Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Podczytująca - mój eks jeszcze z nami mieszkał a juz pod blok podjeżdżał z nową panną :D Wiem ze to marna ulga dla Ciebie ale i tak bywa ... :) Makarenka - Gnomika jeszcze też na neciku nie ma - ale jak znam życie ;) i jego zaraz powinien sie zjawic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiem ze tak bywa wkoncu nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz tego typu rozczarowania doswiadczam a pomorzanko dostałaś od przebisnieggowej wróżki :) wróżbe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Oj widze, ze się dzis sporo działo. Najpierw malutki flircik Pomorzanki z Gnomikiem :D, sam na sam :), później problemy z robakami Makarenki (współczuję), ja jestem zupełny laik jesli chodzi o kompa, informatyka to dla mnie czarna magia. Mój komp musi działać i to sprawnie a jesli nie działa... przywołuje na pomoc brata ;) Pomorzanko, kiedy mam wychodne wtedy mam, ale na Boga, dzisiaj wyjatkowo nie wytaszczył by mnie nikt gdzies po pracy, wróciłam padnieta do domku i tylko z wielkiej sympatii do was :D włączyłam komp by pare słów napisac. Najnormalniej juz teraz smacznie bym sobie spała, tylko, że godzina troszke wczesna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca - nie ... mamy sie zgadać przy najblizszej okazji ....:) Teraz Przebiśnieg szuka mi faceta ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka - poprostu typowałam co kto może robić :D:D:D Witaj 🌻 Ja z Gnomikiem romansowanie ???:D Nigdy ... my tylko nagadać nigdy sie nie mozemy :D a znamy sie juz dobrych ileś miesięcy :D Lubuszanka -trzymam za słowo ;) ... może wspólnymi siłami znajdziemy odpowiedniega kandydata dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomorzanka, ale ja jestem interesowna :D, ja szukam Tobie, Ty szukasz mnie :D. Jesli moge podpowiedziec: 185-190cm, moze byc brunet, szatyn (obojetne), wolny i taki żeby ze mna wytrzymał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karty mówią ze narazie nic ciekawego sie nie szykuje wiec ja mowię wam ze w związku z tym bedziecie skazane na moje towarzystwo na kafe :p postawiłam narazie dwie jedynki piątke i czwórke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedział wzrostowy Lubuszanka mamy ten sam :D Tylko ja za brunetami raczej nie przepadam :D A Ty ile masz wzrostu jeśli mogę wiedzieć ?:) Oczywiście to będzie handel wymienny ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubuszanka to myśle ze najlepszym rozwiązaniem będzie zrobić rozeznanie wśród znajomych i w razie czego rozesłać gdzie trzeba np. gg :D Podczytująca - jak możesz 😭:D - my skazani na Twoje towarzystwo ?😭 My juz życia bez Ciebie na topie sobie nie wyobrażamy :D Te piątki to mojemu synkowi by sie z wiadomego przedmiotu przydały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dwa centymetry niższa - waga też coś około tego :D Ogólnie nie mam chyba powodów do narzekań ;) Ale facetów lubie duuuuuużych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubusznka wiesz co - jak sobie poczytam topy na kafe to w depresje wpadam :D ... Pisze np. laska że ma 170 wazy 54 i chce schudnąć do 50 :O Ogólnie porażka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczytujaca jestem oburzona :D .. o jakich dwóch laskach piszesz :D ? Przecież już są trzy a pewnie z pozostałych dziewczyn też są fajowe kobietki :D To topik lasek ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×