Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

a ja tez juz nie chce chodzic z nosem na kwinte:) tez chce sie śmiac jak Wy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pachniałem... tylko ostatnio jakoś przestałem do tego przywiązywać wagę rozumiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturo... to zartujmy,wygłupiajmy sie, idzie wiosna budzi sie świat , przyroda do zycia my tez zacznijmy nowe zycie z usmiechem na twarzy ;) :P :) ;) :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak... trzeba się wziąść w garść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a będziesz odpowiadała jak do Ciebie coś napiszę:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme - nie ważne co się pisze ... ważne że zajmuje myśli i czas :) Wiesz ja z kolei nigdy w życiu sie nie malowałam (mój eks nie lubił),nie wiedziałam co to jest makijaż ale właśnie pierwsze co zrobiłam po podjęciu decyzji o rozwodzie to zakupiłam sobie malowidła i zainwestowałam w siebie ;) I lepiej mi było ...:)Może to troszeczkę trywialne ale dało efekty ;) Makrarenka jesteś jednak troszę bardziej enegiczna ode mnie i ekspresyjna w wypowiadaniu swoich myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne arturo.... że bedę,ale jak zaczniesz mi mówić o samobójstwach i innych takich,to znowu cie zablokuje.... jestem otwarata na rozmowy,ale nie lubie ludzi którzy kochaja swoje zycie a gadaja takie głupoty.... pamietaj.. pomorzanka hahahahahaaa nic straconego,ty tez taka możesz być,to kwestia luzu,humoru,porozumienia z innymi - ty jesteś kontaktowa osoba- a nad ekspresja i humorem można popracować.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ci nasi eks:) ja tam jeszcze sam kupowałem i przynosiłem, zeby jej przyjemność zrobić:) tak wczoraj jak się połozyłem to pomyslałem o tym pisaniu, ze moze warto do tego wrócic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz cos ładnego,cos dla nas.... lubisz przecież robić cos dla innych,napisz cos specjalnie dla nas z okazji nadchodzącej wiosny, nastania nowych lepszych czasów w naszych losach zyciowych... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to trochę trudno pisać pod konkretnego odbiorcę... to wypływa z nas samych nie da się tym kierować... odwierciedla to nas samych naszą osobowośc, doświadczenie i emocje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to mi sie podoba,jestem mundurową ale nie wymagam od ciebie mówienia -tak jest pani kapitan!!! hahahahaahahahhahaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturo... nie masz pisać o nas ale zadedykuj to co napisz nam,nieważne co to bedzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme - ja pisałam do R. :) i potem mu to wysłałam .... Makarenka wydaje mi sie ze z taką ekspresją trzeba się urodzic ;) ... ja jestem bardzo spokojną osobą aczkolwiek (masz racje) kontaktową no i na brak poczucia humoru też nie narzekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka... moze tak właśnie musi byc żeby były na swiecie osby zwariowane jak ja i spokojne jak inni,swiat byłby nudny jak byśmy byli tacy sami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Nie rozumiem jak mozna na siłe szkać faceta?? 100% pewności, że na siłę się nie znajdzie. A jak jż się znajdzie jakiś pierwszy lepszy to zwiążesz się z nim tylko dlatego, żeby mieć w domu skarpetki??? Albo na człowieka spada uczucie, miłość i szczęście, albo nie!!! Mogłybsce być szczęśliwe z facetye znalezionym a siłe??? Oczywśce, nie nalezy się zamykać w dom, być towarzyskim, lubić zycie ale bez przesady. Oczywiście rozumiem samotne osoby, nikt nie chce byc sam i jak tos napisał, że po 30tce wszscy znajomi sa zajęci, zapracowani itd... Taka prawda. Ale na siłę szukać nie radzę. Ja jbyłam samotna po czterdziestce. Nie szukałam i nie chciałam. Miłość spadła niespotykanie, przypadek, pewne wydarzenie... Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca.....
Rhyme widze że humor Ci się poprawił :) trzymaj tak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do dedykacji jak najbardziej:) cóz zatem musi się Wam spodobać opowiadanie o człowieku z nikąd, który musi sie zmierzyc z przeszłością i zdcydować czy wybrać nową czy starą milośc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca - tak jest o wiele lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też matka - nie przeczytałaś całego topiku. I pewnie dokopałabyś sie do tego że nikt tutaj uczucia nie szuka na siłę :) Ale i od Ciebie powiało optymizmem :) .. nikt nie zna czasu ani godziny ;) Makarenka - nudno by było ;)-każdy człowiek jest pewnego rodzaju indywidualnością . Ja nie wiem czy bym wytrzymała np. ze swoją wierną kopią ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahaahaaaaaa dobre pomorzanka,ja pewnie ze soba tez bym zwariowała,lubie wariatów ale nie takich szajbusów jak ja hahahahahahahahahahahahahahahahhaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca.....
pewnie że tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie stonowane wariactwo jest bardzo fajne ....;) Zawsze taki człowiek potrafi zaskoczyć oczywiście w pozytywnym słowa tego znaczeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,to fakt,dlatego że jestem właśnie taka nie narzekam na obecność znajomych obok mnie,zarażam swoim optymizmem,śmiechem a innym sie to podoba,mnie to cieszy bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenkaaa mój nr gg ma Rhyme i Przebiśnieg :) Zgłoś się do nich :) Rhyme miło że wreszcie wracasz do życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POwtórze koleżanke nikt nie szuka nikogo tutaj na siłę!!!! PO prostu wspieramy się i zarażamy optymizmem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w sumie jestem wesoły i towarzyski. Widzicie tylko mnie teraz po tym wszystkim. Ale normalnie to ja jesteś wesoły i smieszny, oczywiście kiedy czas na to pozwala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×