Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gość dajta se po razie
czyzby schizofrenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmeeeeeemmmmmmmm
Mężczyźni wpychają się na babskie forum i tutaj próbują zdobyć kobiety a ja natomiast wchodzę na męskie forum i tak podrywam mężczyzn. Kobieta na męskim forum to jakaś odmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
ale jazda.............!!!! co tu sie podzialo wczoraj........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewcznyn wiem kim jest tatuś Miałam już z nim doczynienia na kafe ... Mam tutaj koleżanke , która potwierdzi że to osoba prwdopodobnie chora psychicznie , Już raz kilka miesiecy temu robił mi też takie jazdy na na kafe że musiałam zerezygnować z pomorzanki i pisałam tutaj pod innym nickiem . Teraz odważyłam sie do tego nicka wrócić iniestety przyciagnęłam padalca. Ale jak widać kilka miesięcy to za mało i kolega jednak mnie pamieta i nie odpusci . Rhyme on próbował Ciebie sprowokować - ale Ciebie też nie rozumiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
pomorzanka- to,co piszesz to prawda? o Tatusku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak - Saneczkowa ...mogę kolezanka poprosić z innego topiku ona potwierdzi to , ma dużo wpsów to stara osoba na "forum" Teraz poznaje jego styl pisania , dlatego om tak mało naforum pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
Pomorzanka, cos po tej rannej lekturze dopadlo mnie wrazenie, ze wiarygodnosc osob forumowych nadwyrezyla sie solidnie... nie rozumiem co pisal Rhyme, o co mu chodzi- jaki sex, jaka milosc - do Ciebie? a co z miloscia do jego ex? co za obled...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa - część z tego też nie rozumiem Sama nie wiem co mam myśleć ... w środę jak Rhyme był takiw wkurzony na forum za tego smsa powiedział mi na gg że mnie kocha , był zazdrosny o tatuśka . Ale myślałam sobie jest pijany . pewnie poprostu glupoty gada Ale myśle że generalnie yo tatus tutaj namieszal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
tzn ze Rhyme nie ciagnie za soba bagazu, o ktorym mowil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie. Pomorzanka wiesz co Rhyme mi pisał na gg, potem Tobie że Cię kocha i potem że mu chodzi o seks a Ty nadal wierzysz że jest normalny...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi style pisania nie pasują ... Piasałam z nimi naa gg w jednym czasie .. ale nie pamietam jak sie wyrabiali z pisaniem .. . Rhyme jest z Wawki ... ale tatus na pewno nie jest ze słupska ... tak jak pisał bo zadałam mu proste pytanie i wykręcił sie od odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny muszę na razie zmykać ... postaram sie jak najszybciej wrócić Fanaberio powodzenia na egzaminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już Pomorzanko kończę temat Rhyme i tatusia bo to bez sensu, i tak prawde zna tylko jedna osoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlag mnie trafia bo drugi raz mam cos takiego na kafe ... Ale jestem pewna że to jest ta osoba z przed kilku miesięcy . On mi tu żyć na kafe nie da niestety .Chyba że znowu zniknę i pomorzanka też już zniknie na zawsze ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
hmm.. pomorzanka to czekam na Ciebie - czynnie:D bo ide na basen na wlasnie:) ale sadze, ze czesc tego, co tu czytamy to jeden wielki kit:) ale w sumie czemu mnie to nie dziwi?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczkowa
Pomorzanka mowisz o Tacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no musze coś napisać. Owszem byłem zazdrosny po Pomorzankę. A co o niej myśle pisałęm jej dawno. I nie jesteś Tatuśkiem. I ze na niego naskoczyłem też wiecie. I Pomorzanka mi pisała ze musze go przeprosić. I przeprosiłem. Pomyślałem myle sie. Ale widze ze nie. A moja próba samobójcza wynikła z miłości. Ale niewazńe. To jest mój ostatni wpis.Szkoda ze wszystko tak wyszło bo sie pomyliłem. Ale Ty Fanaberio też sie mylisz. Pomorzanka mi pomogła i dlatego pisałem co pisałem. Bądźcie zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saneczkowa szkoda że ludzie nie potrafią normalnie pisac bez ściemniania i jakiś tam szopek... Saneczkowa tylko bądź grzeczna i nie rozpraszaj ratownika ;) Pomorzanka zlej go totalnie i niech sobie pisze co chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj sie zwyczajnie upiłem. I dlatego przeklinałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to już przestał być
twój ostatni wpis :) chcesz, żebyśmy cie prosili, zebyś został? troche załosne są takie wspisy czy tematy "odchodzę z kafe" "to mój ostatni wpis", a później i tak zostajecie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ale się porobiło. Jedno co mi przychodzi do głowy: trzeba uważać na ludzi w necie. I podchodzić do tego z dystansem. Mysle że tu wiele jest takich panów chcących namieszać, zrobic ferment albo po prostu wyrwać laskę. Wchodzą na babskie forum, szukają zagubionych, smutnych, zostawionych, zdradzonych kobiet, powiedzą pare miłych słowek i już gotowe. Kobieta się cieszy bo ktoś ją rozumie, bo ma z kim rozmawiać. Zakchuje się - i już można zrobić z nią wszystko. Kobiety - więcej dystansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry drogie forumowiczki :) Przeczytałam wpisy i widzę, ze trochę sie namieszało na forum. taki jest ten net . Mam podobne doświadczenia z naszą klasą .... Mimo wszystko miłego dnia i do zobaczenia [ czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×