Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam bo ....

PROSZE O RADE PIT-11

Polecane posty

Gość pytam bo ....

dostalam w pracy od ksiegowej 3x pity -11. jeden mialam wyslac do mojego urzedu skarbowego, drugi podpisac i oddac w firmie, trzeci jest dla mnie. moje pytanie brzmi- czy ja mam cos z nim zrobic? dostane jakis zwrot tak? ale czy to ze wyslaam do us 1 egz wystarczy? i jak zostane poinformowana o zwrocie? prosze o pomoc to moja 1 praca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedle mojej wiedzy to pit-11 jest dla ciebie podstawą do rozliczenia podatku w pit- 37 (chyba) na podstawie pit-11 żadnego zwrotu nie dostaniesz a zwrot przychodzi jako przekaz pocztowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szcześciara_
przeciez PIT-11 jest ci potrzebny do rozliczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia41
pit -11 służy do rozliczenia, egzemplarz dla siebie -zanies ksiegowej to cie rozliczy na pit -38, jeśli masz maly dochód lub rozliczasz sie z malzonkiem pewnie dostaniesz zwrot nadplaconego podatku ,ale to trzeba dopiero wyliczyc z pit-11 który dostałaś pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
pit 11 jest załącznikiem do rozliczenia podatkowego - pitu 37 dla osób fizycznych. Aby np odliczyc dzieci musisz takze wypelnic pit 0 , i wyslac do US a zwrot wyslą przelewem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy powyzej maja racje. Dziwi mnie ze to Ty zajmujesz sie przekazywaniem PIT 11 do swojego US. Od tego jest ksiegowa... Gdybys potrzebowala pomocy przy rozliczaniu PIT 37 pisz ;) Rena www.kadry-reno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy powyzej maja racje. Dziwi mnie ze to Ty zajmujesz sie przekazywaniem PIT 11 do swojego US. Od tego jest ksiegowa... Gdybys potrzebowala pomocy przy rozliczaniu PIT 37 pisz ;) Rena www.kadry-reno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×