Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martunia2002

Szczuplejsza talia i brzuch

Polecane posty

Witam was kochane! a więc szukam u was jakichś dobrych sposobów na wyszczuplenie brzuszka i talii dodam ze na ćwiczenia nie mam zbyt wiele czasu wiec wolałabym może jakieś kremy czy serum do wcierania a może jakaś dieta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum? zapomnij! dietka i cwiczenia obowiązkowo. Cudów nie ma.. Hula hop jest dobre na talie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja to w sumie nie mam chabasów hehehe ale mam lekki problem z dolną partią brzuszka i chciałabym ją jakos wyszczuplic a ile mniej wiecej trzeba ćwiczyć zeby były efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałabys o tym poczytac na fbb np. i nie da sie zrobic tak ze schudniesz tylko z brzucha.. cala zeszczuplejesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie chce cała hehehehe bo jestem już szczupła:D tylko ten brzuch mi tak sterczy i mam fałde jak usiąde a to mnie krepuje i chciałabym sie pozbyc tego dodam ze mam 50 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze troche do wakacji wiec chciałabym potrenowac nad ta partia ciala chce jakos wyglądać na plaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, mam ten sam problem.. po 1 ogranicz slodycze, zacznij chodzic ze wciagnietym brzuchem, naprawde pomaga..ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorutka jestem
przechodza mi ciarki boli mnie brzuch ,co to morze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 170 cm ale jak chodzic z wciagnietym brzuchem:/????ja chce sie tego jajca pozbyć bo wstyd jak sie najem mam brzuch jak w ciąży:P nie wiem co sie stało z moi ciałem 3 lata temu mialam sliczny brzuch a teraz troche nie bardzo dodam ze mam 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez pamietam swoj brzuch sprzed 2 lat.. ale cóż..:) szczerze mowiac nie chce mi sie wziac za siebie, mialam juz nawet diete ulozona. Chcialam przytyc ale zgubic tluszcz, wtedy brzuch bylby płaski. No, ale nie chce mi sie. Do chodzenia z wciagnietym brzuchem trzba sie przyzwyczaic, ale serio pomaga, bo brzuch jest ciagle napięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka3213
Hula-hop jest genialny :D:D i talia jak u osy:P Polecam , ale ćwiczenia tez warto robić pół godziny dziennie chociaż :D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena1706
ja krece hula hop i ubyło mi 5 cm w biodrach a w talii nic nie wiem czemu i przez to mam teraz mniejsze wcięcia a wolałabym miec troche wieksze a mi najbardziej zalezy zeby ubyło mi troche centymetrow w talii a nie w biodrach bo biodra miałam dobre co mam zrobic zebym miała wieksze wcięcia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×