Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moselinka

zespół lub DJ rybnik-wodzisław

Polecane posty

Gość xxxaguuniaxxx0808
Ja polecam Legato agencje artystyczną, DJ Adam Kuzior z Rybnika, bardzo atrakcyjna cena dla wszystkich, wesele poprowadzili super!! Mimo małej kłopotliwej sytuacji z naszej strony zachowali zimną krew i rozbawiali gości do łez!! Goście bardzo chwalili a także kierowniczka restauracji, DJ bardzo sympatyczny i pogodny dla ludzi. Jak najbardziej polecam!!! A tutaj dla zainteresowanych dodaje numer 504 204 406, warto zadzwonić i umówić się na spotkanie prezentacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukacie Państwo dobrego zespołu muzycznego na swoje wesele - proponuję Wam Medium z Pszowa http://www.medium.entro.pl/ polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_88
Witajcie. Byłam ostatnio na weselu gdzie grał dj Michał Kurpanik i jestem pod wrażeniem. Prowadzenie oraz muzyka rewelacyjnie. Nie wiem skąd jest dj ale polecam naprawdę ! Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_88
Witajcie. Byłam ostatnio na weselu gdzie grał dj Michał Kurpanik i jestem pod wrażeniem. Prowadzenie oraz muzyka rewelacyjnie. Nie wiem skąd jest dj ale polecam naprawdę ! Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaważyliście,że dochodzi do swoistego paradoksu - D.J. - gra na weselu ??? a zespół puszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już wspominałam na początku roku na swoje wesele wybrałam firmę Fenomen. Nawiązuję do wypowiedzi "gość z dnia 16-06-2013" nie mogę się wypowiedzieć w kwestii ulotek bo nie pamiętam czy dj je rozdawał czy nie, ale co do zdjęć nie mogę się zgodzić! Na swoje wesele umowę podpisałam na początku roku i widnieje tam punkt, w którym wyrażam zgodę cykanie i publikację fotek:) Oczywiście miałam możliwość wykreślenia tego punktu, ale Pan Przemek obiecał, że nie pojawią się żadne kompromitujące zdjęcia, a jeżeli coś się nie spodoba to zawsze można usunąć:) Te forum jest po to żeby przyszła Para Młoda mogła się czegoś dowiedzieć zanim podejmie decyzję. A takie obsmarowywanie kogoś bo nie chciało mi się przeczytać umowy albo bo jestem z konkurencji jest trochę dziecinne... P.S. W zeszłym miesiącu bawiliśmy się na weselu z Kuziorem- też całkiem fajna imprezka:) następny Dj którego z czystym sumieniem mogę polecić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj Mario
Witam Zapraszam na stronę www.mariodj.pl Tel: 605-544-248

