Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miskaaaaa

smazone banany ??????????????????

Polecane posty

Gość miskaaaaa

na czym najlepiej je podsmazyc? na oleju czy maśle... a w ogole ktos robil kiedys banana na cieplo z ceynamonem i lodami? jak zrobic zeby bylo smacznie:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaa
a jednak o cos zapytam:) czy po takim slodkim deserze lepiej podac goraca czekolade z bita smietana czy może zimową herbate z pomarancza i gozdzikami... jake polaczenie bedzie bardziej pasowalo:P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiraaaakkkk
smażone banany są pyzne:)ja podaje z cynamonem i lodami:)a do tego lepiej zaserwuj gorącą czekoladę:\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealealeale
hmm,smażyłam kiedyś banany,chyba m.in. w wiórkach kokosowych,to było ohydne!!!! nie chodzi mi o wiórki,ale o banana na ciepło,tylko się wkurzyłam,że zmarnowałam czas na takie badziewie :-) ale jak widać-smaki są różne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaa
up up:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też nie smakują banany na ciepło jadłam kiedyś takie smażone w panierce- fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bardzo lubię - robione na masełku, z chrupiącą przypieczoną skórką... (tnz ta skórka to od smażenia, skórę z banana zdejmuję przed smażeniem ;) ) Ale panierowane?? Brr... to do mnie nie przemawia jakoś specjalnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaa
mella- dzieki za wyczerpujaca wypowiedz hihi :D a jak myslicie co podac po? czekolade czy zimowa herbatke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym Ci doradziła herbatkę zimową - z prostej przyczyny - nie lubię czekolady na gorąco :o Może nigdy nie zdarzyło mi się pić jakiejs dobrze zrobionej, ale jak na chwilę obecną to nie lubię. Z tym że banany tak teoretycznie to zyskuja po dodatku czegoś czekoladowego - można np. robić banany z grilla owinięte folią z kawałkami czekolady, do deserów czy lodów bananowych czekolada jest tradycyjnym dodatkiem ;) Wynika z tego - zrób jak uważasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaa
podam chyba herbatke... mniej roboty bedzie :P pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×