Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

makarenko nie mam w pracy gg:) a kawki nie moge:) moja kofeina to cola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytująca.....
ja jestem podczytującą Wasz temacik od chwili jak on sie tu pojawił :) ale sie z was pozytywnie zakręcona grupa wsparcia zrobiła :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytująca zaczernij nicka i dołącz do naszej grupki:) Makarenkaaa ja własnie piję kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme - chyba masz wielbicielkę :) ;) A czy Ty myślisz że my też przez to też nie przechodziliśmy? - teraz masz już "nas" po przejściach .I widzisz- daje sie to zrobić odbudować swoje "ja" :) Żyć i to szczęsliwie można i trzeba dalej ... nawet samemu . A że jednak zawsze kogos brak .....wszystko kwiestia czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację Pomorzanko... trzeba pozbierać to co zostało po Kartaginie i spróbować coś sensownego z tego złozyc do kupy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodźcie dzisiaj nie rozmawiamy o smutnych tematach,takie małe postanowienie,pogadajmy o czymś przyjemnym,smiesznym.... co wy na to????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dokładnie pomorzanka,a potem podstawie ci jeszcze mój hahahahahaahahahahaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatrzymuje policjant faceta jadącego wywrotką i mowi: -panie!!! 7 raz pana zatrzymuje i mówie panu ,że gubi pan ładunek!!!!! na to kierowca: -panie a ja 7 raz panu tłumacze,że jest zima,a to jest piaskarka... hahahahahahahaahahahahahaahahahahhaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani mam dzisiaj takiego lenia że szok!!! Jutro egzam z zaawansowanej rachunkowości bleeeh... Nie licząc ewentualnych poprawek to mój ostatni egzamin (uffff) :) Muszę trochę posprzątac i wziąc się za naukę, będę czytać co jakiś czas (bo jak mozna do was nie zajrzeć? ;) ) Jak macie jakiś dobry dowcip to dawajcie, mnie tez się przyda odrobina humoru:) Rhyme nawet nie wiesz jak się cieszę że znowu walczysz!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passacik26
A ja trafiam ciągle na kobiety które nie wiedzą czego chcą:/ Jestem samotny a też chciałbym stabilizacji...no ale nic na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passacik to mamy o czym pogadać bo ja tez ciągle trafiam na takie niezdecydowane typki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jest straszne.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Fanaberio jakbyś potrzebowała konsultacji z rachunkowosci to wal jak w dym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
passacik.... witamy cie milutko,napisz cos o sobie,tak zebysmy wiedzieli z kim rozmawiamy,passacik to od twojego samochodziku,czy tak sie przykleiło do ciebie przypadkiem????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passacik26
a skad jesteś Fanaberio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme spadłeś mi z nieba :D Napewno skorzystam :D Tylko teraz muszę nad tym usiąść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passacik26
Witam was:) Mieszkam na Śląsku, mam 26 lat i kilka dłuższych i krótszych zwiazków- nieudanych. No cóż nie mam szczęscia chyba:P Poza tym jestem wesołym strazakiem dorabiajacym w biurze:D A passacika próbuje sie dorobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem Makarenko tylko od czasu do czasu muszę napisać coś słuzbowego bo mnie wyleją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Passacik - hej:) i zaczernij nicka:) będzie wsparcie dla przebiśniega i saneczkowej hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
passacik.... nie bój sie anonimowo tu rozmawiamy,nikt cie tu nie sprzeda,a tym bardziej ja z tej samej formacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makarenka korzystaj z okazjii i podstawiaj swojego :D A co mi tam ;) ... Nie robiłam fuul wypasu ....;) ale przejrzał na oczy ;) Makarenka ja myślałam że jesteś policjantką .. a Ty pani strażak , no, no:D Pasacik miło mi że jesteś z nami :) coś mi się wydaje że z Makarenką i właśnie anaberia znajdziecie wspólne tematy :) Rhyme - kolejny cel przed Tobą , pomóc Fanaberii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×