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam zespół IMPULS z Rybnika! Bawiłam się z nimi teraz na zabawie andrzejkowej i rzeczywiście pozytywne opinie na ich temat nie są przesadzone :) parkiet był ciągle pełny, doskonale rozruszali atmosferę, repertuar był świetnie dobrany do imprezy, a osoby tworzące zespół są szalenie sympatyczne :) sama zamówiłam ich na moje wesele w przyszłym roku i utwierdziłam się w przekonaniu, że dokonałam dobrego wyboru! Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym parom ten zespół, a dodatkowo (z własnego doświadczenia) polecam pojechać na jakąś zabawę albo wesele i posłuchać ich na żywo i zobaczyć co się dzieje na parkiecie kiedy grają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem jak wesele to tylko zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak goście rozrywkowi to nie ma znaczenia czy ktoś gra czy koś puszcza ,zawsze będą się bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z całym szacunkiem- Dawid Guzy - zdecydowanie- Niepolecam.Chyba że ktoś ma małe wymagania,lubi zabawy w stylu- "Mam w galotach... " -tutaj padał tytuł filmu zaproponowanego przez uczestnika zabawy ,albo jakieś wzajemne masowanie pośladków,oglądanie Panów w samych slipkach- to i owszem :-) Mnie osobiście to nie bawi. Poza tym,Pan DJ Dawid lubi wyśmiewać się z gości- czego ja nie toleruje- i uważa, że jest przy tym zabawny i fajny.. Na koniec imprezy, z racji tego,że wesele było w domu weselnym ,który należy do któregoś członka rodziny Pana Dawida, bezczelnie kazał gościom,którzy zostali do końca, sprzątać ze stołu :-) To,że ktoś kupi sobie sprzęt i nauczy się go obsługiwać,nie oznacza jeszcze,że jest DJ-em,a tym bardziej- Wodzirejem.Pan Dawid musi się jeszcze sporo nauczyć.Mniej cwaniakowania,więcej wyczucia i klasy.Nie wspomnę o profesjonaliźmie,bo do tego jeszcze dłuuga droga:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KLIKA DAMIKA świetny wokal wolne terminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic dziwnego że mają terminy wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie jaki zespół polecacie na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Dj Marcina Witańskiego z prezenterzy-tychy.pl (Tychy ale obsługują cały Śląsk) dobry i profesjonalny, idealny dj na wesela zero problemów tylko termin trzeba złapać polecam Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem wesele powinno być z zespołem muzycznym a nie z DJ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który będzie lepszy na wesele? Mateusz Idzik czy Kargol? Podobno Kargol to już powoli zmęczenie materiału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta 2987
Ostatnio bawiłam się na festynie w Rybniku, gdzie grał zespól KONTRAST. Fajni i kontaktowi ludzie, szczególnie wokalistka. Podobno można ich znaleźć na Facebooku. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLECAM zespół MEDIUM z PSZOWA są świetni polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecamy się zespół IDOL www.idol.domenus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek i ania
mieliśmy w lipcu wesele. Zespół wybieraliśmy ponad rok temu, jako że impreza była w tygodniu mieliśmy do wyboru dużą ilość zespołów jak i dj,ów. Po przewertowaniu internetu i paru rozmowach ze znajomymi wybraliśmy sobie 5 propozycji zespołów (większość rodziny nie była za opcją DJa). Naszym warunkiem dla zespołów była możliwość posłuchania na żywo (najlepiej na spokojnie na próbie) tego co my sobie wybierzemy z ich repertuaru na spotkaniu. Najlepsze wrażenie zrobił na nas na tych "przesłuchaniach" zespół Sweet Song z Wodzisławia. Mp3 na stronie nie do końca nas satysfakcjonowało, ale na żywo było super. Dziś, już po weselu spokojnie możemy polecić wszystkim zespół Sweet Song. Impreza mega udana, goście zadowoleni a my jeszcze bardziej :) Dziękujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam DJ RAFF - grał u nas na weselu www.djwesele24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta i Paweł
Gorąco polecam DJ Dawidosa - Dawid Guzy !! Jeśli chcesz, żeby Twoi goście weselni siedzieli, nudzili się i tylko pili wódkę, o 24 zasypiali przy stołach bądź pod nimi - nie wybieraj go ! Na naszych gościach weselnych Dawid zrobił piorunujące wrażenie ! Każdy bawił się, nie miało znaczenia czy starszy czy młodszy. Dawid grał i zabawiał WSZYSTKICH ! To dzięki niemu ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy ! Jest profesjonalistą w swoim fachu, wie jak rozkręcić i rozbawić gości weselnych. A do tego jest sympatycznym człowiekiem ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam DJ WODZIREJ na wesele www.djwesele24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamond1010
Polecacie DJa Mateusza Idzika czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej polecam Dj.Mario byłam niedawno na weselu bardzo fajnie poprowadził ,muzyka różna każdy znalazł coś dla siebie ,śmieszne zabawy sama go zarezerwowałam na 2016r gra na terenie woj śląskiego nr tel 605-544-248 jak ktoś potrzebuje ja wole dj niż zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 1234
"diamond1010" Pana Mateusz Idzika bardzo polecam, jest uśmiechnięty, uprzejmy i super prowadzi zabawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×