,że nie chciałabym urodzić w listopadzie..ale głuptas byłam ;) CIESZę SIę BARRDZO MOJA RADOśC BYłABY JESZCZE WIęKSZA GDYBY NIE TO,żE MOJA CóRECZKA JEST ZNOWU CHORA-PEWNIE TYM RAZEM ZARAZIłA SIę ODE MNIE, CHOROBY CIąGNą SIę ZA NIą OD WRZEśNIA I TO MNIE PODłAMUJE:( Wracając z przychodni kupiłam śliczną kartkę-Będziesz wspaniałym Tatą...-i są tam zdjęcia malutkich rączek i stopek mówię Wam piękna wręczę Ją potem mojemu KOchanemu ❤️ Mam takie lęki ,żeby wszystko było ok z fasoleczką........tyle się teraz słyszy złych rzeczy....ale trzeba myśleć pozytywnie prawda??? Ściskam Was wszystkie i jak najszybciej proszę dołączyć do mnie CZEKAM NA WAS 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że trzeba myślec pozytywnie - będzie wszystko dobrze! Fajną karteczkę kupiłaś, pewnie mężuś bardzo się ucieszy! Przyznam Ci Aga, że Ci bardzo zazdroszczę, bardzo 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się myślec pozywywnie, ale jak kilka razy z rzędu nie udaje się to człowiek automatycznie zaczyna tracić trochę nadzieję. Ale trzymam się jakoś Agusia - dzięki 🌼 Gdzies tam wewnątrz wiem, że mi się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia...cudeńko :):) karteczka...widziałam taką. Zawsze mnie rozbrajaąja maleńkie stópki :):) No to macie fajny wieczór dzisiaj w rodzinie :):0 Bardzo serdecznie Ci GRATULUJĘ I cieszę się z Wami 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Miumiu W czwartek idę do lekarza....mam takie leciutkie plamienie mam nadzieję,że tak może być.....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia - tak się cieszę, SUPER WIELKIE GRATULACJE 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Ashia- u nas z chodzeniem spać też jest problem. Ja potrafię nawet o 21 iść spać, a dla mojego męża to niemal środek dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mataii -> dokładnie środek dnia :D Niestety jego siostra ma dokładnie tak samo, pójście spać przed 24 to coś nierealnego. Bardzo mnie to denerwuje. Ponieważ dni płodne zapowiadają się na czas naszego urlopu mam nadzieję, że będziemy zrelaksowani i chętnie do staranek o potomka ;) Coś nie mogę się dziś od kafe odkleić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POJEDNANIE :):):) ufffff, ta moja bycza natura, ale już Oki. Oczywiście musiałam wyciągnąć łapkę, ale chyb była już wola obydwu stron...także wracam do gry, hehe. mamy już dwie faoslki, znaczy się, że zostało jeszcze miejsce na pudle, hihi Żartuję, trzymam kciuki za Nas wszytskie, naprawdę dzisiaj i mnie tak jak Kathreence skoczyło cisnienie jak Agusia sie podzieliła swoja radościa :):) Cmok na DOBRĄ NOCKĘ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale suuuper kolejna ciaza :) wreszcie sie ruszylo gratuluje z calego serduszka Musze sie pochwalic w dniu kobiet moj mezczyzna mi sie oswiadczyl :) ale jestem szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULANCJE :) 🌻 :) znowu dobra wiadomość dzisiaj :) A Ty się odzywaj, bo nas zaniedbujesz :):):) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Virtualia - gratulacje zaręczyn !!!!! Miumiumiu - pierwsza wyciągnąć rękę na zgodę to wielka sztuka, ja zawsze mam z tym problemy i wiem jak to ciężko przychodzi. Także gratuluje pojednania a przede wszystkim tej umiejętności. Mnie wzięło jakieś choróbsko, ludzie dookoła kichają i ciągają nosami i jak tu się nie zarazić. Dziś zrobiłam sobie kurację leczniczą - na wszelki wypadek same naturalne sposoby- i mam nadzieję że do jutra przejdzie;) Ashia - podczas urlopu podobno łatwiej. Jak mi się teraz nie uda to też pomyślę o urlopie na płodne dni. Ja już idę spać. Papa Ciekawe co u Agi - może i u niej plamienia ustały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) Siedze już od 7 w pracy, jejku jak ja się źle czuje :( głowa boli, gardło jeszcze mocniej, z noska cieknie. Chyba pójdę na zwolnienie od jutra. Muszę troszeczkę odpocząc bo po pracy przychodzę taka padnięta, że nie tylko o łóżeczku marzę. Dziś po pracy czekają mnie jeszcze 2 godz jazdy \"L\" :( Życzę wszystkim miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia gratuluje i bardzo zazdroszczę, no ale moze wreszcie worek się rozwiąże i posypią się ciąże:) ashia wiem gdzie jest pruchnik no ale to nie moje strony a u mnie się leje jak cholera a brzuch boli jeszcze gorzej:( w piątek idę do lekarza, ide do niego w ciemno bo nikogo innego nie było