Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

Gnomuś- beznadziejna :O mówilam Ci o tym ....ale hmmm żyje chyba ciągle jakimis mrzonkami :O Podczytująca - Gnomik przesadza :D żadnego odwyku nam nie trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzuś jak beznadziejna już nie przesadzaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to miłego popołudnia :) tumany kurzu które wzbiłam w powietrze odkurzając osiadły wiec moge dalej sprzątać bez ryzyka ze nabawie sie jakiejś pylicy :) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały Smoczek
Witam was wszystkich pozdrawiam miło mam małe zapytanko przyjmiecie mnie do swego grona .Strasznie podoba mi się jak ze sobą piszecie .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały tylko najpierw się zaczernij :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim ja już prawie posprzątałam . Jeszcze tylko powinnam pozbyć części zawartości szafy oby mi sie wydawało, ze nie mam co na siebie włożyć i wówczas trzeba ruszać do miasta po zakupy nowych patałaszków haha :) Mały Smoczek niech powie coś o sobie no i niech się zaczerni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały luzik tylko tu obowiązuje jedna zasada tylko w czarnym stroju :D lojka 🖐️ no ładnie jak zwylko kobieta maruda że nie ma co na siebie włożyć :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lojka buhahahaha i kolejna szfa napełniona i nadal to samo fucking shit nie mam co na siebie włożyć :P ty bierz przykład z przeciętnego informatyka taki to ma w domu pięć komputerów i cztery pary skarpet :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś z siostrą już nie miałyśmy pomysłu co ubrać na dyskotekę a mama chciała nas pocieszyć i powiedziała: to weźcie coś ode mnie. I wyciąga plisowankę- hahahahha okropność Ni śmiać sie ni płakać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ostatnio miłam okazję poznać szanowne grono fotografów. Mężczyźni wydawałoby sie trochę biedni ale to pozory. Całą kasę inwestują w sprzęt. Jak dla mnie zbyt drogi. Oszczędzają i wydają na sprzęt !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lojka5----- co ja mogę o sobie powiedzieć ciężko mówić o sobie może inaczej zapytaj sie to na pewno odpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lojka bo jak zwykle przesadzasz :D ja tam zawsze mam się w co ubrać i nie mam z tym problemu :P no czasami tylko jak mam gdzieś wyjść oficjalnie to może trochu bo niecierpie garniaków :P bleah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały imie nazwisko adres nr konta pesel nip telefon mail i inne tego typu dane :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebiśnieh na pustyni
🖐️ wszystkim 🌻 a ktoś może wpadnie do mnie odkurzyć i poupychać rzeczy w szafie? bo ja jestem jeszcze silnie nieprzytomna - i biorąc przykład z gnoma nigdzie nie wychodzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładnie to zabrzmiało Gnomku-"jak zwykle przesadzasz" :) no ale może masz trochę racji. Kobiety lubią analizować ;) a zwłaszcza to, co zawiera szafa Ej Smoczku, też wolę jak ktoś pyta niż mam mówić sama o sobie. Z jakiej części Polski jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebiśnieg 🖐️ o twojej nieprzytomności świadczy kolorek nicka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebiśniegu 🖐️ ostatnio widziałam przebiśniegi na spacerze i tak pomyślałam sobie o Tobie :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smoczek daj sobie spokój. Nie pytaj się czy możesz, tylko pisz. Za dużo tu podejrzeń co do niektórych niechcianych tu osób, ale pisać możesz i nikt ci tego nie zabroni. Gnom -> no comments.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lojka bo ja to znam :P -nie mam co na siebie włożyć -jak nie masz jak cała szafa twoich rzeczy -ale te już nosiłam i wyszły z mody -ta a ta nowa sukienika -ale kowalska ma taką -kurde ja mam cztery rzeczy na krzyż i mi to nie przeszkadza -no ale ty w co byś się nie ubrał i tak wyglądaz jak pokraka a ja muszę się prezentować :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herakles wiesz coi to jest ironia i sarkazm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×