Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samanta27

od lutego zaczynamy starania

Polecane posty

Gość samanta27

Hej wlasnie zaczelam staranka od tego miesiaca bardzo chcialabym juz zostac mama mam nadzieje ze sie szybko uda. Moze jest ktos kto tez teraz zaczyna. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m khhoh
czesc samanta, a ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w temacie chodziło mi ze moze jest wiecej osob niz ja ktore wlasnie zaczynaja starania a ja mam 27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalala
i już zdążyłaś od rana zacząć starania?;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalala
to nie było złośliwe :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaczelam kilka dni wczesniej ale tak sie sklada ze akurat w lutym wypadna mi dni płodne w sumie za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej samanta...ja zaczelam od stycznia..to moj pierwszy cykl..miesiaczka powinna nadejsc 7.02..czekam jak na szpilkach-oby sie nie pojawila oczywiscie zycze szczescia!!! to pierwsza ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja również się staram .... w zasadzie tak na porządnie to od stycznia, a w lutym się okaże jakie są wyniki tego starania :) Mam już synka prawie 3 -latka, a teraz chcemy rodzeństwa dla niego :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaczęłam starania od stycznia ale wczoraj dostałam okres :( 😢 no nic, będziemy dalej próbować, do skutku !! A Wam dziewczyny życzę powodzenia i piszcie na bierząco co i jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram się już do domku do mojego skarbka :) Pozdrowienia i do usłyszenia w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m-o-n-i-k-a, kamka82 ile sie staralyscie o dziecko za pierwszym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie przez pol roku bez zabezpieczenia...ale za pierwszym razem jak sobie obliczylam dni plodne i owulacje.chcialabym zeby teraz tez tak bylo ale nie zrazaj sie jesli nie wyjdzie za pierwszym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w sumie 2 miesiace bez zabezpieczenia a teraz postanowilam ostro dzialac zobacze czy sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w tym miesiacy zobacze jeszcze bez testow a jak sie nie uda to kupie sobie testy owulacyjne na nastepny raz. Wiesz mysle ze jak kupie ten test i sie nie uda to bede sie stresowac ze jest cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TERAZ BEDZIESZ PEWNIE PROBOWALA CODZIENNIE W DNI PLODNE...A NIBY NIEPOWINNO SIE TAK ROBIC(SAMA TAK ROBIE)...A TEST MOWICI JASNO KIEDY BEDZIESZ MIEC OWULACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja myslalam zeby tak od 10 dnia cyklu co 2 dzien bo wiem ze codziennie sie nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyliczylam sobie na internetowym kalendarzyku i od tego dnia robilam testy.trzeci wyszedl pozytyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzylam teraz w pierwszym cyklu,przed pierwsza ciaza nie uzywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny To znowu ja do Was zajrzałam. Odpowiadając samanta27 - mi się udało z moim synkiem dokładnie po pierwszym miesiącu \"starań\" :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy tez caly czas myslicie czy teraz sie udało, czy sie uda ja chyba za duzo o tym mysle. Od Grudnia nie uzywam zabezpieczenia ale pierwsze 2 cykle nic sie nie udalo ale w sumie tez za bardzo sie nie staralam bo nie liczylam dni płodnych a teraz jest 3 cykl i coraz czesciej zaczynam myslec czy teraz sie uda a jak nie to czy powinnam sie martwic. Czy wy tez tak macie czy tylko ja jestem taka przewrazliwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka82 hej jak tam jak myslisz dostaniesz okres? Ciekawa jestem i trzymam kciuki zeby @ sie nie pojawila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja zaczelam starania w zeszlym roku w lutym i w marcu sie udalo ;) Dzis jestem mamusia dumiesiecznego synka :) Ten czas tak szybko zlecial. Zycze Wam powodzenia,napewno sie uda :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frania23 no to szybko Ci sie udało. Garatulacje, ja mam nadzieje ze tez mi sie uda nie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×