Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

lubuszanka prawda jest taka ze ja naiwna jestem i wydaje mi sie ze ludzie mają zawsze dobre intencje bo mierze ich swoją miarką :) no ale Pomorzanka to chyba z troski mnie do łozka wysłała :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety Lubuszanka ... my z Gnomikiem nie znikamy po angielsku :D .... tylko dzisiaj obydwoje mamy mały problem z kafe :O ... strasznie muli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubuszanka i prawilno tylko podgrzać + czynamon+goździki i mamy napuj boguff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi sie wydaje że ja szybciej od Was w łóżku wyląduje :D .... moja godzina się powoli zbliża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale prawda jest, że receptura Gnomika naprawde przynosi efekty w zwalczaniu różnego rodzaju paskudztw, dlatego polewam po kolejnej lampce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka - dzisiaj niestety od rana tak kafe muli .... teraz i tak troszke ruszyła z kopyta :D aż dziwne o tej porze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka najszybciej to chyba ja odpłynę :P:P lubuszanka bo to trzeba do admina petycję wysmarować żeby zrobił porządek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dno juz widac butelki wiec i ja sie zbieram. Juz definito żegnam, milej nocki zycze Podczytujacej duzo zdrówka, Gnomusiowi błogiego lenistwa a Pomorzance spokojnej pracki jutro i wszystkim których pominęłam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powoli żegnam się juz na dzisiaj :).... padnięta jestem .... A jeszcze muszę ogarnąć pokój .... Bawcie sie dobrze :) Gnomuś 😘 Podczytująca 🌻 Lubuszanka🌻 Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca 😘🖐️ lubuszanka😘🖐️ pomorzanka zostaliśmy sami :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak zwykle ja muszę szukać innego topu żeby dopić :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomuś .... tylko rano proszę byc na stanowisku :D A teraz już grzecznie zmykaj do łóżeczka :P Dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka ja mam całą szkanę łyskacza :P:P jak już sobie polałem to wypije :P:P:P😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×