wolnego, mam nadzieję że to nie będzie jakiś stary gburowaty cap bo zwieję i już więcej nie pójde do niego to będzie 4 dzień cyklu, nie wiem czy za szybko czy nie, trochę może za szybko bo bedę mieć jeszcze plamienia po okresie no ale zobaczę co mi powie wczoraj miałam beznadziejny dzień w pracy bo nie byłam na swoim stanowisku tylko z innymi i nie mogłam się pośmiać tak jak ze swoimi dziewczynami i całe czas tylko myślałam i prawie płakałam wam też jest tak ciężko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiu super, że już po burzy teraz kochana do roboty ;-) Melcia bidulko współczuję samopoczucia. Weż szybciutko jakieś leki to trochę Ci ulży. Virtualia Gratulacje! 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Melcia :) Hej Dziewczynki :) Ja tez od 7.15 w pracy, ale troszkę śmigam...plaża się skończyła :P Ty Melcia masz plany Kochaniutka, to dbaj o siebie i choć te 2 dni weź sobie, bo wiesz....mamy CEL :):):) Ja od piatku zaczynam działać :P Miłego Dzionka 🌻 Całus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chyba pójde na to zwolnienie, poleże w łóżeczku, wypoczne :) Powiem lekarzowi niech da mi jakieś lekkie leki bo jest nadzieja, choć malutka ale jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melcia masz rację:) wypoczywaj bo nadzieja jest:) dziewczyny czy badanie które robi się u faceta w celu wykrycia liczby i ruchliwości plemników to posiew nasienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posiew jeste to badanie pokazujące istnienie baktarii oraz grzybów w nasieniu. Najlepiej zrobić komplet badań czyli: posiew, ogólne (nie wiem jak to fachowo się nazywa i przeciwciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w tym "ogólnym" właśnie rozpisane jest wszystko: ilość plemników ruchliwych,szybkich, wolnych, prawidłowych, nieprawidłowych wszystko, wszyściutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :):) Ale tu dobrych nowin 🌼 tak milo!! Agusia - gratulacje i teraz uwazaj na siebie. Ale nie czytaj za bardzo roznych informacji na necie, bo mozna do szalu sie doprowadzic ze strachu! Wiec zaluz siz ze wszystko bedzie ok I TYLE!! ja tak zrobilam i jak na razie dziala :):) Virtualia - gratulacje zareczyn :):) miumiu - dobrze ze wyciagnelas reke, teraz prosze dzialac dzialac :):):) Ja czuje sie ok, tylko ze jak juz pisalam STRASZNIE jestem zmeczona, wczoraj mialam trudniejszy dzin w pracy (zebranie CALUSKI dzien, od 9tej do 18stej..) jak wrocilam do domku to sie poplakalam! Tylklo i wylacznie z tego powodu ze mnie glowa bolala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga przed chwilką znalazłam to w internecie: Badanie nasienia (seminogram) Podstawowe badanie nasienia jest najważniejszym narzędziem diagnostycznym w przypadku diagnostyki niepłodności męskiej. Do badania należy dostarczyć nasienie uzyskane podczas masturbacji najlepiej po powstrzymaniu się od wytrysku przez 3-5 dni przed badanie. Badanie powinno być wykonane w ciągu 30minut od pobrania nasienia. Pełna analiza nasienia zawiera badanie makroskopowe jak i mikroskopowe i w jej skład wchodzi: charakterystyka płynu nasiennego (np. objętość i pH) liczba, ruchliwość, morfologia plemników ocena innych składników morfotycznych nasienia, (tab. 3). Aby uzyskać wiarygodny wynik, należy przeprowadzone co najmniej dwa badania w odstępie minimum 3 tygodni. Uważa się, że ilość poniżej 20 milionów plemników w mililitrze sugeruje niepłodność, niemniej ciąża jest czasem możliwa nawet przy tak małych ilościach plemników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że nie wiesz jak się nazywa to badanie bo własnie szukam na necie gdzie można to badanie zrobić i znalazłam laboratorium niedaleko gdzie robią posiew a nie wiem czy robią coś więcej z nasieniem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale głupia sytuacja. Przyszedł do mnie szef bo coś tam chciał stanął nade mną . Niechcący kliknęłam na kafeterię i ukazał się nasz topik. I za Chiny nie mogłam go wyłączyć jakaś zawiecha nagle się zrobiła. Kurcze niby nic a gorąco mi się zrobiło i tak jakoś dziwnie. Poczułam się "rozszyfrowana" ;-) teraz to chyba wie,ze "do końca 2008 roku musze zajść w ciążę" ;-) ale mi głupio jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga najlepiej zadzwoń do tego labolatorium i zapytaj czy robią takie badanie jak seminogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×