Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

no przebiśnieg hahahahahaahhaaaaa masz predyspozycje na mundurowa, nadajesz si e hahahahaahahahahahahaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym winkiem wieczorem ,to ja sie pisze jak najbardziej,wracając z pracy sie zaopatrzę i popijamy sobie wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśniegu - z tym przebiśniegiem ktory ma iść na pustynię to mnie poprostu rozwaliłaś :D:D:D:D:D Rhyme już sie napracowałam :D ufff... do 15 spokój ;) Makarenka jakie kupujesz ? Ja białe , półsłodkie ...mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam kiedyś takie czerwone wytrawne za całe 160 zeta :D brrrrr paskudztwo :D No ale jeżeli w diecie pomaga ;)to warto je pić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyspiesza trawienie kochana, a mnie to potrzebne, skutkuje to najwazniejsze, jeszcze 2 kg do mojej wagi z przed ciąży ;) :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo diet:) ja przez miesiąc zgudbiłem całe 10 kilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba nie kwestia diety bo ja w zasadzie przestałem jeść... tylko fajki, zupa w pracy i nic wiecej w sumie. I juz pasek o dwie dziurki wcześniej sie zapina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj masz zadanie bojowe ;) - uzupełnisz lodówkę :) Wieczorkiem zdasz relacje co dobrego kupiłeś .... i co smacznego zjadłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy uwierzycie ale jeszcze nie zaczęłam sie uczyć:D Pomorzanka możemy razem podietkowac pod czujnym okiem Rhyme ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanaberia - przy dietce Rhyma to bym padła i już nie powstała :D :) W sumie to nie sama nauką człowiek żyje ;) - wieczorkiem pouczycie sie razem z Rhymem ... Myślę że tak Ci wszystko wyjaśni że jutro (?) zaskoczysz wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makarenka - na szkoleniu mówili, że proste polecenia są najskuteczniejsze ;) fanaberia do nauki!! :D a\'propos winka, ja tysz czerwone półwytrawne, tysz kiedyś nie cierpiałam, ale kwestia wpływu na prędkość trawienia przekonała moje podniebienie i teraz słodkich już nie dam rady ... zaraz padnę na twarz a jeszcze prawie 3 h... potem polatać po mieście a potem goście... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a'propos diety to dieta rhyme niestety na mnie działa najlepiej - skrajne emocje - albo euforia albo dramat :) niektóre typy tak mają, ale nie jest to niestety najdrowsze :) hałwusia ... mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a'propos diety to dieta rhyme niestety na mnie działa najlepiej - skrajne emocje - albo euforia albo dramat :) niektóre typy tak mają, ale nie jest to niestety najdrowsze :) hałwusia ... mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebiśnieg wprowadza mi dyktature :P Potrzebowałam chyba kogoś takiego bo własnie wzięłam notatki do ręki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhyme rzeczywiście może mnie podszkolić ale zastanawiam się czy będzie to rachunkowośc czy bardziej życiowa dziedzina hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dziedziny zyciowej to nie wiem zważywszy na stan w jakim jest moje zycie osobiste...:) ja potrzebuje Kobiety która mnie napędza i inspiruje bo inaczej mi się nie chce...:) natomiast rachunkowość to zupełnie inna piłka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturo... to tez ma swoje dobre strony... ;) ale nie odpuszczaj... kawały miały być,wesoło miało być eeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×