Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bezpracyyyy

szkola policealna po studiach- czy jest sens?

Polecane posty

Gość Kamilosss
Dzięki wielkie za info !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o kierunku kosmetyka ? Tak sie zastanawiam, bo w Cosiunusie jest teraz własnie taki kierunek, a w sumie to też taki odpowiedni kierunek dla kobiety. Potem mozna spełniać sie zawodowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby to była prawda. Przygotowanie mam bo chodziłem do Cosinusa, ale wiadomo jak to jest. Taki egzamin zawsze jednak wywołuje lęk :) Oby sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jaka szkołę wybieramy to na pewno też wynika z kwestii finansowych. Ludzie jednak najpierw tez chca znalezc prace, a potem mysla o nauce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że jest sens, zależy co studiowałaś. Można to jakoś połaczyć, sama niedawno studiowałam w cku1.edu.pl i mój pracodawca na to patrzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz myślałam nad Cosinusem i kursem przedłużania rzęs. W sumie coraz wiecej kobiet teraz szuka kosmetyczek które założą im rzęsy,a potem miesiąc w miesiąc przedłużają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam koleżankę która skończyła już 2 kierunki w Cosinusie i nie narzeka, co wiecej pamietam ze jak kończyła kosmetykę to po 3 mc otworzyła swój salon i ma sie swietnie. To kwestia tez tego jaki kierunek sobie wybierzesz, wazne zeby był zgodny z zainteresowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do zapisu! Zdobędziesz zawód bez żadnego problemu! Zdobądź wykształcenie ! Zapraszamy do zapisu do Policealnej Szkoły Delta Edukacja za darmo! Zachęcamy do zapisu do Policealnej Szkoły Rozwoju Zawodowego w Krakowie na ul. Szewskiej 17/1 Zdobędziesz zawód bez żadnych opłat! Gwarancja bezpłatności na piśmie! Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym. Brak opłaty za egzamin, legitymację i indeks! Wydajemy bezpłatne zaświadczenia! Zachęcamy do zapisu już dziś! Zadzwoń! 798-149-906!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie teraz w Cosinusie powstał kierunek Turystyka wiejska. Mój brat chce iśc na taki kierunek, ponieważ chce i tak pozostac na wsi z rodzicami. Czy myslicie ze to dobry pomysł i to sie jemu przyda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Turystyka wiejska ? hmmm ciężko powiedzieć. Nie wiem czy to do czegoś się przyda. Bo jeśli ktoś chce prowadzić agroturystykę to tak czy siak do tego nie trzeba mieć papierku, wystarczy mieć kasę. No, ale jeśli to jest kogoś pasja to jak najbardziej może się zapisać do takiej szkoły i rozwijać swoje hobby poprzez naukę nowych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkola policealna. Nie wiem czy w ogole warte to zachodu. Ja skonczylam studia ale w zawodzie nie ma pracy wiec myslalam o przekwalifikowaniu sie. U mnie w miescie jest kilka szkol i moze zawody ciekawe ale... technik informatyk predzej wezma po studiach, to samo technik rachunkowosci, wezma absolwenta, nawet w ogloszeniach jest napisane wykszt. wyzsze. Technik administracji bhp to samo. Na sile mozna byloby isc na kosmetyczke bo na to jest zapotrzebowanie, jesli ktos lubi taka prace. Ale pieniedzy w takim zawodzie duzych nie ma. W ogole przesrane czasy. Niewazne wykszt bo i tak zarobisz gowniane pieniadze. Wazne to miec pomysl zalozyc wlasny biznes i niech inni na ciebie robia. Ale tu tez trzeba miec swietny pomysl bo mozna wtopic kupe kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i do kolezanek wyzej. Watpie by po takiej szkole policealnej mozna by otworzyc wlasny salon kosmetyczny. Chyba ze zdaje sie egzamin panstwowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz opłaca sie zostać kosmetyczką. A to dlatego ze własnie teraz kobiety dbaja o siebei i coraz czesciej korzystaja z takich własnie usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technik usług kosmetycznych to bardzo fajny kierunek i zawód. Myślę, że wart zrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Cosinusie maci teraz tyle róznych fajnych kursów ze mysle ze nie ma co szukać gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za kursy trzeba płacić niestety, a nie każdego na to stać ;< Może lepiej szkoła policealna darmowa ? Teraz jest duży wybór, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie :) Ja z czystym sumieniem polecam szkołę Delta Edukacja :) To będzie najlepszy wybór z możliwych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc z dwojga złego wole wybrać szkołe policealną jak Cosinus. Tutaj przynajmniej nie płace za naukę i co wazne jeszcze do tego mam mozliwość naprawde wyboru wielu kierunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak samo. Dlatego od września wybieram się do szkoły policealnej na kierunek florysta i będę mieć tytuł przynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O florysta fajny kierunek :D Moja znajoma na niego chodzi i sobie chwali. Nie trwa zbyt długo, a papierek fajny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni to klamcy! co to w ogole za sukinsyny tacy jak mozesz z tym zyc!! 333 www.youtube.com/watch?v=1MSTO3JnDNg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam florysta to fajny kierunek. Trwa chyba krócej od innych kierunków i jest bardzo ciekawy pod wieloma względami. Moja znajoma chodziła do pewnej szkoły (nie pamiętam jakiej, gdzieś chyba w Bytomiu) i mówiła, że miała super babkę od przedmiotów i wszystko miała zapewnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na floryście w Delta Edukacja na zajęciach praktycznych robi się piękne kompozycje kwiatowe oraz bukiety, zajęcia są naprawdę ciekawe, nie ma nudy także fajna sprawa ;) Jak ktoś lubi kwiaty i ma dusze artysty to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten kierunek jest w Bytomiu ? Bo ja chętnie się zapiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest, jest jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z całą pewnością mogę Wam polecić kierunek higienistka stomatologiczna, kierunek darmowy w http://www.profesjaedukacja.pl/ zapisałam się tam, namówiła mnie kolezanka i wybieramy się może ktoś chętny zawitać do Warszawy razem z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest ta szkoła w której nie płaci sie za naukę ? W sumie maja naprawde kilka fajnych kierunków. Ten nowy Geodeta jakos tak w sumie najbardziej by mi odpowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W profesji chyba się płaci. W szkole Delta Edukacja na pewno nie :) Wiem, bo sama jestem tam zapisana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idziesz po prostu do szkoły policealnej, chociazby takiej jak Cosinus. Zawsze jest jakies wyjście, i nie trzeba wszystkiego widzieć w czarnych kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie szkoły proponują same fajne kierunki. Ja od 1 roku chodzę do takiej szkoły na kierunek technik usług kosmetycznych :) Jeszcze trochę i zdobędę fajny papierek, umiejętności może pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zapisałam do takie szkoły i sobie bardzo chwalę :) Jest ekstra z pewnością lepiej o 100% niż na studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×