Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słoneczko78 -

szukam sponsora

Polecane posty

Gość słoneczko78 -

jestem atrakcyjną trzydziestolatką w trudnej sytuacji życiowej.Mam wyższe wykształcenie i pracę ale zarobki nie pozwalaja mi na utrzymanie siebie i dzieci. Sytuacja zmusiła mnie do zamieszczenia takiego ogłoszenia. Szukam mężczyzny, który mógłby mi pomóc w zamian za interesujące spotkania, Twój wyglad fizyczny nie jest tak ważny jak osobowość. Nie jestem profesjonalistką, (decyduję sie na to pierwszy raz) ale umiem słuchać i zrozumieć Twoje problemy. ważne aby sie nie nudzić i miło spędzić wspólny czas. Liczę na poważne oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sicretka
współczuję:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko78 -
Więc proszę o tego emaila :-) Nie sarenko nie emma,takich kobiet jest więcej niż myślisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliknij w czarny mój nick a pokaże się co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:36 emma-78 (emma-78@o2.pl) chętnie porozmawiam z Tobą o szczegółach.A żeby Cię zachęcić powiem,że jestem atrakcyjną,wykształconą trzydziestolatką w trudnej sytuacji życiowej,więc taki układ odpowiadałby mi.Jeśli masz ochotę pogadać osobiście podam Ci nr tel na emaila czekam na mojej poczcie Całuję Emma więc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delektor 0192
ja też jestem biedny, ale coś wyskrobię aby cię poratować, w zamian oczekuję niewiele...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sarenki
niepotrzebnie się wtrącasz,masz w tym jakiś cel?daj dziewczynie spokój i weź się do roboty w tej państwówce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale sie nie wtrącam. zapytać nie można?? skoro widzę podobieństwo to dlaczego mam nie pytać...wolnosć słowa... a tobie zal ze ja w państówce a ty w biedronce?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko78 -
"...Liczę na poważne oferty." To tez przeczytałaś? jeśli nie masz nic do powiedzenia w tej sprawie to odpuść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sicretka
no ale po co szukać, skoro tak najłatwiej:P, jeśli to pani nauczycielka-to ładny przykład będzie:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko78 -
do kwh1 napisałam na emaila jeszcze przez 10 minut będę dostępna na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sicretka
no tak bo "okienko" się kończy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sarenki
tak w biedronce przed kompem,hehe:D na stanowisku kasjerki,hehe myślisz że wasz informatyk nie wie co ty wypisujesz i którymi tematami jesteś najbardziej zainteresowana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sicretka
a ja pytam, gdzie ojciec tych "biednych" dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko78 -
jeśli was to bawi , to faktycznie nie ma o czym rozmawiać. P.S. A tak w ogóle to nie pracuje w szkole, a równie dobrze mogę być na wolnym:"-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sicretka
to nie ma co bawić, bo to tragedia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pspsppspss
sloneczko78- poszukaj moze znajomosci lub sponsora na innych stronach moze randkowych tam ludzie potraktuja cie powaznie tu siedza same przydupasy ktore nie maja nic do roboty tylko objezdzac po kims. zycze powodzenia i dobrej znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko78 -
do kwh1 odpisałam:-) a pozostałym nudzącym się na forum proponuje znaleźć inny temat i innego łosia sarenko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko78-
2 lizaki i kopa w tyłek... w zamian pełen wypas usług...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 latek to stara paka
tylko małolaty lubia takie mamuski ale małolaty nie maja z regóły kaski :)...nie zrobisz kariery w tej branży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×