Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość saneczkowa
Tatus, kobiety z kolei wola starszych od siebie mezczyzn, wiec .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatuś - każdy wiek jest fajny , dopóki młodo się czujemy :) Ok ... mam nadzieję że za kilka lat nie zweryfikuję tego poglądu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saneczkowa - my chyba mamy zupełnie inne doswiadczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
rhyme nie zawsze 20 parolatka jest atrakcyjna tylko fizycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
ryhme co masz konkretnie na mysli z tymi doswiadczeniami naszymi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem. Nie mówie ze nie. Ale one dopiero sie uczą co jest ważne w życiu i na co trzeba zwracać uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
to prawda, ze to co pisze rhyme jest bardzo budujace, tylko czemu ja nie moge trafic na takiego rhyme ktory pokochalby moje stare kostury....:) i jakze bogate wnetrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi o zdanie "Kobiety wolą starszych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałem tego. Moze źle to ująłem. Po prostu dla mnie jak miałem 20 lat problemy moich kolezanek to była jakas abstrakcja... Poważnie i rozsądnie mogłem porozmiawiac dopiero... no ze starszą:) o 10 lat. Pominę tu szczegóły tej znajomości bo są nieistotne. Ale mogłem jej powiedziec co czuje itd. Rozumieliśmy sie doskonale. Ale moze ja akurat tak trafiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
wiesz, sadze, ze tak sie to wlasnie uklada bardzo czesto; ja swego czasu zwiazana bylam z facetem o ok 10lat starszym ode mnie; teraz moj ex jest z laska o 5 mlodsza od siebie-cos w tym moze i jest; a Rhyme Ty ile liczysz wiosenek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko - bo pewne sprawy potrzebują czasu... Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale rzeczywiście coś w tym jest .... często się spotykam z tym że 30 latki są najatrakcyjniejszymi kobietami , szczególnie dla 20 parolatków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
oj no to ja za mloda dla Rhyme jezdem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój przedział wiekowy zawarł sie miedzy 30 a 45:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko - duzo to pojęcie względne... po prostu nie tyle ile potrzebujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saneczkowa - a przed chwilą mówiłas ze jesteś stara hihi::) wcale nie jesteś:) jestes w doskonałym wieku:) uczyń z tego swój atut a nie słabość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby wiem .... tylko chcę a nie mogę;) Ale na siłę sie nie da .... zaczekam jeszcze troszeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
bo jestem stara, ale skoro Twoj przedzial siega 40tki to.... nie jest ze mna tak zle:D ale kurde i tak obstawiam, ze wiekszosc facetow woli cialo od umyslu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko - bo to kwestia złozona:) ja wiem ze przyjdzie dla nas ten moment:) jak się pojawi odpowiednia osoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saneczkowa - tak jest. Ale ze tak powiem "przed" i "po" lubie rozmawiać. Lubię muzea i teatry. Lubię podróze. A z panną z którą będzie mi tylko dobrze w łózku nie pójde do muzeum bo po 5 minutach sie znudzi. I nie musi odrazu rozrózniac Moneta i Maneta wystarczy ze potrafi docenic np. piękno krajobrazu. Po za tym uwazam ze niektóre Kobiety tez mogłyby byc bardziej wymagające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme mam nadzieję :) Saneczkowa ...zgodzę sie z Tobą po części ... Większosć mężczyzn których ja spotkałam bardziej na charakter zwracało uwagę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanko - ja to wiem:) Wiem ze znajdzie sie taki facet który doceni taką Kobietę jaką Ty jestes:) i odpowiednio o nią zawalczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
oj ja tez lubie muzea i teatry itd, a moj ex to zabieral mnie na dawn hilla pod jurze:D troche bylo nam nie po drodze jednak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie poprostu staram nie opierac wszystkiego na dobrym seksie. Jest wazny ale dla mnie jest elementem związku a nie jego sensem. A po to Bozia nam rozum dala zeby panowac nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×