Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciotka Matylda w papilotach

Pomysł na firany

Polecane posty

Gość Ciotka Matylda w papilotach

właśnie biorę się za pozimowe mycie okien i jak wyciągam te same opatrzone już firany to krew mnie zalewa. Macie może jakieś fajne pomysły na odnowienie starych firan??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciotka Matylda w papilotach
nie no ja pytam poważnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej się położyć
przewieś w inne okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejdz się do pasmanterii, a tam jest tyle przeróżnych rzeczy, dzięki którym możesz coś fajnego nabyć i stare firany , mogą stać się zupełnie inną ozdoba okna .Trochę grosza +trochę fantazji i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio widziałam, że do zwykłych firanek czy zasłon przypięte były koraliki (można je kupić np w sieci sklepów lerua merle) - bardzo fajny efekt. A jak już ci się opatrzyły ostatecznie to udaj się do najbliższej pasmanterii czy do sklepu z firanami i przejrzyj kosze z "resztkami". Za bardzo małe pieniądze można kupić na prawdę ładne firany z końca beli z materiałem. Nie zawsze trafi się akurat potrzebny metraż ale warto spróbować. Ja tak robie i często trafiam na coś ciekawego. A że kupione prawie za darmo to nie mam później wyrzutów sumienia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może czas na jakiś nowy wzór. Jestem z Poznania i ostatnio trafiłam na wyprzedaż w Rideksie ( www.ridex.com.pl ) - całkiem dobry wybór mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Patrycja do reklamy to Ty się nie nadajesz :) :D Albo coś się reklamuje jawnie, albo się udaje zadowoloną klientkę, jeśli wybieramy to drugie to starajmy się zrobić to raz a porządnie a nie nachalnie na każdym topiku :D Pozdrawiam i miłej pracy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyszka

Polecam zamówić sprawdzone firany i zasłony od Centrum Firan. Ogromny wybór sprawia że każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo można też znaleźć koce, pościele, serwety, obrusy oraz wiele więcej. Wszystko wykonane z najlepszych materiałów co przekłada się na długowieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×