Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość Psełdonim
"Gallia est omnis divisa in partes tres...". :-) Ryhme, masz na myśli Tybet, pisząc o Dachu Świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę ale po 22:) będziesz jeszcze:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Ba! Pomorzanka, ale w czytaniu książek należy nigdy nie ustawać! Z książką człowiek się rodzi, z książką w ręce umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
:-) Nie, Ryhme. 22 to barbarzyńska pora. Zapewne będę wtedy zalegał z czymś ciekawym w dłoni. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Jasne, jasne, Pomorzanka. Poiczytaj sobie, co na podobny temat pisałem z Lady. Tam było coś o tematyce babskich pogaduszek. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonim
Dobra, to ja by sobie także poszłem. Do widzenia, Pomorzanko. :-) Udanegej zabawy intelektualnej na cafe. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe - też chciałabym żeby kwestia ludzkiej psychili, powodów i skutków postępowania była dla mnie prostym tematem :) myślę, że gdybym potrafiła to zrozumieć niepotrzebna byłby mi do szczęścia umiejętność czytania \"zbrodni i kary\" w oryginale... zgubiłam telefon 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Przebiśnieg - :) ja to w ogóle ciężko dzisiaj kontaktuję :O Gdzie zgubilaś telefon ? Karte zablokowałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, mam jeszcze nadzieję że się znajdzie w aucie u jednej kobity, ale muszę poczekać :( poza tym gdyby to o czym rozmawiamy było prostym tematem to nikomu nie sprawiałby taki temat problemów, nieprawdaż? dziwny ten Psełdonim :) jakiś silnie sfrustrowany musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwny to on wybrał sposób na zainteresowanie kobiet :) Raczej odpychał niż przyciagał ...Ja raczej nie potrzebuję intelektualisty z nadmiarem ego , tylko normalnego faceta do życia . No ale może jakaś dziwna jestem ;) Mam nadzieje ,że telefon sie odnajdzie - to byłby dla Ciebie klopot :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim , a ja muszę trochę porozmyślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Dzień dobry. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Raczej dobry wieczór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatuś
Witam cię Pomorzanko ❤️ Marnie raczej bo od kilku dni chory jestem i nie wiem czy mam anginę ropną czy też zapalenie zatok, ale chyba to pierwsze bo przez kilka dni miałem gorączkę. Głowa mi pęka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to chyba będziemy kurować sie razem ;) Ja już wziełam leki .. czosnek - i liczę na poprawę :) Ale Ty to chyba juz powinieneś wybrać się do lekarza ... domowymi sposobami ani anginy ani zatok nie wyleczysz .Antybiotyk musisz wziać pewnie niestety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle chodzi o mężczyznę. Nie wiem co myśleć. Ze 3 tyg. temu spotkałam sie z mężczyzną. Nie dawał znaku a wczoraj dostałam maila, ze chciałby sie spotkać i wszystko sobie wyjaśnić. Że jest dobrze i żebym sie nie martwiła. No ale wspomnę ze jak nigdy ostanio wszytko mi sie sypało na głowę. No i nie wiem co on che? Mimo że widzieliśmy sie tylko raz było sporo takich zbiegów okoliczności. Ja nie byłam dla neigo miła na pierwszym spotkaniu :( Chce mi osobiście dać kosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×